2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Merhaba kızlar bende ani suyum gelince acil sezaryene alindim..o kadar çok korkuyordum ki genel anestezi istiyordum amaaa spinal anestesi oldumm demekki plan yapmamak gerekiyormus Kucuk dogdu biraz suan kuvezde ama iyilesir ins kuzum ..birde su ağrılar geçerse mukemmel olcak.herkese hayırlı doğumlar

Yaaa Çok sevindim bak korktuğun kadar var mıymış aşırı endiseliydin çok sevindim canım sağlıkla büyüsün. Bebek nasıl kaç hafataliktin sen

Kahvaltı dışında hep çorba olarak besleniyorum ama yine de gaz sancım oluyor. Kimyon deneyim saol canım.
Avent silikon göğüs ucu bende kullanıyorum ama onunla hızlı gidiyor galiba nefessiz kalıyor bazen.
kaçıncı gün sarılığı 11.5 oldu canım
İnş geçer çocuğumu bende doya doya kucağıma almak istiyorum artık

Çarşamba 9 cuma 11.5tu yarjn tekrar bakılacak. Ins azalmış olur

Kizlar gobek düşmedi henuz ama zibininin içinde kirmizi ve sari lekeler var kan ve iltihap mi acaba? Her gittiğimizde doktor alkolle sildi bir sey olur diye yilamayi birak cocuğu silmedim bile enfeksiyon korkusuna. Ins enfeksion değildir

Tansiyonum çıkacak diye korkuyorum bende
Çıkarsa da ilacı var korkma onu verince hemen düzeliyor tansiyon, kız inan bana bi cesaret gireceksin ameliyathaneye sonra sen anlamadan hop bebiş yanında, gerilirsen uyutun biraz beni de.
Valla bende korona falan dinlemeyip annemlerin kapıya gitmiştim, ordan uzaktan da olsa gördüm öyle gittim doğuma, iyi yapmışsın sende, kuzum annen durabiliyorsa yanında manevi desteği yeter, hiç olmadı sen mama yaparken pış pış yapar o bile kar, merak etme çok güçlü olacaksın sen.
Hayırlısı olsun canım, inşallah sabaha gelsin minik hem kontrol günü hem hafta içi işte mis gibi
O kadar stres sonucu kavuşmuşsun kuzuya, gözün aydın canım

hayırlı olsunnnn

Hayırlısı olsun canım, inşallah sabaha gelsin minik hem kontrol günü hem hafta içi işte mis gibi

O kadar stres sonucu kavuşmuşsun kuzuya, gözün aydın canım
[/QUOTE] İnşallah inşallah dua edin bana da

Canım 4 litre su iç ve takviye al cnm

Ne biçim bir hastaneymiş ya öyle Peşini bırakmayın, sürekli arayın rahatsız edin. İnşallah bir eşy çıkmaz korkma. Enfeksiyona bakılmasını isteyin, solunum sıkıntısı enfeksiyon kaynaklı da olabilirmiş çünkü.. Bizim öyle oldu. Hiç üzülmeyin sağlıkla çıkacak bebiş oradan nasılsa. Biraz geç olacak ama olsun.

Canım ben gündüz saat başı, gece de 2 saatte bir sağım yaptım süt istediklerinde.

Bayadir giremiyordun arkadaslar nasilsiniz dogum yapicak arkadaslara hayirlu digumlari diliyorum dogun yapan arkadaslar nasilsinjz ben beden olarak iyiyim ama ruhsal olarak biraz kotuyum icim heo sikiliyor hep biyle aglamakli moddayim sizler nasilsiniz

Tecrubeli anneler öncelikle merhaba yardımcı olur musunuz gebelik için kan testi yaptırdım. 9.75 cikti nedir acaba

Eklentiler

• 20201115_192131.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 28
Bende gunde 1 kere yokluyo bu durum aklima getirmemeye calisiyorum atlativaz insallah gecicek

Kızlar bugün kasık ve kalça kemiklerimde ağrı hissediyorum ve karnım aşağıdan çekiliyor gibi oluyor. Sizce bebek doğum kanalına girmiş olabilir mi? Yada bebek ağırlaştı diye mi oluyor bunlar? Eğer girdiyse doğum hemen oluyor mu yoksa yine bekliyor mu sizlerde nasıl oldu?

İyi aksamlar kizlar dogum yapan arkadaslarim bebeginiz icin d vitamini kullaniyormusunuz bize verildi yalniz şu dikkatimi cekti vitamine basladigimizdan bu yana kızımda huzursuzluk olmaya basladi uykusundan uyanmaya basladi once gaz sandim fakat gazini cikariyor yine ayni olunca yan etkilerine baktim bulanti sanci yapabiliyormus bende bugun vermedim baktim masallah gayet huzurlu sizlerde de oldumu yan etki vede kullandiginiz bi marka varmi bebek icin yan etkisi olmayan yine ben bi cocuk doktorumuzuda arayacam

Merak ettim cebabı

wellcare kullanıyoruz biz. bir sıkıntı yaratmadı

Hayırlısı olsun canım inşallah
Canım duş alınca sular seller gibi geliyor. Sağım yaptıkçada artıyor

Kızlar arada girip sızın ıcın yararlı olacağını düşündüğüm seyleri yazıyorum sızın de yazdıklarınızı okuyorum

sarılık ıle ılgılı sorunları olanlar olmuş . Biz bebeğimle 5 gün yoğun bakımda yattık 36 haftada doğdu . Isıga koyup anne sütü ve mama verdik orada ışıkta uzun süre kalıyordu . O sekılde besıncı günde 20 den 9 a düştü değer . Suan kaç bılmıuorum evdeyiz düzenli süte devam anne sütüne

göğüs ucu ıle ılgılı sorunları olanlar ıcın tecrübemi anlatayım e bebekten sılıkon göğüs ucu ve göğüs kalkanı aldım . Lansınoh göğüs ucu kremi aldım . Sılıkon uçla emzırıp (wee Baby) , kremı surup (lansınoh yada garmastan) , göğüs kalkanını (Avent) takıyorum . Bu sekılde hafıfledı ınsallah tamamen geçer

biberon kullananlara da tavsiyem var . Anne memesıne yakın bebek emdıkce akan , asagı tuttuğunda kendılıgınden hızlıca akmayan biberonlar kullanmak meme reddını engelliyor ve bebek daha rahat emıuor . ( lansınoh 0 ay , Avent 0 ay , medela calma 150 ml ) bu markalardan birini alabılırsınız .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…