2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
öncelikle burdan da tebrik ederim seni arkadaşım
gliforu bende kullanıyordum dr devam edebilirsinde etmeyebilirsinde dedi
içime sinmedi ben kullanmıyorum sana neden bıraktırdı birşey söyledimi

yok ben sordum aynı senin dediğin gibi söyledi.benimde içime sinmedi. seninde hayırlı olsun..

Bebişi olan arkadaşlar hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Benim bat normalde 4 hazirandı ama bu gün adet sancılarım başladı. Sabah test yaptım 4 gün kala negatif. Olsa çıkardı artık. Bir daha ümitlenip de her ayın topiğine yazmayacağım hep ümitleniyorum sanırım olmayacak çünkü geçen ay gün aşırı denedim olmadı bu ay yumurtlama haftası her gün denedim yine olmayacak. Adetim düzenli bir sorunum yok eşimde de Yok anlamadım

Bebişi olan arkadaşlar hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Benim bat normalde 4 hazirandı ama bu gün adet sancılarım başladı. Sabah test yaptım 4 gün kala negatif. Olsa çıkardı artık. Bir daha ümitlenip de her ayın topiğine yazmayacağım hep ümitleniyorum sanırım olmayacak çünkü geçen ay gün aşırı denedim olmadı bu ay yumurtlama haftası her gün denedim yine olmayacak. Adetim düzenli bir sorunum yok eşimde de Yok anlamadım
Sogan kurunu dene istersen birde canim

ya bebek oluşumu mucizevi bir olay...2mizde de sorun yok neden olmuyo denecek kadar basit değil biliyosun..eşime anlatamamıştım bunu ben bir türlü..o da kesin bende bişi var diyordu :KK48: sonra youtubeda banu çiftçinin bir videosu var onu izlettim..aslında ne kadar da zormuş dedi..bir de her şey nasiple işte..doğru zaman geldiğinde oluveriyo..kendini kasma hiç..kafana taktıkça da olmaz..

Sogan kurunu dene istersen birde canim
Baktım ama çok açıklayıcı anlatmamışlar canım. Bir de benim adet döngülerim çok kısa sopan kürünü adet bitince yapın diyorlar ama ben adet bitince yumurtluyorum kürü ne zaman yapmalıyım o zaman. Adetim de 7 gün sürüyor. 10. Gün yumurtluyorum. Soğan kürünü 2 gün mü yapacağım o zaman?

ya bebek oluşumu mucizevi bir olay...2mizde de sorun yok neden olmuyo denecek kadar basit değil biliyosun..eşime anlatamamıştım bunu ben bir türlü..o da kesin bende bişi var diyordu :KK48: sonra youtubeda banu çiftçinin bir videosu var onu izlettim..aslında ne kadar da zormuş dedi..bir de her şey nasiple işte..doğru zaman geldiğinde oluveriyo..kendini kasma hiç..kafana taktıkça da olmaz..
Ay ben ne oglumda ne kizimda bu kadar zorlandin zirt diye hamile kaldim onlara ama bu ufaklik beni simdiden öldürdü :)) hele bi olsun dogsun az ele avuca gelince totosuna totosuna vurucam :sinirli:

X