2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar Allahım beterinden korusun ama ben hastanedeyim yatışım yapıldı. O parça rahim ağzımmış yanlış toplamış dışarı çıkmış😭😭😭😭 ben hayatımda böyle bir şey duymadım. Rabbim beterinden korusun diyorum nasıl bir şans. Yarın sabah da bebeğimi alacaktım yoğun bakımdan, ağlamak istemiyorum. Geldim dımdızlak acile kanamam oldu korktuk çok. Bebeğimin hastanesine geldik hastane berbat olduğu halde. Göğüslerimi 5 saattir sağamadım patlıcaklar artık. Telefonumun şarjı bile yok. Eşimin de ödü koptu uğraşıyorlar yatış işlemleriyle. Ne olur dua edin🙏🏻
Allah yardımcın olsun canım inş bi sıkıntı yoktur bebeğinde sen de iyi olursunuz 🙏 bizi haberdar et

Kızlar Allahım beterinden korusun ama ben hastanedeyim yatışım yapıldı. O parça rahim ağzımmış yanlış toplamış dışarı çıkmış😭😭😭😭 ben hayatımda böyle bir şey duymadım. Rabbim beterinden korusun diyorum nasıl bir şans. Yarın sabah da bebeğimi alacaktım yoğun bakımdan, ağlamak istemiyorum. Geldim dımdızlak acile kanamam oldu korktuk çok. Bebeğimin hastanesine geldik hastane berbat olduğu halde. Göğüslerimi 5 saattir sağamadım patlıcaklar artık. Telefonumun şarjı bile yok. Eşimin de ödü koptu uğraşıyorlar yatış işlemleriyle. Ne olur dua edin🙏🏻
Çok geçmiş olsun ilk defa duydum böyle bisey. Neden olmuş peki ne diyorlar

Suyun gelmiş benimde böyle olmustu.Ertesi sabah gittik bebisi alıp geldik
Bayanlar sanırım suyum geliyor 😳 Tv izlerken bir bacağımı altıma almış oturuyordum. Hafif bi ıslaklık hissettim taytın dışından elimi koydum elim ıslandı akıntı gibi koyu değil bildiğin su gibiydi elimde kuruyunca biraz yapışkandı. Peçete koyduk rengini görmek için şeffaf renksiz. Peçete de baya ıslandı ama şimdi tekrar gelmedi bir fincan kadar belki var belki yok su mudur bu?

Sürekli takiyorum sadece emzirecem zaman birini cikariyorum emziriyorum emzirdikten sonra geri takiyorum digerini cikariyorum emziriyorum tekrar onuda geri takiyorum.biraz sut bulasigi oluyor ici emzirince sut aktigi icin ben bilerek cok sık temizlemiyorum anne sutunun iyilestirici ozelligi oldugu icin.arada icme suyuyla guzelce yikiyorum deterjansiz ama kuruluyorum geri takiyorum.cok şükür şimdi yara falan yok.ben hala kullaniyorum hepte kullancam.tekrar yara olursa diye korkuyorum sanirim.
Ay hadi inşallah hiç yaran olmaz canım . Rahat rahat emer bebişler. Bende hastane çantama koyayım

İnşallah ya beni de en çok sancı korkutuyor artık inşallah suni ye gerek kalmaz benim ilk doğumum neyle karşılaşacağımı da bilmiyorum haliyle tedirginim ama inşallah Allah yardım eder hepimize 🤲🏻🤲🏻
Amin canım inşallah her doğum farklı olur ki bide acıya dayanıklılığı farklı her insanın o yüzden şöyle şöyle diye anlatsam olmaz yani 😊inşallah hepimiz tek avazda doğurup sağ salim kucağımıza alırız minikleri 😍

Oy oyy bebeğime mama takviyesi önermişti doktor biberonla veriyordum ilk oğlumdada öyleydi alışmamıştı bu sıpam alıştı memeyi emmiyor dünden beri sağıp veriyorum nasıl normale döncez memeyi normal emmesi için ne yapmalıyım 😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️
Canım hiç mi almıyor memeyi? Niye red oldu acaba ya? Acıkmadan vermeye çalış memeyi olmazsa acıkınca istemez onunla emmeyi.

Suyun gelmiş benimde böyle olmustu.Ertesi sabah gittik bebisi alıp geldik
Açıklık 1-2 cm suni vermek istemiyorum sana şuan dedi aktif su gelmiyor sızıntı olabiliyor ama dedi pede baktılar turnusol kağıdıyla gelmedi orda. Bugün yarın olabilir dedi eve dönüyoruz uyumaya inşallah bizde alırız kucağımıza

Oy oyy bebeğime mama takviyesi önermişti doktor biberonla veriyordum ilk oğlumdada öyleydi alışmamıştı bu sıpam alıştı memeyi emmiyor dünden beri sağıp veriyorum nasıl normale döncez memeyi normal emmesi için ne yapmalıyım 😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️

Pes etme canim benimkide reddetmisti aglaya zirlaya inat ettim aldi sonunda simdide meme ve mama ile gdiyorum sorun olmuyor cok sukur

hayal alemi hayal alemi ben damla kullanmıyorum. bizim de 3-4gündür sancımız oluyor geceleri. kimyon rezene ve anason demleyip 2-3kaşık veriyorum. o rahatlatıyor. ama her ihtimale karşı yorumları çok iyi olan bir çok doktorun tavsiye ettiği bir de arkadaşım şiddetle tavsiye etti momys bliss aldım henüz ulaşmadı elime. onu tecrübe edicem çok rahatsız olursa oğlum

X