2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
aa benim samsun medicana😊

işte yara ıslak kalınca olabiliyor. açık da kalsa ben pansuman sonrası havlu peçete kapattım. doktorum ilk sezeryanımda fito krem vermişti. bunda medicasol var evde dedim sürebilirsin dedi. ama benim dikişler kuru kabuk bağladı yaram.
Anladım ben Ankara da zannettim.
Aslında benim dikişlerimde kabuk bağladı sadece sağ tarafta 2 cm lik bir bölüm de kabuk var ama arası hafif sulu gibi.
Ayrıca geçen gün süt icin irmik tatlısı önermiştiniz okurken dikkatimi çekmişti yaptım ve yedim 😂 gerçekten kızım emdikten kısa süre sonra sagmama rağmen 90 cc süt sağdım. Teşekkürler...

Tam dikişlerin olduğu yerse bilemem ama bnm onun tam üstünde göbekte oluştu sert ve şişlik kremler geçirmeye başladı şimdi çık zayıftım karnımda çok büyüdü ikiz gebelikten ondan dolayı olmuş dedi doktor da olabiliyormuş normal kontrolün varsa onda git sende sırf ondan dikişlerim daha çok acıdı
Dikişlerin tam üstü canım benim muhtemelen otururken bebeği emzirirken oluştu fırsat bulursam doktora gideceğim

Pmkprns Pmkprns canım 90 cc çok değil mi? Kaç günlük oldunuz?
14 gunluguz.ya anne sutunu biberonla nekadar vercem bilmiyorum işte alıyor dıye günde bir kere biberonla veriyorum ama.cok ıkınıyor fazlamı geliyor ondanmı acaba.normalde memede 10yada15 dk aktif emiyor sonra uyuyor.diger memeye gecemiyoruz.2-3saat uyuyor tekrar 10-15 dk emiyor...böyle işte.özellikle geceleri cok ıkiniyor

Al benden de o kadar gündüz güzel güzel emip uyuyan oğlum gece bir güzel uyanıyor ıkınıyor kıpkırmızı oluyor ağlıyor sancılanıyor ve her gün artıyor 2 haftadan sonra başlar demişlerdi gaz sancıları galiba bizim gaz sancıları basladi her geçen gece daha da şiddeti artıyor
Gündüzleri olmuyor ama cok enteresan

İstahlı ozaman bebiş annesi maşallah

Uykuyuda cok seviyo ama uyuyup kaliyo kerata hemen yoksa ne memeyi reddediyo ne de mamayi kusup kusup gene istiyor zilli😅

14 gunluguz.ya anne sutunu biberonla nekadar vercem bilmiyorum işte alıyor dıye günde bir kere biberonla veriyorum ama.cok ıkınıyor fazlamı geliyor ondanmı acaba.normalde memede 10yada15 dk aktif emiyor sonra uyuyor.diger memeye gecemiyoruz.2-3saat uyuyor tekrar 10-15 dk emiyor...böyle işte.özellikle geceleri cok ıkiniyor

O kadar vermene kusmuyor mu hic canim genelde fazla gelince kusuyorlar

Merhaba hanımlar aranızda varis problemi olan var mı benim sol bacakta ve vajina bolgemden bacağıma doğru oluştu bebek agirlastikca da kasık bolgemdeki şişlik de büyümeye başladı. Dr. Alttan bakmam lazım 38. Haftada belki normal doğum olmayabilir ic bolgede de varis varsa dedi...moralim bozuldu aranızda böyle bişey yaşayan veya yakınında bu durum olan varmi
Benimde vajinada var canım bir tarafında böyle şişlik oldu zaten doğum yaklaştı benim doktora sormuştum çok büyük olmadığı sürece sıkıntı olmuyor ama içinde de olabiliyor bizim göremediğimizde belli olmuyor kanama riski olabiliyor dedi illa ki sezeryan diye bir şey yok dedi geçen gün çatı muaynesi yaptığında da vardı özellikle tekrar sormadım ama oda herhangi bir şey söylemedi unutmuşum keşke özellikle sorsaydım sorun olur mu diye ama mutlaka fark ederdi sorun olacak bir şey olsa diye düşünüyorum bir daha ki muaynede sorucam tekrardan duruma göre yine bilgilendiririm içini ferah tut nasipse zaten normal doğum olur değilsede yapacak bir şey yok kafana takma bence çünkü her şey olacağına varıyor biz stres yaptığımızla kalıyoruz çatı muaynesinde gerekeni söyler mutlaka doktorun

Doktorum bana contractubex diye bi krem verdi ama firsat bulup pek suremedim inş iz pek kalmaz
Aynisini bana da verdi canim gunde 2 kez dedi ama ben aksamlari suruyom sadece
Kızlar suyum geldi hastaneye geldik yatışım yapıldı şu anlık çok hafif sancı hissediyorum çok değil. Dualarınıza talibim 😳 hayırlı bi doğum olur inşallah 🙏
Dualarimiz seninle canim bi nefeste insallah😍

Benimde vajinada var canım bir tarafında böyle şişlik oldu zaten doğum yaklaştı benim doktora sormuştum çok büyük olmadığı sürece sıkıntı olmuyor ama içinde de olabiliyor bizim göremediğimizde belli olmuyor kanama riski olabiliyor dedi illa ki sezeryan diye bir şey yok dedi geçen gün çatı muaynesi yaptığında da vardı özellikle tekrar sormadım ama oda herhangi bir şey söylemedi unutmuşum keşke özellikle sorsaydım sorun olur mu diye ama mutlaka fark ederdi sorun olacak bir şey olsa diye düşünüyorum bir daha ki muaynede sorucam tekrardan duruma göre yine bilgilendiririm içini ferah tut nasipse zaten normal doğum olur değilsede yapacak bir şey yok kafana takma bence çünkü her şey olacağına varıyor biz stres yaptığımızla kalıyoruz çatı muaynesinde gerekeni söyler mutlaka doktorun
Ohh içimi rahatlattin canım yaa valla 3. Doğumum olmasına rağmen doğum yaklaştıkça hâlâ bir sıkıntı stres herşeyi kafada büyütür oldum..

Benimki de öyle biraz çekiniyor ama yinede iyi misin napıyon nasılsın diyip duruyor 😁 of takmamaya çalışcaz artık sonuçta bebişler hep orda kalacak değil ya elbet çıkacaklar vede anne karnında ne kadar kalsa o kadar iyi bebek için böyle moti

Kızlar suyum geldi hastaneye geldik yatışım yapıldı şu anlık çok hafif sancı hissediyorum çok değil. Dualarınıza talibim 😳 hayırlı bi doğum olur inşallah 🙏
Ayy nasıl sevindim inşallah bir çırpıda doğurursun canım dualarim seninle 👐👐 Kendim doguracakmis gibi hissettim ☺️

Kızlar bebeğim doğdu doğalı buralara giremiyorum telefonu bile unutuyorum orda burda . Bir sorum olcak bebeğim dün sabahtan beri kaka yapmıyor sadece anne sütü alıyor kasılıyor mızmızlanıp gaz çıkarıyor ağlıyor ama kaka yok 😕

X