2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ayneguzel sezeryan mi oldun
Agrin cok mu
İlk doğumum normaldi benim bu defa bebiş iri diye sezeryan oldum keşke ilkide sezeryan olsaymiş bunu diyenlerede pek kızardim meğerse bir gun bende dicekmisim ağrım normal oturuşumda falan yok sadece yatıp kalkarken biraz destek gerekiyor o kadar

Süper yaa. Darısı basima

Günaydın kizlar doğum yapacaklara rabbim kolaylık versin yapanlarada sabır uykusuzluk çok kötü . Kızlar kolik burun tıkanıklığı banyo uyku pozisyonu felan için video izliyorum sürekli YouTube da uzman doktor Osman günülal tavsiye ederim . Çok faydalı bilgiler veriyor sıkmıyor kısa videolar . Özellikle kolik ten yazan arkadaşlar muhakkak izlesin derim

Gözün aydın canım normal doğumun çok mu zor geçmişti sezeryan için motive oldum şu an

Ucu gri renkte olacak. Mavi renkte olan ise o bir aylık bebekler içinmiş. Mavi olan cok hızlı akıyor biberon gibi oluyo. Mavi olanın yavaş akmasını saglamak gerekiyor.
İnşallah en kısa zmana da memeye geçtik mesajlarını alırız

Hem iste ben bitkisel hiçbirşey icemiyorum
Butarz şeyler hemen ksuturur beni
Daha cok sivi alimiyla alakali gibi canim sut hangisini severek bol bol icerim dersen onu yap... hosaftaki sekerin belki ilk gunler faydasini bile goruruz kizimda sarilik yukselmeden atlatmistim 2500gr dusmus ama guzel kilo almisti sonra...hosaf ictim o donem cocuga mecbur kalirsak cay kasigiyla sekerli su vermek gibi yontemler yerine bizim vucuttan sute gecer zararlari varsa da sekerin azalir belki...

Kızlar ben doğurdum bu sbah 3 kilo 50 cm bebişim epidural dan çok etkililendim ölecek gibi oldum bir ara tansiyon falan fırladı şükür şuan ikimizde iyiyiz beni merak eden dua eden bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum allah hepinizden razı olsun

Canım vakalar cok arttı inanılöaz derecede. Esınde belirti olmayışına sevindim.demekki bulasmamış. Eidediğin gibi karantina riskinizi epey düşürecek.

Bende yaa bide biz atlatsaydık. Ben ameliyat anından korkuyorum sonrasındaki acıdan degilde
Ameliyat anında korkcak bir sey yok biraz karnina baski oluyo o kadar. Ilk gun ağri oluyo akşamına yürümeye basliyosun sonraki günler yatıp kalkmak zor oluyor. Ben ertesi gün sabah eve geldim 24 saat gecmeden. 2 tane geralgine ictim arveles.falan da yazmışlardı icmedim. Ha yürürken iki büklüm yuruyosun kenarlari biraz sizliyor. Kolay mi değil ama katlanimmicak bir sey değilms. Burda en cok Ben korkuyorum. Bence benim kolay geçmedi bir de ameliyat baya bastırdı doktor. Morfin yaptilar hatta. Bir de ameliyathane in soğuğundan sirtim ağriyodu dikloron krem surdum. 2 gun bu kadar bitti.

Ama bastirirken aci hissetmiyosun korkma. Göğsümün arasına sizi girdi dedim morfin gibi bir sey yaptilar direk sarhos gibi oldum gecti anında. Ben panik atak sanmistim o sızıyı anestezi dr u baskıdan oluyo bazi ksilerde dedi.

Gözün Aydın canım, kurtuldun bitti gitti şükür bak sezaryene dönmeden normal doğum yapmışsın mis gibi

Ayyy ne kadar kotu olmus oyle zaten psikoloji alt ust birde bunlarla ugrasmisin birde bebegi alamamissin cok uzuldum cnm en kisa zamanda bu durumu atlatirsin insallah birde en iyi hastanelerden bu kadar sorumsuzluk olmaz

Medical Park Florya canım isimleri batsın

Cok mutlu oldum darisi doğuramayalara olsun inşallah

Gözün aydın çok sevindim Allah bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…