2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
İnşAllah suniye gerek kalmamıştır stresin bitti çok şükür

Kizlar ya benim hamilelik sendromum olmadi hormanlar normaldi simdide arada bi tuhaf oluyorum ne zaman geccek bu ya sanki ilk defa dogurdum uzun zmaandir evdeyim ondanmidir bilmiyom ki ya huzursuzlaniyom arada

Kızlar merhaba, bisey soracaktım: benim göğüs uçlarım biraz kaşınmaya başladı, lansiloh sürmeye başlamıştım iki gündür acaba o mu kasıntı yaptı dedim. Sizinde oldu mu bi de bu kaşıntıya ne iyi gelir. Çok kaşımak dokunmak istemiyorum ama baya kaşınıyor

Ayyy ne kadar kotu olmus oyle zaten psikoloji alt ust birde bunlarla ugrasmisin birde bebegi alamamissin cok uzuldum cnm en kisa zamanda bu durumu atlatirsin insallah birde en iyi hastanelerden bu kadar sorumsuzluk olmaz
Öyle canım yaa. Biz koronadan filan korkarken hale bak, normal halimizle bu kadar rezillik çektik. Kuzumu da alayım uzak olsun hastaneler gerçekten

Gözün Aydın canım maşallah bak oldu da bitti sabahına doğurmuşsun. Benimki 10 saat sürdü o yüzden hiççç sıkma canını.

stresten mı gelmıyor acaba. bol bol su iç, rezene çayı iyi geldi bana. biraz zaman alacaktır belki

kolik için damla aldık biz bakalım faydasını gorecek mıyız. bir de arabasında kısa yuruyuslere cıkakıyoruz evımızın kenarında nehir var, temiz hava alır diye. rahatlıyor sesi cıkmıyor. bir de rezene ıcıyorum ben, bebegi de rahatlatırmıs bu. faydasınu goruruz ınsallah, bugun daha iyi

Anladım cnm bende pek birsey icen tip degilim sut vs
Bakalim hayirlisi olsun

Sağ ol canım Allah kimseye yaşatmasın inşallah. Çok şükür sen de kavuştun
Çok şaşırdım o hast ilgili çok olumlu yorumlar okumuştum hatta bende en basın da başlamayı düşünüyordum rakamlar uçuk gelince vazgeçtim.
Vallahi iyi yapmışsın canım. Medipol benim eski hastanem aşırı kalabalık diye vazgeçtim oradan. Bu hastane daha butik daha iyiydi güya. Nasip artık

Kızlar merhaba doktoruma ben su karına bastırma olayını sordum yapılıyor mu diye. Normalde hıc aklına gelmezdi de burda okuduklarımdan kaldı sanırım aklımdaEvet dedi ama o işi biz sen aşagıdayken hallediyoruz sen duymuyorsun bile dediİyi o zaman dedim
Saka maka 2 gun kaldı doguma. Bugunu saymıyorum.Dogum yapacagım sabahı saymıyorum. Yeni bir hayat, yenı bır melek, yeni bir duzen. 3ten 4e cıkan #1 macera Allahım nasıp ederse
Bana son gunlerın sorusu şu heyecanlı mısın? Hayır diyorum. Ama son 24 saatte sanırım mahzunlasırım. İçten içe heyecanlanırım diye dusunuyorum. Doğum sabahı benı bekleyecek olan kızıma ve kocama oglumla saglıklı bır sekılde kavusmak tek dileğim olacak
Dün aksam annem babam kardeslerim geldi memlekettenyukarı cıkmak istemediler. Evlerinden cıkan insanlar değiller zaten ve kronik rahatsızlıkları var. Neyse onlar cıkmayalım deyince hemen asagıya indim. Bır sarıldık bır hungur hungur agladık. En son 5 ay once gordum hepsini. Daha once de uzun zaman gecerdi. Ama bu sefer bir baskaydı. Sanki yıllardır gormuyor gıbı oldum. Hormonlar yıne faaliyetteydı sanırım Suan yazarken bile gozlerım doluyor.
Anam evde bana bakacakmıs. Senın ıcın geldım diyor.Ama seker hastası ve gozleri dogru durust gormuyorNasıl yardımcı olacak? Bakalım sonunu dusunen kahraman olamaz modunda gidecegim sanırım
Allah ailelerimize huzur, saglık, mutluluk nasip etsinBizlere de guzel dogumlar ve saglıklı evlat, bol bol sut nasıp etsin

Amin canım Allah razı olsun senin de en güzel şekilde hafif olur doğumun inşallah.. Şimdi nasılsın
Çok hafif hafif sızılarım var alt kısmımda batma oluyor arada bir sakin kalmaya çalışıyorum yürüyorum evde. Aksi gibi aşığı yağmur var dişaro da çıkamıyorum evde mümkün olduğunca hareket ediyorum

Benim de sancım cok oldu hastene de gaz için ilaç verdiler iyi geldi.evde kendimi cok sıcak tutup ama gercekten cok sıcak tuttum ayaklara corap karnıma örtü sırtıma yelek. Rezene gibi gaz cıkartan çaylardan abartmadan içtim bir hafta o gaz sıkıntılı agrı devam etti
Ameliyat da oluyo galiba bagırsaklara dokunuyorlar o yuzden.
İlk dogumum da olmamıştı

Gögüs yarasına Krem sürüp üzerine poşet kapattım nemli kaldı hep

Hiç geçmezse silikon uç ile emzirme deneyin veya sagıp verin

Bizim de kan uyuşmazlıgından sarılık vardı
Memeyi alamadı tam. Sonra emzirip hemde parmakla besleyerek en az 60ml Süt verdim. Işık altında yattı ama sütü fazla almanın faydası oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…