2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Aynen canım ya kimdi o cok bez almayın stok yapmayin diyen ama bizimki tam yetti bi 92 li almistim bide 72 li aldim bir hafta daha yeter sonrasi biz 2 numara ya geceriz canim bebiş nasil
kim dedi hatırlamıyorum ama ben bile demiş olabilirimunutmuşum bu kadar bez gittiğini
Bi arkadaş da hangi bezin çocuğa iyi geleceği belli olmaz diye şimdiden almayın demişti ama benim oğluma farketmedi poposuna allerji yapmadı her numaradan bol bol almalıymış

Ben alerjiyi çözemedim ya bazen biraz kizariyor pişik kremi suruyorum hemen geciyor bezide hic bekletmiyirum oyle hafif islansa bile hemen degisiyorum ama çozemedim alerjikmi pişikmi onu bi internetten arastiracam firsat bulursam

Canım bizimde 15 e kadar çıktı 4. Gün galiba tavan yaptığı gündü sonra düşmeye başladı bebeğim 14 günlük hala var bende son kez bi götürmek istiyorum ama kan vermeye dayanamıyorum

Bugün 4cü gün sürekli emiyor aslında o yüzden moralim bozuldu elimden geleni yaptım resmen ama yinede sonuç yüksek cıktı yarında kuvez derler muhtemelen çok moralim bozuldu
Tabi ki sen elinden geleni yapıyorsun moralini bozma hiç inşallah öyle bişey demezler hem ışık verilince düzeliyor o kadar sıkma canını sağlığı yerinde hamdolsun düzelecek stres yapma kendine sakın

Çok kötüyüm şuan da hep aglıyorum bu epidural iğneden sonra kafamda omzumda belimde geçmeyen agrı var öldürdü beni lütfen benim gibi olan varsa yazsın sakat kalmakla karşı karşıyayım
Canim ya bende omuz agrisi deil resmen omuz sancisi cektim doktorum voltaren agri kesici onerdi asiri iyi geldi geciriyo hemen tavsiye ederim
Sarilik kan uyusmazligindan oluyo bizimde var ama bacaklari elleri bembeyaz yuzude sari biraz sutum var ama sagip stok yapiyorum arada mama veriorum yukselmesin diye yarin kontrolu var bakalim doktor ne dicek sizin bacaklarda varmi canim uzulme bende cok kafaya takiyorum aslinda ama benim diger 2 cocukta olmustu 2 ay suruyo bemimkilerin ilk 10 gun sarilikta cok onemli oyle demislerdi

Bugün de 2 sezaryenimiz varmış, A Anneler melektir ve 251013 sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Saol canım ama benimkine gerek kalmadı prensesim aşağı doğru dönmüş haftaya doğum normal olacak inşallah Allahtan bisi olmazsa ama tedbir için iki gün yaticam hastanede

Benim kizda sakimdi ama 2 gundur huyumuz degisti ve beni baya yordu memeyi oyuncak gibj yapti meme de uyuyor birwkinca uyaniyor

Ya aslinda aglama olarak degil bizimki emdiriyorum uyuyor birakiyorum uyaniyor sonra diyma dimi diye mama veriyorum onu da iciyor ama hala meme istiyor gece 3 4 kadar boyleyiz benim ki 1 hafta once dogum kilosundan 20 gr eksti bakalim yarin kontrol var ne olmus kilosu doktor ona gore mama devam veya kes dicek bende gunduz cok vermiyorum mama gece uyuyabilmek icin 2 veya 3 kere veriyorum emzirdikten sonra

Kalça ultrasonu 2.ayda mi yaptıracağız kızlar .bide en son geçen perşembe doktora gittik artik doğum yaptığım hast gitmeyeceğim mesafe uzak diye doktor kontrolü ne sıklıkla olmalı

Herkes bebek soruyo ya o çok sıkıntı ya sanki bilerek tutuyoruz içimizde. Bi de doktor değil millet biliyo her şeyi günü gelmedi gününü bilmiyorsunuz faln diye diye gerdiler beni iyice
Benim de en uyuz olduğum şey bu bide trip atıyorlar niye hala doğmadı diye al eline boğ hepsini
Merhaba bende dun suyum geldi sandim gittim ama değilmiş o zaman o gelen neydi acaba. Gun yaklastikca heyecanda artiyor
Vajinal akıntıdan kaynaklıymış gelen o sıvı normal akıntıdan daha sıvıydı su gibi ama değilmiş
Güldürdün beni ya ama hakikaten ben de öyle oldum bütünleştm resmen alıştım sanki öyle yaşamaya gibi geliyo hadi bakalım çatı muayenen nasıl geçecek acaba bugün
Doktorum bugün çatı muayenesi yapmadı zaten geçen gittiğimde ebe bakmış meğerse bana bakmadım dedi ama çatı kemiklerine de bakmış kızcağz, uygun dedi doğum için. Ben corona çok arttığı için acaba sezaryen mi yapsak diye teklifte bulundum ama doktorum normali beklemeye cesaretlendirdi alttan alttan hatta beni muayene eden ebe demiş çok rahattı muayenede hiç stresli değildi falan. Beni düşündüren şey bizim dana olmuş 3600 ben bunu doğurabilir miyim

Benim kizda sakimdi ama 2 gundur huyumuz degisti ve beni baya yordu memeyi oyuncak gibj yapti meme de uyuyor birwkinca uyaniyor
Kuzum emzik mi versen? Ben WCye gidemeyince sıkıştırdım ağzına cuk cuk emiyo vall derdi oymuş geçen kaybetti küçük kızım aman aman tüm gün memedeydi off.
Ayyyy azıcık kişi kaldı sıra bize geliyor korkunçç
8 normal 8 sezaryenimiz kalmış görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…