2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Amin canım hepimiz sağlıkla büyütelim inşallah.
Kızlar doğuma gidiyorum lütfenn duansızı eksik etmeyin oğlum pazartesi yi bekleyemedi
Kuzum kolay doğumlar olsun, hepsi geçecek yürüyerek çıkacaksın merak etme, dualarımız seninle, sende oku bol bol.
Canım gözün aydın sağlıkla evinize çıkın inşallah

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah. Aynı uyarıyı bende yapmıştım bizde hast verdiği deterjanla kayinvalideme gönderip kıyafetleri yıkamıştık. Işeme vs kirlenmişti yedek alınması lazım. Inşallah bol bol sütün olur canım

Alıyor canım son hafta hep bebek alıyor sen gram kilo almıyorsun bende aynı durumdayım ve sezeryan olacağım galiba doktor böyle kilo alırsa sezeryan dedi

Gaz icin kendin kimyon cayi ic. Kimyonu kaynat suz ic. Bir de sivi beslen ki ikinamicaksin bir sure. 2. Gun daha benim de yara oldu. Aventin silikon ucu var acıyı baya azaltıyor onu kullan. Mama vermekten cekinme sarilkk gdcene kadar. Ben Her öğün memeyle ya da parmakla.beraber 20 30 cc mama veriorm. Yine de bilirubin 11.5 cikti. Insallah gecicek bu zor gunler geceleri aksamlari zor oluyor sabaha karşı öğünde uyanamiyorm anca sızmış oluyorm. Artik parka gidiceğmiz gunlerin hayaliyle besliyorm

M Mhr0602 cok tsekkurler cnim tmam yazarm aklima takilanlari. Simdi gunduz meme gece yorgunsam parmak seklinde gidiyorum. Bu sonda kendi goğus ucuma gecerken ise yarar muntemelen bulmus esim. Emzkrme destek sistemi deyince ne olduğnu anlamams adamlar 5 numaralı sknda deyince bulmus gerci 6 galiba bu.

Canım aynısı oldu benım Hemsıre hemen sütünü sagmamız gerek dedı elektrik süt pompası esım aldı geldı sağdık rahatladım

Kızlar doktorun yanindaki görevli bana sut artirici bitkisel cay yazdi ama ben icemem
Onun yerine anneme hosaf yaptircm
Hosaf sut artirmaya yardim eder dimi

Kızlar doktorun yanindaki görevli bana sut artirici bitkisel cay yazdi ama ben icemem
Onun yerine anneme hosaf yaptircm
Hosaf sut artirmaya yardim eder dimi
sen yine çay al bence. hoşaf içindeki şeker sebebiyle sütü arttırıyor başka esprisi yok. çayda rezene vs oluyor bebek de rahatlıyor. arada içersin. bende hippin çayo var. tadı güzel. daha önce humana kullanmıştım onu içemiyordum tadından dolayı

Hem iste ben bitkisel hiçbirşey icemiyorum
Butarz şeyler hemen ksuturur beni

Hem iste ben bitkisel hiçbirşey icemiyorum
Butarz şeyler hemen ksuturur beni
Hipple lactamilin tadi hos aslinda bir de.

Sey var bir de lactamilin sütlü karisimi. Onu dene.

Ben de meme.sonrasi 2 3 saatte bir 30 ver dediler 20 25 3 saati gecmessek 30 mama veriom hani zeytin gibiydi midesi nasi 30 ver diyolar anlamiyorm kizlar sizin suçunuz her emmede ya da sağmada tahmini ne kadardır. Benim sağmada 5 10 ama makina kadar guclu cekmiyo memeyi.

Hmm bende perşembe sezeryan gireceğim
Ay cok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…