2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Çooook tatlı maşallah.
Forumda neler neler... Konuşanlar, cümle kuranlar, yarın "yürüyo" benimki yazacak biri diye ödüm kopuyo. Zira benim bebiş tam bir bebiş hala.😂
Valla canım benim ki tutunarak gidiyor ama konuşamıyor daha ba ba de de bay bay yaparken ba ba diyor birde anne gibi bişey demiş ama ben duymadım tabii :KK70:

Günaydın arkadaşlar 4 gün foruma girmedim ne haberler ne haberler 😍😍 hamiş olan bile var maşallah. Haftaya oğlumun 8 ay kontrolü var. Bakalım nasıl gelişimimiz öğrenicem. Şimdilik destekle oturuyor hala o konuda az tembeliz.emeklemeye başladı. Baba mama diyor yada bana öyle geliyor 😊 sürekli alkış yapıyor çok alıştı. Ek gıda konusunda Bi tarafım kavanoz Maması ver diyor 1 2 gün denedim Bi tarafım blw den vaz geçme diyor. Ama Yüzde 80 blw gidiyoruz diyebilirim. Blw yorucu diyorlar ama iki yöntemi de denemiş biri olarak diyebilirim ki klasik daha yorucu sürekli ez püre yap yorucu. Blw de de etraf dağılıyor. E kolay ekmek yok sabredicez. Hem kendi yediğini görmek çok haz veriyor bana. Mamayı azalttı ek gıdadan sonra çok şükür emmesi iyi. Bizde durumlar böyle he bide altta iki dişimiz çıktı. Kehribarın faydası var mı bilmiyorum ama ne salya ne ateş oldu bizde bir gece huysuz oldu oda mız mız yani ağlamadı sürekli emdi sabahına dişi çıktı diğeri de öyle oldu
maşallah sabrına hayranım, blw'ye devam bence de, bu kadar ay devam ettiyseniz bundan sonrası tabi ki kolay olacaktır.

Artık bakişlarını bile ne demek istediklerini anlıyoruz o yüzden o şekilde anlıyoruz bebelerin hecelerini :)
Aynen cnm ağzından çıkan kelimeye bakıyorum. Senin bebe 4 dış çıkardı mi? Kilo alımı nasıl? Benimki dün tarttım 8300 olmuş. Gidim gidim aliyor. Benimkinde de yürüme isteği seninki yürüteç binmisti dimi? Ben hiç bindirmedim ama sever gibi bindirsem

Aynen cnm ağzından çıkan kelimeye bakıyorum. Senin bebe 4 dış çıkardı mi? Kilo alımı nasıl? Benimki dün tarttım 8300 olmuş. Gidim gidim aliyor. Benimkinde de yürüme isteği seninki yürüteç binmisti dimi? Ben hiç bindirmedim ama sever gibi bindirsem
Benm ki de 8300 du en son iki buçuk ay sonra 300 Gr alabildi şükür evetkullandık yürüteç ama bıraktık 2.5 ay falan kullandı artık kendı istediği yere gidebilıyor zaten
Diş de çıkarmadık henüz

Ya bizimki gecede 7 kez falan uyanıyor emip uyuyor. Ne zaman düzeliyor bu durum acaba 😲
Biz de böyleyiz uzun zaman oldu.5.aydan beri belki. Sağlık kontrolünde bi şey çıkmadı, diş de yok. Ayrılık anksiyetesi olduğuna karar verdim ben. Sürekli gözü bende. Gece de en ufak uyku hafiflemesinde uyanıp beni arıyor...:kızgın:

Merhaba kızlar, 2 gündür uykular bize haram. Ateşi dün 38.5 oldu, salyalar felaket akıyor, ağzına ağzına vuruyor, emme çok az ve ek gıda hiç almıyor, sıfır. Sürekli bir inleme hali, alt iki diş çıktı acaba üstler mi geliyor ya. Dün ben 1 dk uyumadım, hep ayağımdaydı. Her uyandığında nasıl çığlık çığlık ağlıyor. Diş yapar mı bu kadar ya?

Merhaba kızlar, 2 gündür uykular bize haram. Ateşi dün 38.5 oldu, salyalar felaket akıyor, ağzına ağzına vuruyor, emme çok az ve ek gıda hiç almıyor, sıfır. Sürekli bir inleme hali, alt iki diş çıktı acaba üstler mi geliyor ya. Dün ben 1 dk uyumadım, hep ayağımdaydı. Her uyandığında nasıl çığlık çığlık ağlıyor. Diş yapar mı bu kadar ya?
Asi olmus muydu? Diş 38.5 ateş yapmaz canm. Bence diş değil. Çok geçmiş olsun

Aşı olmadı daha. Aslında bi kulağı 38.5, diğeri 37.5 idi. Ben Yükseği baz aldım. Yarın doktora gidicez bakalım.
Aşı olmadı daha. Aslında bi kulağı 38.5, diğeri 37.5 idi. Ben Yükseği baz aldım. Yarın doktora gidicez bakalım.
Canım benim çok geçmiş olsun. O diş bana kalırsa üst dişler çok zorluyor çünkü.

kızlar biz alerji dolayısıyla zaditen şuruba başladık. 10 günden sonra bizim bücür gündüz 5 saat falan uyuyor üç uyku halinde. Gecede artık en azından ağlamıyor. Sabah 5gibi bir uyanma girişimi var az sallıyoruz hooop sabaha 7ye doğru kalkıyor. Yan etkisi uykuymuş bu şurubun. Acaba bizde yan etkisi mi başladı yoksa üst dişlerde çıktı toplam 4 dişi tamamladık. Onun mu rahatlığı başladı pek anlam veremedim 😂
Neye alerji vardı cnm

X