2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Nasıl verdiniz cnm biraz açıklama yapabilir misin?
Slm.kim west metodunu uyguladik bizim oğlana.kitabı var alıp birebir uygulayabilirseniz farklı birsey yok.sadece ağladığında biz kucağa hiç almadık yatak içinde sevdik okşadık teselli ettik.eğitimi verecekseniz bebeğin ağlamasına baştan katlanırım demeniz ve kararlı olmanız şart çünkü sabrı kalbi zorlayan bir ağlama bu.beni eski usul uyut ben tek başıma nasıl uyuyacağımı bilmiyorum aglamasi.yapabilirsin deyip telkinlerde bulunuyorsunuz.3 gün felaket ağlıyor dayanirsaniz 4.gün iyi yönde gelişme zaten görüyorsunuz ve bundan güç alarak devam ediyorsunuz.

Evet onu biliyorum ama benim adetler ağrılı olur o hiç etki etmez bana ins ağrısız olur belki 2.çocuktan sonra geçmiştir. Sen nasılsın bu arada bebek nasıl ek gıdaya geçtiniz mi
Doktoruna danış canım minoset de içilebiliyordu galiba ama emin değilim. Bende iyiyim işte çocuklarla uğraşıyorum canım. Ek gıdaya ayın 3’ünde başlicam

Aynen cnm hepimiz muhallebi ile büyümüşüz resmen hem de annem inek sütüne yaparmış. Şimdi bi yoğurt verdim çocuk hemen alerji oldu. Bu yeni nesil bebelerde çok kibar:))

Bende Anadolu yakasında oturuyorum. Arada Caddebostan sahile iniyoruz. Çimlerde tembellik ediyoruz. Bir yerde oturacaksakta yine caddede daha sakin yerlerde oturmaya çalışıyoruz Erenköy taraflarında. Maltepe piazzada birkaç yer var teras bahçede. Orası da serin esiyor güzel uyuyor.

Gecmis olsun canim ne guzel sunneti de atlattiniz

Kızlar az önce yanlıslıkla 18 şubat annelerine yazmışım benim oğlan üst ön dişlerini çıkarmadan köpek dişlerini çukarıyor vampir doğurmuşum galiba ben çok aceleci maşallah 1 yaşında çıkarması gereken dişni 5inci ayında çıkarıyor bu ne acele yiğidim altlarıda üçüncü ayında çıkardı zatn biliyorsunuz

Merhaba, ben de Şubat annelerindenim, eskisi gibi çok sık giremiyorum epeydir, yazınızı görünce cevap veriyim istedim.
Ben de aynen hala alışamadım bebekle çıkmaya, bana kolay gelen tek yer Ümraniye Ikea. Kahvaltı da olabilir gün içinde yemek de olabilir. Hem Buyaka'da bebek mağazaları da var eksik gidermek için iyi oluyor. Açık alan olarak da bebek arabası ile gezilebilecek Cadde Bostan sahil yada Fenerbahçe parkı olabilir.

oy maşallah 6 aylık dişleri olan bir bebek desene bu arada eşin rahatsızdı nasıl oldu

Merhaba kızlar kızım bir haftadır kabız fitile ragmen bir kere tek yaptı doktor depridat atlı şurup verdi onu kullanıyorum ama kaka yapması daha. Sizn bebişler kabız oldu mu olduysa süreç nasl atlattısınz anlatr msnz kızım 5.5 aylık Anne sütü tek alıyordu tadımlara başlayınca kabız oldu şimdi her şeyi kestim sadece anne sütü ve su veryrm yardımcı olablecek var mı siz nasl atlattnz

Canım benim ki de ilk defa kabız oldu, normalde günde 3-4 kere yapıyordu. 1,5 gün boyunca yapmayınca acaba ara mı versem diye düşündüm, sonra ani bir kararla kayısıya geçtim. O rahatlattı o gün 3 bez doldurdu. Şimdi sabahları kayısılı yoğurt veriyorum, öğlen yeni sebze tadımı yapıyorum, akşam tadımı biten sebze karışımları veriyorum, günde 1 kere yapıyor. Kakası katılaştı baya ek gıdaya geçince.

Aaa ondanmıymış. Bilmiyordum bu derece olabileceğini. Ateş var mıydı hatırlayamadım

Ben zeytinyağı ve kayısı verdim yaptı. Geçmiş olsun.

B Bal-sincap cook gecmis olsun bundan sonra bebis saglikli sihhatli olur insallah. cok cekmiz kuzu,siz de yiprandiniz. allah kolaylik versin cnm operm mis kokuluyu
sağol kuzum antibiyotik kullanıyor sürekli çok zararlı ama mecbur bütün bebekler sağlıklı olsun inşallah hic kıyamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…