2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bebeği hala yüzüstünden sırtüstüne dönemeyen var mı?

Bide yürüme refleksi artık kaybolmalıydı diye biliyorum yani internette genelde 4. ayda kaybolur yazıyor ama hala var
O reflex bizde hiç kaybolmadı şimdi tutunarak yürümeye çalişiyor kaybolmadan da yürür artık:)

Valla canım 3 oldu istifra ediyorum akşam eşim test alacak

Hadi hayırlı haberle gel

Canım 6. Hastalık olabilir, 3 gün yüksek ateş sonra döküntü. Bizde oldu tek tedavi ateş düşürücü. Dişten de olabilir ama 6. Hastalık tam da bu ayların hastalığıymış, takip et yarın da ateşli olur Cuma’ya döküntü başlar. O zaman bil ki 6. Hastalık. Yine de çocuk doktoruna götür istersen.

Gebelikse peki istiyor musunuz yani düşünüyor muydunuz?
Canım düşünmüyorduk hamile değilmişim bulantı kusma mahfoldum dün

Rabbim evlatlarımızı korusun geçmiş olsun canım

Yok canım midemi üşüttüm sanırım mahfoldum sanırım şuan daha iyiyim

anım düşünmüyorduk hamile değilmişim bulantı kusma mahfoldum dün

geçmiş olsun canım, neyse onunla geçmiş olsun, hava ısıları çok değişken bu ara çocuklara dikkat ederken kendimizi unutuyoruz
Günaydın kızlar. Bizimki durdurulamaz bir şekilde baba diyo. Bilinçli söylemese de babasının ego tavan
yaa bziimki de öyle, büyük kızım anne derdi bu sıpa bababababa geziyo

Günaydın kızlar bugün gene yorgun kalkan ben ve bir enerjik bebe görende dünyayı kurtarıyor sanar:) mama ayarlaması yapamıyorum ya çok yapiyom yemiyor az yapıyorum daha olsa yicek gibi. Ama ben şahsen meme emziriyorum 3 saatte bir bazen 2 saatte bir. Ücretsiz izne çıkmışken bol bol emsin mantığı yanlış mi yapiyorum.acaba şubatta bakıcıya bırakınca 6 saat olmucam yanında o zaman memesiz nasıl kalacak bilmiyorum.

annemherseyim janejune kızlar nasılsınız uykular düzeldi mi? Biz hala aynıyız
Selam canım sanırım düzeldi. O gece beşiği kurduk birşey olmadı ama ertesi gün hiç sıkıntı çıkmadı dün gecede rahat geçti. Ya beşiktendi yada diştendi 8 gün sürermiş sıkıntısı tam denk geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…