2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Duygulaarimin tercumani olmuşsun.
Bu kadar mı hepsini aynı hisseder insan.Kac haftalık oldun canım.kendimden değil sorandan gecilmiyor

ben
normal tarihimiz 22 kasım ama hiç belirti yok..ciddi birsey yok..
bebegin hareketlerini takip ediyorum azalma var mi yok mu diye gayet normal..
bekliyoruz bakalim bu arada gruptaki hanımların tecrübelerini okuyorum..
Sağlıkla büyüsün kuzucuklarin hepsi

göğüs ucunu çıkarıcı aparatlar var istersen onlardan al pahalı birşey değil. ya da sağma makinan varsa onunla biraz çektir uçları.

çoook geçmiş olsun canim acil şifalar dilerim.
Guzel haberlerini tez zamanda alırız sende bebeğine kavuşursun inşallah. Kötü şeyler düşünme 9 ay bitti buda geçecek Allah izniyle

evet bazen boğazına kaçıyor benimkininde. ama soğukkanlıyım hemen sırtına vuruyorum nefesi düzelince devam
Ay ben çok panikliyorum ama alıştım artık. Biberonla hızlı çekmeye alışınca aynı şeyi göğsümde de yapıyor. ama biberon vermesem kaşıkla yedirsem mama buz gibi oluyor yarısını yedirene kadar

41. Hafta sonuna kadar bekleyebiliyorlar kendi gelsin diye. Benim kız da 40+3 olduk gelmedi kendi
açılmam sancım da yoktu sonra sezeryan karar verdik

Birsey demediler cnm ama o aci cok kotuydu dayamamin imkani yoktu dedim aci hissediyorum dediler az daha sabret bebek cikinca sakinlestirici veririz beklemek nerde o Aci ile bagirmisim en son hatirladim bu

Canım senin tam kaç hafta gündü.ben bgun 39 oldum.carsamaba tekrar gidicem.bnmkinin geleceği yok .olmadı cumaya sezeryan planlıyoruz.suni sancı falan konustukta düşünme aşamasındayım
Benim şuan tam 39+2 canım cuma günü 40+0 olduğunda muayneye çağırdı tekrar inşallah o güne kadar sancım gelir yani bekleyen herkesin öyle olsunda bir avazda kurtulalım artık yatarkende iyice zorlanıyorum bir de covid vakaları çok arttı korkuyorum doğumdan önce bir şey olacak bulaşacak diye Rabbim hayırlısını bilir tabiki ama endişeleniyor insan

Biberonla verdiğimde çok hızlı çekiyor. Tıkanıp öksürüyor anlık nefessiz kalıyor korkuyorum böle bişi yaşıyor musunuz biberon da
Evt ben o yuzden siringa ve serce parmakla veriyorum ama annem arada biberon veriyor
evet bazen boğazına kaçıyor benimkininde. ama soğukkanlıyım hemen sırtına vuruyorum nefesi düzelince devam
Ben her seferinde anneee diye bağirip ortalığı yatağa kaldiriyorm sirtina vururken henuz soğukkanli olamıyorum siringayla hemen hemen hic kaçmıyor ama kendi mememde uyuyakalinca kaciyor arada
Ben de silikon uç kullaniyorum kesinlikle mememi veremedim artik denemiyorum bile arkdslarim ilerde kendisi atar silikon ucu dedi. Avent vardi onu kullaniodm mamajoo yu almamisti ikisinin de tekini kaybettim Simdi mamajoo olanı kullanmaya.basladm ilk basta ağzına buyuk geldi ama simdi alisti avente gore cok cok ince aventte emiyo mu anlamiodm bunu daha cok sevdm simdi once avent ucu onermstm burda ama mamajoo ince olunca yok gibi ama meme ucu yaran varsa avent daha acisz oluyo. Ben de mememi ilk 2 gun vermistim sonra veremedm ucu kucukmus meğer ben buyuk saniodm tutamiyo tam kahverengiyi zten veremiyorm.

Sakin kimseyi takma cnm bizim de sarilik cikmisti emzirnsonra mama ver dedj doktor o sekilde yaptik dustu sarilimiz suan yok hic zamanla alisir emmeye birde bize eger uyanmaz sa ustune sor ciplak olsun demislerdinoyle yapinca uyaniyordu

Ay canım bende aynı dediklerini uygulamaya çalışıyorum beyfendiyi yerinde biraz rahatsız edelim gelsin diye ama bakalım ne olacak bizde 39+2 deyiz

Evet bu hafta yürüyüşe merdivene pilates topuna yükleneceğim inşallah bide eş desteği önemli tabi ama noldu bana bilmiyorum önceden gık demez yürürdüm iş yapardım yorulsam da dert etmezdim yatmazdım bile . Şimdi ise yürümek hareket etmek gözümde büyüyor yorgun hissediyorum yatmak istiyorum

Duygulaarimin tercumani olmuşsun.
Bu kadar mı hepsini aynı hisseder insan.Kac haftalık oldun canım.kendimden değil sorandan gecilmiyor
39+2 olduk pazar itibariyle. Vede tahmini doğum tarihine gelmedik bile. Modum düşük gezmeye başladım herşeye gıcık oluyorum gülmek gelmiyor içimden. Bebeğimi çok merak ediyorum ya duygulanıyorum sonra.
Sen kaç haftalık oldun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…