2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bu günün en güzel haberi canım coooook sevindim çok şükür bugüne masallah emzir kokla bol bol annesi iyice hasret giderin
Çook sağol canım çok şükür Rabbime yanımda artık ama en ufak bi gaz sancısı da vs o kadar korkuyorum ki yanlış bişi yapıcam diye 3 saatte bi besleniyor hrm emziriuorum hem sağıp biberonla veriyorum ama bazen içmiyo uyuyo acıkınca uyurkennbile içiyo bakalım neler göstercek zaman

Bizim ilk teste gecmmedi 2 cide gecti isitme testinde cocugun hic hareket etmemesi gerekiyormus 2 teste uyurken soktuk ordsa gecti

Bana hic krem vermedi dogum dan sonra 10 gun batikonla sabahlari temizle ustune gazli bez koy nemli kalmasin dedi ben o sekilde yaptim sikinti olmadi ilk dogum da da oyle yapmistim

Sarilik basladiysa ihmal etme cnm emzirdikten sonra mama ver sarilikla ugrasmak cok kotu ilk oglum da buyukleri dinleyip mama vermedim sonun da sarilik degeri 21 cikip 2 gun hastanede yattik simdi kizimda ise kimseyi dinlemedim sarilik 9 cikmisti meme mama vererek dusurduk hastsneye gerek kalmadi

Bana normal demişti doktor bazı bebeklerin 15 gün bike yapmadığı oluyormuş

Uykuyuda cok seviyo ama uyuyup kaliyo kerata hemen yoksa ne memeyi reddediyo ne de mamayi kusup kusup gene istiyor zilli

O kadar vermene kusmuyor mu hic canim genelde fazla gelince kusuyorlar
Hemen kaldirmassak kusmuyor.1 tatli kas.kadar cikardi bikere.günde 1 kere biberonla veriyorum zaten.memede cok uyudugunda nebiliyim aktif emmediginde falan.bazen uyuyup kaliyor memede 5 dk emiyor uyuyor.burnuna dokunuyorum 2 firt cekiyor yine uyuyor.acikmadanmi veriyorum.2 saat olmus oluyor ama.off bebisimin dilini çözcemde bakalım azcik büyüsek 1 aylik falan olsaydık.öpmeye koklamaya doyamıyorum.birde kızlar isırgan otu cayı birde humananin kimyonlu rezene cayı süt icin iyi bence icebilirsiniz.ben severek iciyorum

Bana hic krem vermedi dogum dan sonra 10 gun batikonla sabahlari temizle ustune gazli bez koy nemli kalmasin dedi ben o sekilde yaptim sikinti olmadi ilk dogum da da oyle yapmistim
Bana da krem vermedi. Zaten ben 20.gün yaşadım bu sıkıntıyı antibiyotik başladık ama yanında kremle desteklesek daha mı iyi olur acaba diye düşündüm. Inanın o 2 cm lik yer bebeği emzirirken, altını alırken beni o kadar zorluyor ki...

Kızlar merhaba, sizi görünce yazmak istiyorum ama ben hala doguramadim bebeğim gelmek istemiyor sanki. Ben de artık yorulmaya başladım doğsun istiyorum bi an önce kasım bitmek üzere, artık sabirsizlanmaya başladım. Normal doğumu hızlandırmak icin neler yapmalıyım bi tecrübeli anneler yazın bana da..

Ohh içimi rahatlattin canım yaa valla 3. Doğumum olmasına rağmen doğum yaklaştıkça hâlâ bir sıkıntı stres herşeyi kafada büyütür oldum..
Bende bir ara çok kafama taktım sonradan doktorun konuşmasıda rahatlattı hemde nasip diye düşünmeye başladım illa ki sezeryan diye bir şey yok ama bizim için riskli bir durum varsa doktor göze almaz zaten canım hayırlısı diyelim benimde ilk doğumum olucak inşallah bekliyoruz

bizde 3 sene önce yasadik kızımda üc kere isitme testine girdi 2 kulakta gecemedi bizede fakülteye götürün dediler sizin gb cok agladim yiprattım kendimi bigün özel bir cocuk druna gittik 2 yada 3 aylikti ona anlattim bu cocuk duyuyor goturme bosver dedi bende güvendim götürmedim simdi ise masallah hic susmuyor valla cok güzel karsilik veriyor sende hić üzulme

Bide bunun doğum sonrası var kv ve kp bizde kamp kurdu nefret ediyorum bu durumdan ama napıyım yok sütün az yok mama verme yemin ederim bıktım çıldırmak üzereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…