2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ne isteği azalıyo ne emme süresi ne de ek gıda aşkı. Bi tuhaf! Millet meme reddinden korkar ben bu kadar meme düşkünü olmasından yoruluyorum artık. Gece meme eme eme uykusunu sürdürtem var mı? Yoksa bunu ben mi icat ettim? Çok muzdaribim çooook
Aynıyız ama bizim ki gündüzleri emmez çok fazla. Ama gece boyu meme ağzından düşmesin ! Yoksa uyanıyoruz :KK43: meme uclarım çok acıyo artık

Mutlu1anne Mutlu1anne ahhh ahhhh... Yine herkes bi yolunu buldu biz nie böleyiz yaaa
Bilmiyorum eğitim denedim kendim başarılı olamadım uzmanla konuştum baktım farklı bir şey yok hiç boşuna para vermeyeyim dedim. Yani sabaha kadar 6-7 kere kalkıyoruz sanırım :KK43: sütte bitiyo bi yerde boş memeyi çekip çekip duruyo bazen ısırıyo henüz hiç dişimiz çıkmadı diş sıkıntısı da olabilir.

Ne isteği azalıyo ne emme süresi ne de ek gıda aşkı. Bi tuhaf! Millet meme reddinden korkar ben bu kadar meme düşkünü olmasından yoruluyorum artık. Gece meme eme eme uykusunu sürdürtem var mı? Yoksa bunu ben mi icat ettim? Çok muzdaribim çooook
Pazar sabahı bir kere başıma geldi. 5.30 gibi uyandı yatağa yanıma aldım. Döndü durdu. Kaka yaptı 6.20de koltuğa geçtik memeye aldım bende uyumuşum oda uyumuş 8.30da kalktık. Emdi bıraktı emdi bıraktı.

kızlar biz alerji dolayısıyla zaditen şuruba başladık. 10 günden sonra bizim bücür gündüz 5 saat falan uyuyor üç uyku halinde. Gecede artık en azından ağlamıyor. Sabah 5gibi bir uyanma girişimi var az sallıyoruz hooop sabaha 7ye doğru kalkıyor. Yan etkisi uykuymuş bu şurubun. Acaba bizde yan etkisi mi başladı yoksa üst dişlerde çıktı toplam 4 dişi tamamladık. Onun mu rahatlığı başladı pek anlam veremedim 😂

Bilmiyorum eğitim denedim kendim başarılı olamadım uzmanla konuştum baktım farklı bir şey yok hiç boşuna para vermeyeyim dedim. Yani sabaha kadar 6-7 kere kalkıyoruz sanırım :KK43: sütte bitiyo bi yerde boş memeyi çekip çekip duruyo bazen ısırıyo henüz hiç dişimiz çıkmadı diş sıkıntısı da olabilir.
Bizim de diş yok henüz ama bu kadar uzun sürmesi? Aylardır böyleyiz.

kızlar biz alerji dolayısıyla zaditen şuruba başladık. 10 günden sonra bizim bücür gündüz 5 saat falan uyuyor üç uyku halinde. Gecede artık en azından ağlamıyor. Sabah 5gibi bir uyanma girişimi var az sallıyoruz hooop sabaha 7ye doğru kalkıyor. Yan etkisi uykuymuş bu şurubun. Acaba bizde yan etkisi mi başladı yoksa üst dişlerde çıktı toplam 4 dişi tamamladık. Onun mu rahatlığı başladı pek anlam veremedim 😂
Bizim de minik bi alerjik durumumuz var ama Zaditen bile bunu uyutamıyooo

Ben bunu parçalayacağım 🧿🧿♥♥ kıza benziyor bu 😂

Eklentiler

• 8D5A9347-9CAD-4B57-8EB1-670007130C2B.jpeg
    8D5A9347-9CAD-4B57-8EB1-670007130C2B.jpeg
    93,1 KB · Görüntüleme: 73
Benim de adetim lohusa bittikten sonra sanki hiç doğum yapmamışım gibi gayet düzenli gitti. Sorun bende galiba dedim çünkü herkes aylarca olmadı. Üstelik mama falan da hiç vermedim hep emdi oğlum.
Demek ki bebek için kendini hazırlamış kısmet kader. Bende sanki hiç adet olmucakmisim gibi geliyor artik umudumu kestim

Benimki gece emiyor hatta dedigin i yapiyorum emzire emzire uykusunu uzatıyorum ama gündüz almıyor beyfendi uykusu gelince zar zor

Bi yere bile gidemiyorum hala rahat rahat. Emmek için deliriyo artık emzirme örtüsünü de istemiyo çekiyo kaldırıyor. Yeter ki emsin emmek istememesinden iyidir diyorum ama böylesi de baya zorluyor resmen emzik oldum ya. 😫

X