2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar acil yardım bebeğimi emziremiyorum sütüm var ama göğüslerim kanıyor artık ağlıyorum emerken. Ama emzirmeyincede çok acıyor tavsiyesi olan varmı yada başına gelip iyileşen 😢
Tahin yağı sürüp poşet kapat canım buzdolabı poşetini kare kare kes koy
Ara ara emzirdikçe değiştir poşeti

Benim kızda çok emmek istiyor ardına da hep kusuyor sonra hıçkırık başlıyor
Ayniyiz canim seninle
Kızlar eve geldik, sabah kadın doğumcum geldi o da şok. Diyor bu komplikasyon ertesi gün olur önlem alırız. Bu ne 8 gün sonra sarkma😱 gece sancı verdiler, toplasın rahim diye. Antibiyotik başladım yine. Başa sardı normal doğum. En kötüsü de altımda kocaman ilaçlı tampon var. Tuvalet sıkıntı, resmen geri ittiler gelen parçayı. 3 gün pansumana gidicez. Bebeğimden o kdr ayrı kaldım dedim toparlanırım o gelince.’şimdi yeni doğurmuştan beterim. Oturamıyorum bile. Bebek yanımda uzanıp alamıyorum. Dua beklerim😭
Hay allah canim ya cok gecmis olsun neler yasadin lohusa lohusa bebegin gelmis cok şükür canim
Kızlar bende doğum yaptım bebişim ismi Ali
3600 😍
Sezeryan sonrası karnımda hissettigim bu ağrı ve düşecekmiş hissi nr zaman geçer
Tülbentle yada şalla bagla.canim 5 gun felan oluyo bana hemsire karnini sar dedi ayaga kaldirinca cok rahat ettim sarkmasin diye agri yapiyo sonra

Kizlar bizimkinin gobeği duseli 3 4 gun oldu ama hala ara ara kanıyor bozuk para kadar kanamis oluyor koyduğum gazlı bez korkuyorum artık yani kac gun oldu
Bizimki de kanamış bugün, bir şey olmaz heralde normal açık yara sonuçta. Kapanması vakit alacak. Yine de bi sor doktoruna çok endişe ediyorsan.

Kızlar eve geldik, sabah kadın doğumcum geldi o da şok. Diyor bu komplikasyon ertesi gün olur önlem alırız. Bu ne 8 gün sonra sarkma😱 gece sancı verdiler, toplasın rahim diye. Antibiyotik başladım yine. Başa sardı normal doğum. En kötüsü de altımda kocaman ilaçlı tampon var. Tuvalet sıkıntı, resmen geri ittiler gelen parçayı. 3 gün pansumana gidicez. Bebeğimden o kdr ayrı kaldım dedim toparlanırım o gelince.’şimdi yeni doğurmuştan beterim. Oturamıyorum bile. Bebek yanımda uzanıp alamıyorum. Dua beklerim😭
Acil şifalar ya, inşallah bir an önce toparla canım :KK43:

3600 😍
Sezeryan sonrası karnımda hissettigim bu ağrı ve düşecekmiş hissi nr zaman geçer
Gözün aydın canım ben de seni merak ediyordum ne yaptı acaba diye :)
Güle güle büyüt kuzunu, sağlıklı mutlu ömrü olsun❤️
Ağrılar 5 ile 7 gün arasında tamamen geçiyor.

Birde göğüslerm cok yara bebegimin doydugunu nasıl anlarım emiyor ama süt varmı
Doyma kriteri 24 saat içinde 3 defa 1 TL büyüklüğünde kaka. İzmir emzirme danışmanı diye Bi hesap var canım instagramda, onu takip et. Hesabını incele biraz. Meme yarası için de öneriler var.

