2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ek gıda döneminde kaç güne kadar kakasini yapmaması normal bilginiz var mi çocuk huzursuz da değil pek ama 4 5 gün filan oldu bol su içiyor her yemeğine zeytinyağı koyuyorum hala gelen giden yok

Ek gıda döneminde kaç güne kadar kakasini yapmaması normal bilginiz var mi çocuk huzursuz da değil pek ama 4 5 gün filan oldu bol su içiyor her yemeğine zeytinyağı koyuyorum hala gelen giden yok
Bizimde öyle olmuştu ilk ek gıdaya geçtiğimizde ama çok huzursuzdu zorlanıyordu bir kereye mahsus çeyrek fitil vermiştim. Sonra yine kabızlıkları oldu ama fitl vermedim bida. 1 haftaya kadar normal sanırım poposuna da biraz zeytntağı sürün isterseniz kolay çıkış olur büyük ihtimal sadece ucu serttir onu bi çıkarsa devamı gelir. Armut semizotu bamya verebilirseniz onlarda yumuşatır içini ya da sabah aç karnına gün kurusu pürüsü

Semiz otunu nasıl veriyorsun haşlayıp ezerek mi

O parça düşmesi normalmiş aslında ablam 2 çocuğu var ikisi de büyük adet dönemi hep parça düşüyor dedi kadın doğumcu da o çok normal o parçalar düşmese hamilelik olmazdı zamanında demiş. Doğumdan sonra da olabiliyor

Evet ben verdim kan hamilelik değilmiş geciken adette normal dedi başka bir doktor da

Mutlu1anne canım dün beşik olayında yine aynı oldu. Gece tam 1de sıçrayarak uyandı. Sabah yine aynıyız. Ağlayarak tam 30.dkda uyanıyor memeye aldım şimdi yine daldı öyle uzattım. Ya bu olay dişti aşıydı vs gibi değil sanki. Tam 30 dk uyku ve sıçrayarak uyanma. Birşeyden mi korktu birşey mi oldu anlamıyorum. Hastalıkta değil eminim.

Oku canım bol bol ben her gece uyuturken okuyorum ama sonuç aynı dönemsel bence canım çok başka şeyler düşünme sen bol bol oku. Felak nas inşirah

Oku canım bol bol ben her gece uyuturken okuyorum ama sonuç aynı dönemsel bence canım çok başka şeyler düşünme sen bol bol oku. Felak nas inşirah
Haklısın annenin okuması başka. Babası sürekli okuyor diye çok ihmal ediyorum ne yalan söyleyeyim. 30.dk sıçrayarak uyandı memeye aldım 10 dk sonra yerine koyduk 1.30 saat uyudu üstüne. Yine ağlayarak uyandı yine şimdi memeye aldım. Gözler gidiyor

dogumdan sonra gelmis miydi bu? normalde geliyor bende de geldi. bilhassa onu soruyodu bana hemsire. sanirm dogumdan 3gun sonra gelmisti. baya buyuk ya bn de korkmustum.normalmia ztn yani.. ama kac ay oldu ya niye oyle gec oldu acaba..

Selam arkadaşlar dün bahsetmiştim bebegim ishal bide yuzunde böyle 2 tane kırmızı nokta çıkmış korkuyorum inş önemli bir şey değildir. Mama yemiyor iştahsuz arada emiyor o kadar doktor sadece maflor verdi

Eklentiler

• IMG_20190911_072428.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…