2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Biz uyanigiz hayirlisi olsun

benimki yine yanlış alarm..
hatta bugün gündüz sarımsı jel kıvamında büyükce bi akıntı oldu acaba nişan bu mu dedim yine başka bi belirti olmadı.
bebeğimde aksine epey kıpır kıpırdi o andan sonra..
22 Kasım'ı görürüz biz zannimca 😊

Biz dün gece gaz sancisindan bittik en son gece 1 de arabaya koyup gezdirdik. Yankmizdan gecen devriye polis arabalari arabanın icine bakıyordu 😁Öyle uyudu 40 çıkınca doktor a götüreceğim Onyuzden gaz ilacı da almadık ama yarın alacağız .Sab simplex almayi düşünüyorum fikriniz var mi .Akşam biraz masaj yaptım beline kiraz çekirdeği kemeri taktım bisiklet hareketi yaptım kakasini yapınca rahatladı yavrum

evdeyken sac kurutma makinasinin sesinden de faydalanabilirsin.
bebeklerin anne karninda iken duyduğu sese cok benziyormuş o ses, kendisini yine karne karninda guvenli olduğu yerde hissedebilir.
cok geçmiş olsun 😊💐

Kızlar mamayı nasıl veriyorsunuz kaşık kullanarak mı. Kaşıkla beceremiyor yavrum soğuyor mama hep biberonla denedim çok hızlı çekiyor, memede hızlı çekiyor bazen nefes zor alıyor korkuyorum emerken bir hırıltısı oluyor. Burun aspiratörü ile temizliyoruz ama emerken nefeste zorlanıyor çok

Benim yarın doktor randevum var bakalım merak ediyorum açılma yada kanala girme var mı? Merdiven indim çıktım yürüyüş squat yaptım hurma yedim etkilemiş mi merak icindeyim😄 eğer yarın da bisey yoksa kesin 28 i beklicek benim oğlan

Kızlar bide size bir sorum olacak. Bu kramplar olmasın diye doktor magnezyum vermişti. Son ana kadar kullandınız mı onu doktor kullan dedi ama bi yerde sancıları engeller tarzı bisey okumuştum hiç böyle bisey duydunuz mu?
Ben hiç duymadim canım hattta ben günde bir kullanırken son bir haftadır ikiye çıkardı benimmkini

Ben gümüş kapağı takıyorum içine süt birikiyor ve geçmedi göğsümlerim lansinoh kullanıyorum emzirmeden önce de sonra ılık suyla yıkıyorum hep. Çok krem denedim olmuyor
Garmastan susam yağı bunlari denedin mi cnom ben bunları denedim ve silikonla emzirdim biraz geçti benim baya kotuydu 2 parcankoptu ucundn siyah kabuk bağlamsti ucu susam yağı sürdüm garmastan surdum poşetle kapadm gumus kapak dunden beri kullaniom da ekstra numarasi var mi bilemedm

Iyi aksamlar kızlar , bugün 15 günlük olduk. Doktor kontrolüne gittik. Bastan beri anne sütü + mama şeklinde gidiyorduk . Günde 120-150 cc arası mama veriyordum. kızım zaten düşük kilolu doğmuştu, ama 9 günde 200 gr ancak almış. Doktor az buldu. Boy uzaması, baş çevresi büyümesi yeterli ama kilo alımı az dedi. Mamayı artırın dedi. Ilk kızımı 24 ay emzirmiştim. Ama bu kızımda sütüm az olacak sanırım. Canim çok sıkıldı. Doktor stres yapma sutu etkiler dese de , kafama taktım. Humana, rezene ek takviye de alıyorum. Suyu da elimden geldiğince bolnicmeye çalışıyorum. Ama az mi olacak sütüm 😔🙄🙄 ne yapacagimi bilemedim. Evet biliyorum mama da zehir değil sonuçta ama annelik iste....
9 günde 200 Gr iyi aslında benimki de 1 haftada 200 Gr aldı doktor çok iyi dedi. 15 günlük seninki gibi aynı. Mamayı günde bir kez 60cc ya da günde iki kez 60ar CC sen veriyorum. Onun dışında memeden besleniyor emdikçe geliyor süt. Rezene de ise yariyor

Canim gaz icinde ikiniyor olabilir bizimki de hep ikiniyor ama sonra gazini cikarinca sesi kesiliyor

Hayirli sonuclar alirsiniz insallah canim
Burası kasım anneleri dimi yanlış geldik pardon🤭 geçen de gelmiştim ben nasıl buraya geliyorum ya 😄
Olabilir canım hem gsz hem kaka karışıyor çok ıkınıyor ama.

X