2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Merhaba kizlar faranjit icin bi tavsiyesi olan varmi ya? Benim yillardir sonbahar ilkbaharda tutar kronik zaten meslekten dolayi ama doguma 4 gun kaldi artik ameliyata alirlar mi beni boyle bogaz burun tikali 🙄🙄🙄

Yaa e hani epidural ağrı kesiyordu neden zorladı ki seni.. İnşallah hemen toparlanır sın geçti gitti inşallah toparlanma süreci artık bundan sonrası iyiye doğru olacak.. Dikişin oldu mu acaba
Çok kötüyüm şuan da hep aglıyorum bu epidural iğneden sonra kafamda omzumda belimde geçmeyen agrı var öldürdü beni lütfen benim gibi olan varsa yazsın sakat kalmakla karşı karşıyayım 😭😭😭

benim uykum ne zaman gelirse oğlumu da yatağına götürüyorum. çoğunlukla uyur vaziyette oluyor. mesela dün gece 11de yatağa gittik oğluş da uyuyordu. 12:10da uyandı. o zaman mama verdim biraz uyuyabilmek için biraz yorgundum dün gece. günde 1kere mama veriyorum ben. gece 3te uyandı. emme ve alt değişimi sonra 7de uyandı. şu an hala uyuyor.

gündüz de emme, alt değişim. etradı izleme ve uyku şeklinde geçiyor. bwnim oğlan sakin biraz🧿🧿
Bilmedigim icin soruyorum mama neden veriyorsunuz bikac kisi daha veriyor benim doktor anne sutune devam dedi 🤔

Hergün 9 10 11 kere değişiyoruz çok mu aliyoruz acaba demistik hamileyken trendyoldan getirtmistik de eridi bitti hep o bezler 😆😆😆şimdi yeni sipariş verdim arada bi paket marketten aldım her meme emme de kaka yapma olayı bitene kadar daha çok bez harcayacağız gibi görünüyor
Aynen canım ya kimdi o cok bez almayın stok yapmayin diyen 😂😂ama bizimki tam yetti bi 92 li almistim bide 72 li aldim bir hafta daha yeter sonrasi biz 2 numara ya geceriz canim bebiş nasil

Çok kötüyüm şuan da hep aglıyorum bu epidural iğneden sonra kafamda omzumda belimde geçmeyen agrı var öldürdü beni lütfen benim gibi olan varsa yazsın sakat kalmakla karşı karşıyayım 😭😭😭
Ben kullanmadım hiç neden böyle oldun ki doktorunla konuş mutlaka ağrı olması normal mi Allah korusun inşallah düzelir hemen

Kizlar ben yenidogan bebek bezi aldim
Benim bebek tahminen 3600vs olck
Birsonraki asamada nealmam lazim

İyy aynı durum bizdede var gününü bilmiyorsunuz yok efendim şöyle böyle . Ben ne zaman yaptığımı biliyorum çocuğu dicem olcak bitecek mosmor kalacak 🤦🏼‍♀️
Al benden de o kadar ya gerçekten sanki bu yollardan geçmemiş gibi kadınlar yapıyo bide bunu ya

Kizlar bebeklerin uyku duzenleri ve beslenmelero nasil benim kiz gece 3 ten once uyutmuyor beni beslenmemizde once emiyoruz sonra mama
Kzum gece ağliyosa gazdır aksam gexe ağlamaları gazdanmis. Gazi ciksa.bile 15 dk her öğün sonrasi pitpitla bir de tabi dr una sorarak probiyotik baslayablrsn rahatlatıyor. Bizim de meme mama beraber her.oğun cunku sutum hala damla damla ve.hala doğum kilosundan 130 gram eksik. Gdceleri ağliyodu probiyotik ise yaradi keseyim mi artik diye sordum bugun kesme dedi. Maflor veriyorm mavi olandan. Dizlerini karnina çeke çeke ağliyosa kesin gazdr.

Ben de cocuğuma sut verememeyi cok takıyorum kafaya arkadasm depolamaya baslamis sutunu kadının buzluğuna göz koydum ahshd

Sarılıklarınız ne alemde kızlar ayy ilk sütü emdi sürekli emziriyorum bugun kontrol vardı artmış sarılığımız 16 olmuş yarın tekrar gidicez ne yaparsam yapayım olacak herhalde sinirlerim bozuldu kuveze alırlar mi acaba yarın 😭😭
Aktardan mısır püskülu al demle cay gibi ic bi iki sefer gunde. Baya ii gelio sarıliga

Sarılıklarınız ne alemde kızlar ayy ilk sütü emdi sürekli emziriyorum bugun kontrol vardı artmış sarılığımız 16 olmuş yarın tekrar gidicez ne yaparsam yapayım olacak herhalde sinirlerim bozuldu kuveze alırlar mi acaba yarın 😭😭
Kaç. Gün oldu sizin doğum? Yenidoğan sarılığı normal aslında sık sık emzirmeye dikkat et gece uyanıp emzir 2 saatte bir diyor doktorlar ama ilk günler saat başı emziriyordum ben zaten minicik mideleri bi fırt içip uyuyakalıyorlar değerleri normale döner inşallah

Kaç. Gün oldu sizin doğum? Yenidoğan sarılığı normal aslında sık sık emzirmeye dikkat et gece uyanıp emzir 2 saatte bir diyor doktorlar ama ilk günler saat başı emziriyordum ben zaten minicik mideleri bi fırt içip uyuyakalıyorlar değerleri normale döner inşallah
Bugün 4cü gün sürekli emiyor aslında o yüzden moralim bozuldu elimden geleni yaptım resmen ama yinede sonuç yüksek cıktı yarında kuvez derler muhtemelen çok moralim bozuldu 😥😥

X