2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Bende sanırım eşin gibi düşünüyorum, ben olsam biraz daha beklerdim sanırım. Başka bir doktora daha mı gitseniz?
Anneler günümüz kutlu olsun ❤ Bu da bizim hediyemiz bakın teyzeleri nihayet yıkandılar

Kuzum Doğum yapınca da haber ver bize, güle güle giyinsin kuzun

Ya ben yanlış gruba atmışım Haziran’a atacaktım gönlüm nasıl Şubat annelerinde kaldıysa 33 hafta oldu Mutlu1anne
ben bilerek attin sanmistim hatta :) burayi birakmadigini soylemistin ne guzel gonlun guzel. allah gonlune gore versin hayirlisyla tamamina da erdirsin ins :)

merhaba, geçen hafta kontrole gittik 2,5 aylıkken. yeni bir doktor olduğundan o hareketi yaptı, bizimki kaldırmayınca başını uykulu galiba dedi, hakikaten daha yeni uyanmıştı uykudan. yani hareketi yaptırdığında bebeğin canlı olması, uykulu olmaması lazım. bilgin olsun.

Kızlar 3 aylık bebeği olanlar kafa kontrolü nasıl bebeklerinizin içim çok daraldı biraz konuşabilir miyiz?
Bizimki sağa sola bakınıyor sürekli kafayı dik tutmaya çalışıyor ama sallanıyor tabi hareketli bir bebek bu akşam ses çıkardımböö filan yaptım bir kahkahalar attı şaşırdım oyun halısında bir haftadır oynuyor iyi oldu oyalıyor onu baya bazen bir bakıyorum aşağı yana filan kaymış bugün 3 aylık olduk ama 37 de doğdu ama çok meraklı olacak gözler hep takipte geçen göz doktoruna gittik iyi dedi

Olsun canım iyi yaptın merak ediyordum bende :) güzel haberlerini bizede yaz :)
tabi ki yazmaz mıyım
Sağlıkla kucağına al canim ❤
aminn canım inşallah
Bende sanırım eşin gibi düşünüyorum, ben olsam biraz daha beklerdim sanırım. Başka bir doktora daha mı gitseniz?

Kuzum Doğum yapınca da haber ver bize, güle güle giyinsin kuzun
vermez miyim hiç aminn inşallah
ben bilerek attin sanmistim hatta :) burayi birakmadigini soylemistin ne guzel gonlun guzel. allah gonlune gore versin hayirlisyla tamamina da erdirsin ins :)
Bırakmadım valla düzenli olarak burdayım çok şey öğrendim sizden doğurmadan

Kızlar bana yardımcı olur musunuz?bebeğim 77 günlük oldu ve gündüzleri 30 dk max 40 dk dan fazla uyumuyor.gece de 4 kere falan kalkıyor.aç değil eminim çünkü uyaninca aranmiyor.gazı da yok gibi.uykusu var ama çok kısa uyuyor ve derin uykuya dalamayıp uyanıyor.bu durum düzelir mi?sizlerde aynı sorunu yasiyormusunuz benim gibi?

Günaydın kızlar. Dün benim oğlanın akşam 8de kucakta bir uykusu geldi dedim yatma oğlum gece kaldıracaksın bizi. Ne yaptıysam uyanmadı gece 8de bir yattı.
Maşallah ne güzel uyumuş vücut o saatlerde büyüme hormonu salgılıyor 3 ya da 4 saatte bir emzirdiysen dua et gergin böyle uyusun inşallah Bende 9 da uyuması için alıştırmalara başladım inşallah başarırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…