2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canım benim hep dualarımızdasın inş. İstediğin her zamanda yaz meşgul etmek olur mu hiç sevincimizle üzüntümüzle herşeyi paylaşıyoruz burda hep birbirimize destek oluyoruz. En kısa zamanda hayırlı güzel haberlerini alacağız inş

Bizimkide bugün öğlen 12 sen akşam 9a kadar uykuya dalamadı göğsümde uyudu yatırdım sancıyla kıvranıp geri uyandı ilk kez bu kadar uzun süre sancılandı doktoruna yazdım gaz damlası alalım diye arabaya bindirin gezdirin dedi çözüm

Kızlar Allahım beterinden korusun ama ben hastanedeyim yatışım yapıldı. O parça rahim ağzımmış yanlış toplamış dışarı çıkmış ben hayatımda böyle bir şey duymadım. Rabbim beterinden korusun diyorum nasıl bir şans. Yarın sabah da bebeğimi alacaktım yoğun bakımdan, ağlamak istemiyorum. Geldim dımdızlak acile kanamam oldu korktuk çok. Bebeğimin hastanesine geldik hastane berbat olduğu halde. Göğüslerimi 5 saattir sağamadım patlıcaklar artık. Telefonumun şarjı bile yok. Eşimin de ödü koptu uğraşıyorlar yatış işlemleriyle. Ne olur dua edin

Bayanlar sanırım suyum geliyor Tv izlerken bir bacağımı altıma almış oturuyordum. Hafif bi ıslaklık hissettim taytın dışından elimi koydum elim ıslandı akıntı gibi koyu değil bildiğin su gibiydi elimde kuruyunca biraz yapışkandı. Peçete koyduk rengini görmek için şeffaf renksiz. Peçete de baya ıslandı ama şimdi tekrar gelmedi bir fincan kadar belki var belki yok su mudur bu?

Kızlar ben lohusa sürecini çok kötü geçiyorum bazen düşüp bayılacak gibi oluyorum. Nefesim gidiyor kalbim hızlı atıyor pskoljim bozuldu resmen benim gibi olan var mı?
Var var cnm yanliz degilsin ama ben biraz olsun rahatlamaya basladim sanirim durumu kabullenmekle alakali birsey ben ona kar5sr verdim gene gunun belli saatleri karamsarliga dusuyorum ama gene de iyiyim soyle 1 2 hafta sonra tamamen rahatkariz

Cokgecmis olsn ya ne olmus oyle. Ins beraber sağlıklı bi sekilde cikarsinz bebisle yarin.

Var var cnm yanliz degilsin ama ben biraz olsun rahatlamaya basladim sanirim durumu kabullenmekle alakali birsey ben ona kar5sr verdim gene gunun belli saatleri karamsarliga dusuyorum ama gene de iyiyim soyle 1 2 hafta sonra tamamen rahatkariz
Ben de sik sik ağliyorm ve çevremdeki herkese karsi cok hircinim hem onlari uzuyorm hem de sonra vicdan azabi cekiyorm

Acile git bence

Çok geçmiş olsun. Üst üste geldi herşey senin icin. Tez zamanda iyiles

İyi geliyor bebek arabasında gezdirmek. Gazi falan çıkıyor ama bu seferde kakasını yapıyor basliyo ağlamaya yine sokak ortasında :)

Belki gazi olan bebeklere yarsimci okur arkadaslar demin kizim ikinmaktan bi hale geldi dedim tamam yapti actim altini baktim azcik yapmis temizlerken bi basladi yapmaya butun kakalari cikardi belki sizde poposuna uyari verirseniz gazlari cikar bebeklerin

Canım ne zaman kullanmaya başladın vede nasıl kullanıyorsun . Bende almıştım şimdiden geceleri takmaya başladım ama işe yarayacak mı merak ediyorum
Sürekli takiyorum sadece emzirecem zaman birini cikariyorum emziriyorum emzirdikten sonra geri takiyorum digerini cikariyorum emziriyorum tekrar onuda geri takiyorum.biraz sut bulasigi oluyor ici emzirince sut aktigi icin ben bilerek cok sık temizlemiyorum anne sutunun iyilestirici ozelligi oldugu icin.arada icme suyuyla guzelce yikiyorum deterjansiz ama kuruluyorum geri takiyorum.cok şükür şimdi yara falan yok.ben hala kullaniyorum hepte kullancam.tekrar yara olursa diye korkuyorum sanirim.

Ay şok oldum canım ameliyata mi alınacaksın yada alındın mi sütlerini sağ lütfen kesilir azalır yoksa gerekirse sağ at ama sağ
Normal doğumda mi rahmin sarkmış ben anlamadım eski yazdıklarını da okumadım hiç dur bi bakayim

Çoğu zaman bizimde böyle oluyordu artık o da fayda etmiyor bende zaten üşür diye açıp bekleyemiyorum

Kızlar hayırlı sabahlar , kullanıp memnun kaldığınız gaz damlası varsa adını yazabilir misiniz?

Mazerrr çok geçmiş olsun Rabbim iyileştirsin inşallah en kısa zamanda da bebeğinize kavuşursunuz

Gözün Aydın canım ne güzel doğum olmuş

Güzel haberler ver canım aklım sende kaldı

İyi geliyor bebek arabasında gezdirmek. Gazi falan çıkıyor ama bu seferde kakasını yapıyor basliyo ağlamaya yine sokak ortasında :)
Hava çok soğuk çıkarmaya korkuyorum. Arabamız temiz koridorda sürelim mi diye düşündük ama sakinleşince bindirmedim arabaya alıştırmayım dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…