2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Normalde bişe demiyorum ama bu başka bi konu geçen de emzigi ni kremsantiye batırdı verdi çocuğa içim gitti hicbirsey diyemiyorum
Kuzum bu senn ilk cocugn sanrm bazi seylerde kirmadn cizgini net bi sekilde belli et boyle yaparsn senn cocugna daha istemycgn cok sey yaparlar. Bizde ilkinde mudahle etmeye cok calisildi smdi ikincide kucgna almaya korkuylar tepkimz cok net cnku bu knularda hatta gecen kaynanam 4 ay olnca opeblr miyiz diye sorms esime. Bazi hatalrn telafisi olmuyp bunlar daha kucuck cocuk bebekler ve alerjide olablr cocugn bu tarz seyler alerjide tetikler

Gerçekten birileri bana bunun normal olmadığını söylesin
Allah sabr versn kuzum sayili gun gecer elbet el mahkum bi yerde cok kafanda buyutme. Ben esimin ailesinden zerre hoslanmiyorm gekdiklernde ki cok sik gelirler hep guler yuz gosterym cnku esm oyle bi zamanda anneme sahip cikti ki omur boyu ona bi kambrum var. Boyle dusun gelen senin annende olablrdi mubark gunlerdeyz sen ona allah icin bak bosver. Disardn solemesi kolay biliyrm bazen kaynanalr hic cekilmiyo heleki sennki yasliyms muhakak ki zordr ama isde bi yerde kendi ailemizi koymak lazm yerne

Canım akıtmayan silikon uçlu alıştırma bardagiyla ver hem meme reddi yaşamazsın onu öneriyor uzmanlar

Biz de de durum aynı hoplata,zıplata zorla veriyorum mamayı Sen kaç cc veriyordun canm?

Annemi ben akciğer kanserinden 53 yaşında kaybettim tek başıma baktım altına kadar temizledim yalan yok evladımda o kadar uykusuzluğa dayanamadım 15 gün taş çatlasa 15 saat uyudum. Kahve üstüne kahve içtim dayandım. Biri de demedi ki çiğdem birşeyi ihtiyacın var mı o yüzden ailemi koyabileceğim bir durumum yok ki benim. Ahh ahh. Keşke yerine ailemi koyabilecek kadar gram bir iyilik görseydim

Ya bitek çocukla ugrasmak zaten yeterince zor bide yaşlı kadın. Biraz anlayış lazım ama yok belli ki

Lansinoh bi denemelisin canm yada biberna lansinh uc uyarmi bilmm oyle denemelsn kaucukda olablr kaucuk uc bebekler daha kolay kabul ediyo renk ve doku itibaryle memeye benzedgi icin
Bi bakayım araştırayım canım o zaman cevabın için tesekkür ederim
Canım akıtmayan silikon uçlu alıştırma bardagiyla ver hem meme reddi yaşamazsın onu öneriyor uzmanlar
Hımm onu bilmiyordum Bi marka falan var mı Ayy Bi emsin şu kız ya
Biz de de durum aynı hoplata,zıplata zorla veriyorum mamayı Sen kaç cc veriyordun canm?
Canım napıcaz bu kızları günde 5 kez 60 cc vermeye çalışıyorum ama zorla toplasan 200 250 cc anca alıyordur

Bende oyle Düşünüyorum Canım ama çocuklarına öyle bakmişlar diger torunlara öyle bakmış daha tecrübeli oluyo kendince bende biraz pasif bi yapıda olduğum için bişey diyemiyorum malesef

wendy ben bebege kremsanti verilme kismini gormenstm.senn yalniz yazma ihtmalini dusunmustm ondan oyle yazdm suan cok uzgun ve sasknm
Ya kıyamam, çorbaya yemek suyuna bile razıyım kremşanti nedir.
Başın saolsun canım, rabbim mekanını cennet eylesin.

Öyle canım haklısın bende öyle düşünüyorum ama babası ses çıkarmayınca tabi annesi daha tecrübeli onun gözündede tek başıma da olmuyo yani malesef

Cok.uzuldm canm basn sagolsn.

Öyle canım haklısın bende öyle düşünüyorum ama babası ses çıkarmayınca tabi annesi daha tecrübeli onun gözündede tek başıma da olmuyo yani malesef
Once kuzum sen esine anlat okut soncta ikinizde yvrnz icin en iyisini istersnz. Zaten senn uyarmandan cok esin uyarirsa etkili oluyo ana onun anasi netcede

Nuk wee baby güzel bunların alıştırma bardakları silikon uç ve akıtmaz olması önemli canım sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…