2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
1) hissetmiyosun canim belden vuruncauyustum ben hemen isindi ve karincalasti hemen yatirdilar sonra anestezi bana igen gosterdi hissettinmi bunu batirdim tabiki hayirrr
2) sondayi ben ameliyathanede taktirdim istege bagli uyustuktan sonra takildi onuda hissetmiyosun
3)bende biraz panik oldum surekli anestesi basinda duruyo zaten ekrandan tansiyon takip ediliyo en ufak biseyde hemen seruma igne yapiyo zaten bebek yaninda temizliyolar ona adapte oluyosun doktor soyluyo bana bebegin adini sordu asya dedim ozaman hosgeldin asya diye gosterdi

Dikisler yapilirken sadece usuyosun biraz okadarcik ama dedigim gibi tepende duran hemsire var ayrica kendi aralarinda konusuyolar gulucektim gulemedim birisi trendyoldan cantayi ucuza kacirmis saatlik indirimde alamamis biz orda dikiliyoruz onlar trendyol derdinde

Hic korkacak bise yok bende korkuodm genel istiycktm ama acil olunca spinalnoldm zerre bise olmuo hiç korkma. Sadece baslarken islak bise suruyolar adini unuttm onun soguklugunu hissediosn o kdr.

Sonda uyusunca takilio anlamion bile

Benm bebek aglamayinca bi carlamaya basladim hemen sakinlestirici verdiler o ne dedm qnlamadm oksijen veriorz sana dediler ama sakinlestiriciyms

Aynen öyle belirti vermiyor hiç bunlar.. kasılmalar çok sıklaşıyor ama sonlara doğru benimkiler öyle oluyordu en azından.. Bebeğin yeri çok daralıyor hareketleri çok yavaşlıyor ama çok daha güçlü oluyor itme gerinme yapıyorlar genelde ve son ayda hızlı kilo alıyorlar sıkış tepiş duruyolar yazık.. Yeter ki sürekli hareket hali olsun yani uzun süre hareketsizlik durumunda endişe edilmeli

Benimde bacak arasındaki kemiklerim aşırı acıyor özellikle yatarken ve sağa Sola dönüşte çat çut diye ses geliyor ama karnım aşağıdaymış gibi durmuyor bacaklarım filan kapanıyor benim yaa

Aynen benim de çok oluyordu süt sağarken, bebekten daha kuvvetli çektiği için sanırımbilmşyorum. Süt istemeseler de sen sağ, bebeğe hazır olsun memeler. Kaç ml mama veriyorlar şimdi öğrenebildin mi?

Ben büyük kızımda da kullandığım wellcare 400 iu kullanacağım, henüz başlamadım ama Yarın başlarım.

Benimde bacak arasındaki kemiklerim aşırı acıyor özellikle yatarken ve sağa Sola dönüşte çat çut diye ses geliyor ama karnım aşağıdaymış gibi durmuyor bacaklarım filan kapanıyor benim yaa
Göğüs altında boşluk hissediyor musun nefes almada rahatlama o zaman iniyor bebek.. hele de göbek göğüsleri taşıyordu benim ertesi gün inmiş artık taşımıyor o kemik sesleri de neyden oluyomuş biliyo musun vücut bi hormon salgılıyor adını unuttum kemikler dokular yumuşuyor gevşiyor resmen doğum anında rahatça açılsın diye çok harika değil mi

Doğumdan sonra kasılma oluyor rahim toparlıyor ve her göğüs temasında oluyor benim de geçen seneki doğumumda resmen doğum sancılarım 3 gün daha devam etti bildiğin bi yerleri tutup geçmesini bekliyordum inleyerek o anlarım canlandı ya Bi an Allah yardımcın olsun inşallah

Kızlar doğumdan sonra korse kullanıyor musunuz bana tavsiyede bulunabilir misiniz lütfen ben hala seçemedim bir de neye göre beden seçeceğim bilmiyorum kullananlardan yorum bekliyorum bak giderim buralardan ha

Ameliyat sırasında ağrı hissetmezsin merak etme.
Sonda uyuştuktan sonra ameliyat masasında takılıyor.
Ameliyat sırasında seni monitörde izliyorlar zaten ona göre ilaç veriyorlar panik olursan. Sen de söylersin zaten panikleyince, sürekli iyi misin filan diye yokluyorlar seni. Konuşturuyırlar.

Kızlar doğumdan sonra korse kullanıyor musunuz bana tavsiyede bulunabilir misiniz lütfen ben hala seçemedim bir de neye göre beden seçeceğim bilmiyorum kullananlardan yorum bekliyorum bak giderim buralardan ha
Ben normal medical korse aldım M beden. Kendi hamile kalmadan önceki bedenimi aldım.

Ya bana arkadaşım bi tane link gönderdi kendi kullanmış yamuna diye bir marka ama 300 TL yani bir korse için değer mi bilemedim. Medical korse nereden aldın medicallerde mi satılıyor
Hiç gerek yok ya altı üstü korse, aynen eczanede var hatta gidersen beden konusunda yardımcı da olurlar.

Bnm ki de ayni uykidn kalkio bi bakiorm yapms degisip emziriyorm bitince gene yapio bende emsirmedn degismiorm napim 10 dk icinde iki bez olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…