2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ya sorma canım ben de paranoyak oldum bu mu şu mu sancı diye geliyor geliyor geri kaçıyor sanki bide insanlar stres oldu ne zaman olcsk ki bu falan milletin derdi oldu ya resmen çıldırmış insanlar
Ay hiç sormadılar bugüne kadar bi ihtiyacın var mı nasılsın diye şimdi her gün sırayla arıyorlar artık annem de gıcık oldu geçen bir arayan için diyor ki bunun da on tane torunu oldu biz hiç böyle yapmadık bu nedir böyle

Al benden de o kadar gına geldi göstermelik geliyo birde Bi tek bana mı oluyo bilmiyorum samimi gelmiyorlar

Emeğine sağlıkk nekadar az kişi kalmış doğum yapmayan wendy
Dimi? Daha ayın ortasındayız ama doğacak bebişimiz azaldı sanki
Beni süprize ekleyebilirsin canım normal doğum bekliyoruz bakalım
Ekliyorum canım.
Tabi ki

Bende bekliyorum
sağlıkla doğum yapın kızlar.

Merhaba kızlar
Kaç gündür işin içinden çıkamıyorum yeni doğan da yattık bi kaç gün ben iki defa bebeğini emzirmeye gidemedim gidemediğim arada ne olmuş bilmiyorum bi gittim bebeğin kafasında şişlik sefal hematom dediler ama ben normal doğum yapmadım sezeryan yaptım acaba yeni doğan düşürdüler mi çarptılar mı kafasını bilmiyorum bazı günler sözüm meclisten dışarı bazı yenidoğan hemşireleri duyarsız ve anlayışsızdı dr hepsi sefal hematom diyor neden niçin olduğunun mantıklı açıklaması yok bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum
Yeni doğan yapan arkadaşlar Allahım sizi sağlıkla kaldırsın bebeğinizi size bağışlasın

Kuzum geçmiş olsun, sen yazınca baktım netten korkma doğumlarda sıklıkla olan bir şeymiş, düşme olmamıştır rabbim korusun emaneti ona. 2-3 haftaya düzelirmiş sen sakın stres yapma kendine.

Son düzenleme:
Emzik bugun verdim cok zor tutuyor cuk cuk cekiyor sonra agzindan cikiyor tam tutamiyor emzik hatta bugun iyi ce bunaltti beni emzirdikten sonra verdim emzik onla uyudu

Bende kontrole gittim bugun banti cikardi doktorum ultrasonla bakti kapatti dedim hocam bebegi göstermediniz oyle gulustuk bana jel yazdi iz kalmasin diye vedalastik sesim titredi resmen cok üzüldüm cok seviyodum doktorumu

Ben de ilk defa takıyorum ya çok fenaymış :))
Merhaba bebeğiniz nasıl oldu . Ben de Aralık annesiyim ama dün 36+3 de acil sezeryana alındım . Bebeğimde solunum sıkıntısı var küvözde şimdi . Akciğer filminde bi şey yok, kan gazı da iyi ama oksijenden ayrılınca yoruluyor . Ben çok üzülüyorum. Sizin bebeğiniz nasıl oldu

Çok geçmiş olsun inşallah hemen toparlar bebeğin kendini ve kavuşursınız. Benimde ikimci doğumum gerçekleşti ve bahsettiğin ağrıyı biliyorum maalesef. Doktorum bana rahim toparlandığı için dedi 2. Bebek olduğundan daha şiddetliymiş. Ben doğum yapalı 2 hafta oldu yaklaşık 1 haftadır o şiddetli ağrılar yok. Yalnız emzirirken çok artıyodu ağrı çünkü emzirirken rahim kendini topluyormuş salgılanan oksitosinden dolayı.

Kızlar meraba bisey sormak istiyorum.Memura dogum yardımı yapılıyormu yapılıyorsa nasıl bir işlem yapmalıyız bilgisi olan varmı.Bu arada gögüs ucu çatlağı olan varsa gümüs kapaklar bana çok iyi geldi birde anne sutu suruyorum.iyilesti

Kızlar lahusalık bana kafayı sıyırttırıyo hamileliğimi özlüyorum yine hamile olmak istiyorum şaka gibi Bi yandan da bebek büyümesin hep kucağımda kalsın istiyorum. Nasıl gececek bu 40 gün
Bende herşeye ağlıyorum bebeğimde küvezde diye de yok eşim ilgi göstermedi yok şöyle böyle herşeye ağlıyorum masterchefren esra gitti ona bile ağladmmm iyi değilim

Bende herşeye ağlıyorum bebeğimde küvezde diye de yok eşim ilgi göstermedi yok şöyle böyle herşeye ağlıyorum masterchefren esra gitti ona bile ağladmmm iyi değilim
Bende herseyd agliyorum resmen gun sayiyorum normsle donmek ocin bende esime diyorum seni yanimda istiyorum basla birsey istemiyorum bu hafta izin al evde olalim diyirum

yasak canım forum harici iletişimler. ha şu var bizde 2015tüp bebek grubuyla görüşüyoruz farklı mecralardan. buluşmalarımız falan da oldu. ama burada paylaşımlara hep ihtiyaç duyuyor insan
Canım ben yenidogan 1 paket aldim.bir hafta sonra 2 numaraya geçtik.sleppy de haberin olsun.10gun e kalmaz 3 e geçerim.4 kilo su anda doğduğunda 3,,5 kilo idi ...300 gram kaybetti geri aldık sukur
3numara büyük. yani ortayı bulamamış sleepy 2 ve 3 arasındabende bugün 2ye geçtim o bile küçük gibi ama biraz idare eder. 3büyük ama nasıl yapcam bilemedim.
Hmm bende sadece suan yenidoğan bır paket var daha almadim
Bebegim enaz 3500ve ustu olck gibi
başka alma bekle bebeğin durumuna göre alırsın. primalarda boy farkı çok olmuyor ama. yine de bebeğin durumuna göre alırsın elinde kalmaz
sezeryanda bende duymamıştım hiç bu durumu. ama dediğin gibi düşürme durumu da olmamıştır. öyle birşey olsa anlaşılır mutlaka. doğum doktorunla görüştünmü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…