2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bebeklerinizi kac saatte bir emziriyorsunuz? Ve bir emzirmede tek.meme mi veriyorsunuz iki meme mi?
Gündüz genelde 3 saatte bir, bazen 2,5 hatta 2, talebine göre.
Gece en az 3 en çok 5 saatte bir.
Her emzirmede tek meme. Hatta bazen üst üste 2 emzirmede aynı meme (yağlı sonsütü de alsın diye).
Güle güle büyütün bebeğinizi.

sabah ilk uyandığında evi geziyoruz evdekj obje buzdolabındaki süsleri gosterip anlatıyorum bol bol konuşuyorum. Gün içinde oyun halısına koyuyorum farkli zamanlarda toplam 1 saat olacak şekilde. Üzerinde sekiller objeler olan kartlar var onları gösteriyorum anlatarak veya bir sesi varsa sesinide cikararak, yemek yerken anakucagina yari oturur pozisyonda oturtuyorum bizi izliyor yemek yerken laf atiyoruz sürekli ve elimi agzina götürüyorum birşey onada veriyormuş gibi cok hoşuna gidiyor. Aynada bakisip konusuyoruz böyle geçiyor gunlerimiz. Ha birde arada ingilizce ninni açıyorum oyun halısında oynarken

Kızlar bebeklerinizi kac saatte bir emziriyorsunuz? Ve bir emzirmede tek.meme mi veriyorsunuz iki meme mi?
Ne zaman talep ederse emiyor. Genelde 2-2.5 saatte bir emiyor gunduzleri. Dogdugundan beri tek meme aliyor (beceremedik 15dk bir meme 15 dk diger meme olayini). Geceleri ne zaman uyanirsa emiyor. 1 kere uyaniyor o da sabaha karsi 3 civari. Sadece anne sutu aliyor.

Canım geçmiş olsun ateşi düşer inşallah Güney'in. Ben de tetikteyim şimdilik yok gibi ama akşam başladı demişsin umarım olmaz..
İnşallah olmaz olsa da gün içersinde geçer canım

Kakasini yapmiyor kizlar haftada 1 defa yapmaya başladı son 2p gündür o da pamukla zeytinyağı filam uyarınca fitil verdi doktor .birde lan damlasına başladık
Bizim oğlanda haftada bir yapıyor. Seninki anne sütü mü alıyor sadece. Bizimki anne sütü alıyor. Anne sütü alan bebekler 10 güne kadar yapmayabilir diyor doktorlar. Eğer ki rahatsızlık hissetmiyorsa uyarma yapmıyorum ben. Vakti gelince kendi yapıyor.

Gündüzleri 2-3 saatte bir ya da istediği her an. Geceleri de uyandıkça emiyor. Bir göğüsümü ben 3-4 kere veriyorum canım iyice boşaltsın diye.

S.a kizlar biz istanbulda su gbi terledik coluk cocuk allah adanada mersnde bodrmda asagida yasayanlarn yardmcisi olsn bu aralar acaip sicak yine babamz.evde degil bizim zorlaniyrz
Canm sen istanbulun neresindensin? Şarkı sözü gibi oldu:)) valla istanbul cidden yanıyor yaa fenalık bastı bana da Gerci 2 hafta sonra izmire gidecem istanbulu aricam:)

Günaydın benim kız da yan dönüyor tam dönemedi henüz kafa hep önde kalkıp gidecek mübarek kendiliğinden oturmak istiyor sürekli bende arada oturtuyorum kucaktaDemir ilacına başladık dvitaminine devam Zaten gündüz ne zaman isterse emiyor gece en fazla 4 saatte bir kalkıp emziriyorumoyun halısına bayılıyor herkese öneririm

Kuzeyguneyy canım merhaba en son yazmıştın ya içine doğmuş sanırım 37+3 de aceleci davrandı bizim kız Doğumum gerçekleşti

Öğlen 12.30 gibi suyum geldi yatışım yapıldı 2 cm açılma ile enfeksiyon riskine karşı suni sancı ile süreci hızlandırdılar akşam 8.30 a kadar açılmam ilerlemedi nst de sıkıntı oldu ve 21.30 da spinal sezeryan ile kavuştuk kızımla

Muhabbetine sohbetine kıymet verdiğim Şubat annelerini bilgilendirmek istedim

Hoşgelmiş minik prenses.. hep mutlu olsun

Canım hayırlı olsun tebrik ederim. Sağlıkla sıhhatle güzelliklerle büyüsün yavrun.

Gozunuz aydin.hayrla saglikla buyutn bebsnizi

Gözünaydın cnm çok sevindim Allah analı babalı büyütsün insallah

Tekrar hamile olan yok dimi grupta:) kizimn grubunda biz daha kirkimizi cikaramadn.hamisler olmstu:) baklm burda kim.olck
Doktor son kontrolümde iyi korun diye uyardı beni baya:) emziriyroum diye korunduğunu sanan çok hamile hastam oldu dedi:) suan için hamile yok ama bence yakindi

Maşallah canım Allah analı babalı büyütsün,sağlıcakla aldın yavrunu kucağına Allah sağlıcakla buyutmeyide nasip etsin

Tekrar hamile olan yok dimi grupta:) kizimn grubunda biz daha kirkimizi cikaramadn.hamisler olmstu:) baklm burda kim.olck
kız 40i cikmadan hamile kalmakta neymis maşallah çok azimlilermis ne diyeyim.dr bize 45gün yasakladi 15 günde ben koydum oldu sana 60 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…