2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Gözün Aydın canım, sağlıkla evinize çıkın inşallah

Kızlar ben sancının nasıl olduğunu ayırt edemiyordum ama nst de sancının yükseldiği zamanlar olan dolgunluk baskı hissi bu akşama doğru sık sık olmaya başladı ama ağrı gibi değil sanki gazım var da kasıklarım sıkışıyor doğurur muyum acaba ya sanki sonsuz bir döngüye girdim sürekli de doğurdun mu doğurdun mu diye sorup insanı bunaltıyorlar sanki hiç doğurmayacakmışım gibi gelmeye başladı

Kızlar bide bir şey sorcam ben bu siteyi arkadaşımın tavsiyesiyle keşfetmiştim o da doğum için bi forumdaydı hepsi doğum yaptıktan sonra whatsapptan falan iletişim halinde kaldılar hala da görüşüyorlar acaba bizden öyle bişe olur mu ne dersiniz (yasaksa ayrı tabi ama aklıma geldi bi sorayım dedim)

Hala doğumu bekleyenler el kaldirsin
kızlar belirtiler kendini göstermeye başladı..
hafif regli agrisina benzer agri, bel ağrısı, yeni başlayan kasık ağrısı ve vajinada baskı..
yürürken iki bacak arasında top var sanki
tecrübelerinizden faydalanacagim artik :))

Hadi ya sevindim canım ne güzel çatın da uygunmuş doğurursun sen merak etme

Kizlar ben yenidogan bebek bezi aldim
Benim bebek tahminen 3600vs olck
Birsonraki asamada nealmam lazim
Canım ben yenidogan 1 paket aldim.bir hafta sonra 2 numaraya geçtik.sleppy de haberin olsun.10gun e kalmaz 3 e geçerim.4 kilo su anda doğduğunda 3,,5 kilo idi ...300 gram kaybetti geri aldık sukur

Ya sorma canım ben de paranoyak oldum bu mu şu mu sancı diye geliyor geliyor geri kaçıyor sanki bide insanlar stres oldu ne zaman olcsk ki bu falan milletin derdi oldu ya resmen çıldırmış insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…