Eklentiler

• Screenshot_20201121_200919_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20201121_200919_com.instagram.android.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 33
Çok şükür canım valla ilk gece zorlandım eyvah dedim nasıl bakıcam bebeğime WC’ye gitmek ölümdü resmen ama suan hastane koridorlarında geziyorum kötü yorumlardan çok korkmuştum ama çok şükür iyi geçti 🧿
Çok sevindim olumlu olmasına senin için. ❤️

Kızlar hepiniz iyisiniz bebeginize bakacak durumdasınız ama ben öyle degilim. Epidural anestezi beni maf etti ne saga ne sola bakabiliyorum ne kalkıp çocuklarıma bakabiliyorum çok kötüyüm birde lohusa pskoljisi var hiç böyle tahöin etmemiştim bu anestezi yi herks oldu ama binde bir rastlanan vakalardan oldum ölümden döndüm doğumu yapalı 6 gün ama sadece tuvalet ihtiyaçımı karşılayabilirum o kadar çok kötüyüm 😭
Allah yardimcin olsun cnm ben bugun gordum ic sikintin varsa insirah suresinj okuyabikirsin ben bugum ona basladim

Bizimde 5. Gun düştü gobegimiz dun aksam kan bizdede vardi zibina bulasmis 12 gunluguz
Cok kanama oluyorsa doktora goturun arkadaslar k vitaminj eksikligi olabiliyormus ole okumustum benim gobek dustukten sonra oldu ama o sizin soyledigink gibi degil 1 damla bile olmuyordu suan zaten hic birsey kalmadi her gun banyo yapiyor yaptiktan sonra gobekbdeligini iyice disari cikartip temizliyorum doktor o sekilde kurut enfeksiyon kapmasin demisti

Kızlar hepiniz iyisiniz bebeginize bakacak durumdasınız ama ben öyle degilim. Epidural anestezi beni maf etti ne saga ne sola bakabiliyorum ne kalkıp çocuklarıma bakabiliyorum çok kötüyüm birde lohusa pskoljisi var hiç böyle tahöin etmemiştim bu anestezi yi herks oldu ama binde bir rastlanan vakalardan oldum ölümden döndüm doğumu yapalı 6 gün ama sadece tuvalet ihtiyaçımı karşılayabilirum o kadar çok kötüyüm 😭
Ah canım ne zor oldu böyle sana, tez zamanda atlatırsın inşallah ya sen yazdıkça üzülüyorum.
Kuzum bebiş çıktı o zaman? Off ameliyat falan olmadın ya şükür ki ya, inşallah bitsin gitsin bu kötü günler seninle ve Ni454 Ni454 le dualarımız 💕
3600 😍
Gözün Aydın canım, eklerim sizi de listeye.
Çok şükür biz taburcu olduk🤲🤲😊 evdeyiz artık şükür benide emiyo biberonda alıyo sizler nasılsınız bebişler iyidir inşallah
Ayy çok sevindim 😍😍 yoğun bakımda bebişimiz kaldı mı ki?

Su lohusalim sendromundan bi cikabilsek bende dun gece bi basladim bu aksama kadar ara ara hep agladim elimde degil kendi kendine akiyor bugun tesadufen ogrendim insirah suresi ic sikintisina iyi geliyormus inu okumaya basladim
Benim1sezeryan zor geçiyor cnm
Ağrıdan zor duruyorum pazartesi kontrole gircem
Lohusalık sendromuna girdim
Sürekli aglayasim var
Bebekde daha emmeye adapte

Benim1sezeryan zor geçiyor cnm
Ağrıdan zor duruyorum pazartesi kontrole gircem
Lohusalık sendromuna girdim
Sürekli aglayasim var
Bebekde daha emmeye adapte olmadi
Normal canım geçecek inşallah, kaç gün oldu ki ameliyattan sonra? Kendine biraz zaman tanı, düzelecek inşallah her şey. Ağlamak da hormonal, o da düzeldcek merak etme ❤️🙏

Su lohusalim sendromundan bi cikabilsek bende dun gece bi basladim bu aksama kadar ara ara hep agladim elimde degil kendi kendine akiyor bugun tesadufen ogrendim insirah suresi ic sikintisina iyi geliyormus inu okumaya basladim
Sezeryan oldum ya çok korktum
İlk bebek
Ameliyathanede hemşireler çok teselli etti
Hala o korkuyu atamadım suratim kireç gibi
Birde ağrılarım çok
Kalkamıyorum oturamıyorum
Bebegi tutamadım ağrıdan
Emdiremiyorum kucağıma tam alaamdim
Bebek kilolu degil zayifcana
Herseye aglayasim var

X