2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
günaydın kızlar. :KK200:
Bizim iki gündür yine gündüz uykuları bozuldu. Yarımşar saat uyuyor sadece. Ama ne olduysa dün gece 19.10da bir uyudu. Taaa sabah 7ye kadar😂 bir yer düzene girerken bir yer patlıyor sanırım 😂
Benimki 7'den 7'ye uyusa olağanüstü hal ilan eder, ambulans çağırır, gece ne yaşandı acaba halüsünasyon mu yoksa rüya mı diye eve gizli kamera döşetir, gerçek olduğuna ikna olunca konfeti patlatır daha da hızımı alamazsam havai fişek gösterisi düzenlerim. Ha bir de bu günü kaydeder her yıl şenliklerle kutlarım. Ah çok kötüyüm:mad:

Doktor gece sürekli uyanan bebeklerin eğer gündüz aldığı kalori yeterliyse ve kilo alımı iyiyse gece beslenmesinin kesilmesi gerektiğini söyledi.
ben daha önce gece beslenmesini kesmeye başlamıştım bir hafta kadar sonra şeytan dürttü dedim gündüz daha geç kalksın gece besleyeyim yine aynı saatte kalktı ben düzeni bozduğumla kaldım. 10 gündür kestim gece beslenmesini. yine gece alışkanlıktan 4-5 gibi bir hık mık yapıyor sallıyorum geri dönüyor uykuya
. doktor 1 yaşına kadar kesmezsen uzun zaman gece beslenmesini kesemez yada kesmekte ciddi anlamda zorlanırsın dedi

Hmm evet haklı doktor ama daha erken gibi geliyo bqna ya:KK43: biliyorum açlıktan uyanmıyo tamamen bağımlılıktan ama işte uykuya geri dönmüyo memesiz. Nasıl sallıyorsun beşikte mi ayakta mı?

Hmm evet haklı doktor ama daha erken gibi geliyo bqna ya:KK43: biliyorum açlıktan uyanmıyo tamamen bağımlılıktan ama işte uykuya geri dönmüyo memesiz. Nasıl sallıyorsun beşikte mi ayakta mı?
beşikte sallıyorum. Benim oğlan ortaya karışık seviyor. Gündüzleri de ayakta uyuyor. Gece muhakkak beşiğini istiyor. 4-5 gibi mızırdandığında 100e kadar sayıp sallıyorum devam ediyor dalıp tekrar

Benimki 7'den 7'ye uyusa olağanüstü hal ilan eder, ambulans çağırır, gece ne yaşandı acaba halüsünasyon mu yoksa rüya mı diye eve gizli kamera döşetir, gerçek olduğuna ikna olunca konfeti patlatır daha da hızımı alamazsam havai fişek gösterisi düzenlerim. Ha bir de bu günü kaydeder her yıl şenliklerle kutlarım. Ah çok kötüyüm:mad:
Bende zaten şu an Aslan oğlum adamsın modunda evde geziniyorum. Gerçi benimki bir kere kalkıyordu normalde gece. İki kere kalktı birkaç gece isyan bayrakları asıldı bende 😂😂😂

Merhabalar 8.ay için tam kan testi veren var mı? Cuma günü verdik 1 hafta sonra çıkarmış inşallah iyidir değerler.Artık oturmak yok ya emekleyince pıt pıt her yere gidiyor. Videolar çekiyorum bol bol anne diyor kendi kendine daha çok şey söylüyor 😂 henüz dişimiz yok ya burda okudum da dişi olmayan yok sanki. Ek gıda dönemi de güzel gidiyor şükür 1ayda 800 gr almış şükür kilo olarak Persentilde çok iyi değiliz ama sağlığı yerinde çok şükür 🙏
Canım ben kızım da dişi yok ama bir yeri tutunup yürüyor çok hızlı emeklıyır emeklemeden oturmaya herşey yapablyır ama bizde de diş yok😇

Merhabalar 8.ay için tam kan testi veren var mı? Cuma günü verdik 1 hafta sonra çıkarmış inşallah iyidir değerler.Artık oturmak yok ya emekleyince pıt pıt her yere gidiyor. Videolar çekiyorum bol bol anne diyor kendi kendine daha çok şey söylüyor 😂 henüz dişimiz yok ya burda okudum da dişi olmayan yok sanki. Ek gıda dönemi de güzel gidiyor şükür 1ayda 800 gr almış şükür kilo olarak Persentilde çok iyi değiliz ama sağlığı yerinde çok şükür 🙏
Dişimiz yok dedim birkaç gün önce geliyor artık dişimiz :)

Ay çok tatlısın iyi güldüm bizim de öyle uyumamız pek mümkün değil :)

Peki bu dönem bebeğin mesafeleri öğrendiği dönemmiş ya hani annesinin uzaklaşmasını anlıyor. Ben gözünün önünden kaybolduğum anda çığlığı basıyor. Ama düştü kafayı kırdı sanıyorum öyle bi çığlık.Öyle mi sizinkiler de? El ele göz göze, yeni sevgili gibi...

Peki bu dönem bebeğin mesafeleri öğrendiği dönemmiş ya hani annesinin uzaklaşmasını anlıyor. Ben gözünün önünden kaybolduğum anda çığlığı basıyor. Ama düştü kafayı kırdı sanıyorum öyle bi çığlık.Öyle mi sizinkiler de? El ele göz göze, yeni sevgili gibi...
Ağzıni açip öpüyor gibi yapıyor ama yüzüm hep salya :KK70: yatak odasına gideyim peşimden gelir babası da gitse gidiyor ardından bazen özlüyor gibi boynuma sarılıyor kucak istiyor yani

Odadan çıktığım an ağlıyor peşinden ağlayarak emekliyir

X