2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Merhaba kızlar,
Bebeği için dönence kullanan var mi? Almayı düşünüyorum ama fikrim olmadığı için cok kararsizim kullananlar olumlu olumsuz yazabilir mi?
Adem gunes hic onermiyor ama ben de emin degilim. Gece kabus gormesine sebep oluyor diyen var. Hayir cok guzel baka baka uyuyor diyen var. Gece uyanup golgesini gorup korkar diyen uzmanlar da var. Ama 5-6 ay sonrasi guvenlik riski olusturuyor, kullanilmasi onerilmiyor deniyor. Bilemedim yani.

Ya ben istiyorum aslında ama bebeğim emiyor. Sütüm kesilirse allah korusun ama bir tane daha yaparım çok geç olmadan. Aksi halde bizim bücür emmeyi bırakana kadar rafa kalktı :)))
Enerjinze saglik bende cok cocuk isterm allah omur enerji verrse onlara bakacak ama pespese istemiyrm ya gerckten cok bunaldim ikisiyle sansmza esimde ikinci oldu olali hep bi seyirde yardimcida kimse olmayinca isyan bayraklari dalgalandi evimizin ucraa koselerinde

Ya bende ilk başlarda acaba cengaverlik mi dedim ama büyümeye başladı ya bücür yenidoğan resimleri görünce fena oluyorum

Bizimki sürekli dönüyor başta kafayı geriye atıyor kıvrılıyor yarım dönüyordu şimdi tam dönüyor biraz kaldıktan sonra ben sırt üstü çeviriyorum hareketli olucak sanırım arabada pusetteki bile dönmeye çalışıyordu oyun halısında da güzel vakit geçiriyoruz maşallah bazen tutamayınca hırs yapıyor bağırıyoraşımız Pazartesi inşallah kolay atlatırız
Kızlar 4. Ay aşıları sonrası huzursuzluk ve iştahsızlık kaç gün sürdü? Bide çocuk biraz uyuşuk gibi anlamadım, gece hiç uyumadı ondan mı acaba. Sizde ne gibi etkiler oldu?
Bizim aşımız olmadı daha ama dün gece hem geç uyudu hem erken kalktı 2 saatte bir uyandı çıldırdım sıcaktan mı bilmiyorum klima açıncada korkuyorum

Kızlar oioi indirimden tabak ve önlük almıştım onları görünce dayanamadım şimdide boon markasının meyve filesi metal kaşık ve sıkma kaşığını aldım iyi mi ettim bilemiyorum bebekhouse da indirim vardı önerilen ürünler inşallah iyidir ek gıdaya geçişi sabırsızlıkla bekliyorum

Erkenci davranmış kuş hayırlı olsun
oyy masallah pasaya erkenci çıktı baya masallah
Teşekkür ederiz evet bayağı erkenci çıktı şimdiden oturtun beni etrafı izlicem diyor korkuyorum beli ağricak diye maşallah ayakta durmak istiyor kendi kendine konuşuyor bazen diyorum oğlum sen daha 4 aylıksın kendine gel biraz bebekliğini yaşa ne bu acele

olsun zamani gelmiştir kuzunun:)) eşin nasıl oldu bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…