2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ya kizlar sırt üstü yatınca kafayi kaldırmak için daha erken doktor normal dediği halde niye kafaniza takıyorsunuz. Yüz üstü de kaldırıyorsa ne ala. Bir-kac aya sırt üstüde olur bence nete çok itibar etmemek gerek bireysel farklılıklar önemli bir unsur. Birde kaka kokuyor diye endişelenen var kaka dedigin kokar benimki hep kokuyor hiç önemsememiştim kafayi da önemsememiştim ama cidden artık kadınlar kulübüne girmesem daha iyi olacak çünkü burda okudukça acaba diyorum bende:)))

Kokma olayını ben çıkardım canım ama afedersin osurugu kokuyor dedim hani bu güne kadar hiç olmayan bişeydi kakası tabi kokuyor onu demiyorum. Osurugu kokunca üşütmüş olabilir miyim diye buraya sorayım dedim

Buyuk yavrmda banada bi doktr yasaklamisti :) direk isim vererk bu siteye girme sakin ol artk demsti:)

Bence hiç tedirgin olma. Her bebek bir olmaz ki biraz daha zaman ver yavruna. Bence hiç bir sıkıntısı yok

Anlıyorum canm ama hiç merak etme arada oluyor hatta benim bebegin kakasi genelde kokuyor ayaklarını sıcak tut hemen gecer ins

İnşallah canım

Günaydın güzel anneler. Bazılarımızın ilk anneler günü. Hepimizin anneler günü kutlu olsun Allah evlatlarımızı bize bağışlasın
Anneler günümüz kutlu olsun sevgili anneler nice yıllarımız olsun çocuklarımızla insallah

Anneler günümüz kutlu olsun

Merhaba, oncelikle anneler gununuz kutlu olsun. Bu konu disinda pek girmiyorum da size soriyim. Kızımıza bakmasi icin yardimci ariyoruz da burda nereye ilan vermem gerekir? Ise yarar mi? Baslik mi acacagim? Nereye?

Kızlar 3 aylık bebeği olanlar kafa kontrolü nasıl bebeklerinizin içim çok daraldı biraz konuşabilir miyiz?
Benim bebeğim 80 günlük ve kollarından kaldırınca kafasını da kaldırıyor ama hemen salıyo geriye tekrar. Evet bebeklerin belirli aylarda belirli şeyleri yapması bekleniyor ama bunlar hep ortalama değerler, her bebeğin gelişimi bir değil. İnşallah senin bebeğinde de bir şey çıkmaz. Kendini şimdiden gereksiz yere üzme.

Merhabalar,

Bizim oğlan sut alerjili olduğu için şimdiye kadar turlu türlü renk ve dokuda kaka aliyorduk. Diyetteyim, kakalar son günlerde düzelmişti ama bugün sabahtan beri 4 kere çok sulu kaka yaptı. Bu artik ishal midir, ne yapmak lazım? Yarın da 2. Ay aşılarını olacak, ertelemek gerekir mi?

M Moiralar kuzum.benim oglm tam 90 gnlk elini kaldrnca kafasni kaldrmiyor ablamiz 40da cok aktif kaldrrdi kendni otracak kadr buda boyle
Kuckta faln gezerkn tutuyo gbi kafsni dik. Sen bunu soylmesen kesnlkle eurup uzerne dusecgm bi konu degil boyle seyleri kafaya tkmk icin bi alti aylk olmasi gerek diye dusunuyrm zamni glnce yapacktr

Doktor elinden tutup çekince kafasını kaldırmadığını görünce beyin ultrasonu ve bazı kan testleri istedi. Eşim yaptırmayalım 37. Haftada doğdu bebek daha 2 aylık gibi düşün diyor. Napsam bilmiyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…