2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kafama nasıl taktım anlatamam. Sürekli ağlıyorum kıyamıyorum çok ufak yavrum
Canım ağlama, bi yaptır testlerini bakalım ne çıkacak. Bence 37de doğan bebekle 41 de doğan bebek aynı olur mu ya, fark anca 2 yaşta falan ortadan kalkıyor ki çiş dönemi bile aradaki fark belli oluyor düşün. Bence stres yapma.

Ne güzel canım keşke bol bol sütlerimiz olsa gerek kalmasa mamaya ama yapacak bir şey yok

Kızlar aklıma takılan bir şey sorcam. Sadece anne sütü ile besleyen anneler göğüsleriniz hep dolu dolu şiş mi oluyor
ben bi tanesini 2 3 defa art arda veriyorum digeri de o ana kadar sismis oluyor. ama ilk zamanlrdaki siskinlik gun icinde olmuyor,gece az kalkarsa bi gogsu emdigi icin digeri cok dolmus oluyo agri yapiyo. benim sutum oglana yariyo bu sekilde benim durumum canim

Kızlar aklıma takılan bir şey sorcam. Sadece anne sütü ile besleyen anneler göğüsleriniz hep dolu dolu şiş mi oluyor
Hayır canım, bazen yumuşacık oluyor. Zaten sert olması iyi bir şey değil, sulu süt biriktiğinden oluyor. Ben sertleştiği zaman elle sağıp atıyorum biraz yumuşasın diye.

Aynen benimki de böyle oluyor şu an. Dolanı da hem tazyik azalsın hem de sulu sütü gitsin diye elimle de sağıyorum.

HAYır canım benim hep yumuşak ve bu iyi bir şey doktorum öyle demişti. Benim zaten sadece ilk 10 gün taş gibi olmuştu o da bebek ememediği için . Sonra hep yumuşaktı ilk iki ay kilo alımıda gayet iyiydi. Ancak asya gece az emerse 8 saat falan bi göğsümü emmemiş olursa ancak öyle doluyo.

Canım üzülme lütfen sadece kafasını kaldırmaması ölçüt değil ki seni takip ediyor mu ayakta iken kafasını tutabiliyor mu. Önemli

Kızlar sütü az olup sürekli sağarak arttırabilen oldu mu bende elektrikli pompa var ama zor geliyor zamandan dolayı şimdi mochi süt sağma aparatını gördüm alsammı bilemedim pratik geldi kullanan var mı

Canım ben aldım yani tam anlamı ile kullanmadım o yüzden net bir sey diyemem. Gecen sitesine yazdım mochinin sütüm az bende işe yaramadı diye. Onlarda aktif kullanın Bi memeden emerken diğerine takın demiş süt artar demiş. Bi kaç kez denedim takınca sütü sağıyır ama zaten sütüm az diğer memeye gecince bebeğim süt kalmadığından ememiyor.

Bende almayı düşünüyorum bakalım alanlar memnun kalmış

Maşallah darısı başıma inşallah

Hayır canım, bazen yumuşacık oluyor. Zaten sert olması iyi bir şey değil, sulu süt biriktiğinden oluyor. Ben sertleştiği zaman elle sağıp atıyorum biraz yumuşasın diye.
Masallah canım doktor dolu degıl Senın memelerin dedı

Doktorlar emzirme eğitimi almıyorlar canım, saçmalamış resmen.

Neden tam anlamıyla kullanamadın canım mama da veriyor musun şuna indirimde alsam mı bilemedim sence işe yarar mı bizimki mamada yiyiyor

bi de memeler terbiye oluyor artik senjnki dolu degil demesi pek mantikli gelmedi. ne dusundu kim bilir ama senin sutunun olmadigi anlamina gelmez aynen takilma sen. emmek istedikce emzirmeye devam :) ki sen bikmiyosun sabirlisin masallah. ins her sey daha iyi olur zaman gectikce

İyi akşamlar kızlar hayırlı Ramazanlar nasılsınız keyfiniz yerindedir inşallah :) benim size bi sorum olacak bebeğimin bugün osurugu kokmaya başladı sebebi nedir ki ben sürekli yelek giydirdim doğduğundan beri sadece dün gece yatarken çıkardım artık yeleksiz dursun diye acaba üşütmüş olabilir mi

Valla benim oğlanın hep kokuyordu, hiç de önemsemedim bunu. Kokmaması mı gerekiyor?

Ben sirkeyi duymuştum aniden düşürdüğü için zararlı die limon da mı aynı grupta bide ateşi düşürmüyor içe veriyormuş galiba yanliş hatırlamıyorsam

Canım kucaktayken kafayı dik tutmaya çalışıyor tutuyorda ama bi süre sonra sağa sola sallanıyor. Yüzüstü koyunca kafasını kaldırabiliyor bi süreliğine. Ama bahsettiğim yatarken ellerinden tutup çekince kafayı kaldıramaması tedirgin ediyor. Bu arada göz takibi, ışık vs ses takibi, gülmesi tepkileri normal

Benim oğlum 25 Ocak doğumlu. 38+1de sezeryan oldum. 3,5 aylık düzeltilmiş 3 aylık. Aynı dediğin gibi oğlum yüzüstü kafayı çeviriyor, kucakta da tutuyor arada sallansada fakat sırtüstü yatarken elinden tutunca kafayı kaldırmakta zorlanıyor. Rutin kontrolde dra sordum yüzüstü yatırıp baktı kaldırıyor dedi sırtüstü için her çocuğun gelişimi farklı dedi. Valla bende bişey anlamadım nete bakınca sanki motor yetiştiriyoruz şu ayda şunu yapcak bu ayda bunu yapcak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…