2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Sürün içinde değil direkt kan var aradım sordum göğsünden gelmiştir dedi. Bakıyorum göğsümden gelebilecek durumda bir şey yok
Canım göğsünü bi sağsana? Emerken kan gelmiştir sonra durmuştur o diye düşünüyorum. Boğazı falan çok kusmadan tahriş olsa dicem ama süt bu tahriş edecek pH’da değil sanki. Takip et bakalım sen yine de.

Kızlar ya sizinkilerinde düzenleri dışarı çıktıklarında bozuluyor mu? Ya normalde uyuyordu son kundak olaylarından sonra bugün dışarı çıktık huysuz şu an ağlıyor neme istiyor uyumuyor.
Dışarı çıkmayı bırak misafir gelince bile bozuluyor. O yüzden akşama hiç bir iş bırakmayıp onu düzeninde tutmaya çalışıyorum ama misafir hiç bişi durduramıyor pastadan börekten tiksindim yeminle.

Sürün içinde değil direkt kan var aradım sordum göğsünden gelmiştir dedi. Bakıyorum göğsümden gelebilecek durumda bir şey yok

Allah Allah, hiç böyle bir şey yaşamadım canım iki çocuğumda da. Tekrar olacak mı takip et bakalım, bir daha olursa doktoru atla, hastaneye git bence.

İyi ki yaşadığım şehirde kimsem yok

Mama kullanan anneler hangi mamayı kullanıyorsunuz biz bebevita kullanıyoruz kabizlik var ama o daha çok etkilermi sizce 4. Gün bugün çok kivraniyo mamayı mi değişsek açana onerebileceginiz mama varmı
[/QUOTE]
Cnn Bn aptamil veriyorum. Kabızlık yapmıştı sonra dr umuz günde 3 kez z.yagi damlat demişti. Işe yaradı gerçekten. Birde dediğin marka yi ilk kez duydum. Nereden alıyorsun bilmiyorum ama bebekler çok küçük bence daha iyi bir mamaya geç arkadaşım durumun varsa. Bebelac gold u da çok tavsiye eden var. Anne sütü alıyor mu ? Sadece mama mi ? Bnm sadece mama olduğu için kaliteli olsun istedim. Eğer anne sütü de alıyorsa daha iyi tabi. Birde her mama her bebeğe gelmeyebiliyor. Başka bir mama dene ben önce evolvia verdim çok kusuyordu. O yüzden aptamil e heri döndüm. Tadını da seviyor kuzum. Inş sende minigine uygun olan mamayı bulursun cnm.

ben de molfix ve sleepyden vazgeçtim, molfix sızdırdı, sleepynin de emiciliği tatmin etmedi. ama ilginçtir ki molfixin migros için ürettiği miniesden memnun kaldım. bir müddet devam edeyim o zaman miniesle...
Cnn ilk alırken fiyatı uygun acaba iyi değil mi diye düşünmedim değil ama kullaninca yanıldığımı anladım. Aynen bi süre bak sorun yaşamazsan devam edersin.

Teşekkür ederim cevaplarınız için bende kraft iade ettim hiç çekimi yok mamajoo aklımda memnunmusun canum çekimi iyimi sütüm çok yok benim
Cekim gucu iyi. Bircok kademesi var. Titresim modu ile basliyor uyarmak icin ardindan cekime geciyor. Dilediginiz gibi azaltip artirabilirsiniz kademesini. Iyi cekiyor siz yine de yorumlara bakin.

Mama kullanan anneler hangi mamayı kullanıyorsunuz biz bebevita kullanıyoruz kabizlik var ama o daha çok etkilermi sizce 4. Gün bugün çok kivraniyo mamayı mi değişsek açana onerebileceginiz mama varmı
Cnn Bn aptamil veriyorum. Kabızlık yapmıştı sonra dr umuz günde 3 kez z.yagi damlat demişti. Işe yaradı gerçekten. Birde dediğin marka yi ilk kez duydum. Nereden alıyorsun bilmiyorum ama bebekler çok küçük bence daha iyi bir mamaya geç arkadaşım durumun varsa. Bebelac gold u da çok tavsiye eden var. Anne sütü alıyor mu ? Sadece mama mi ? Bnm sadece mama olduğu için kaliteli olsun istedim. Eğer anne sütü de alıyorsa daha iyi tabi. Birde her mama her bebeğe gelmeyebiliyor. Başka bir mama dene ben önce evolvia verdim çok kusuyordu. O yüzden aptamil e heri döndüm. Tadını da seviyor kuzum. Inş sende minigine uygun olan mamayı bulursun cnm.
[/QUOTE]
Teşekkür ederim canım bebevita yi bimden alıyorduk Bebelac aldık bakalım nasıl olacak emiyo doymaDigi zamanlar veriyorum mamayı sütte kabizlik yapar diyorlar bilemedim bende. Bide mamasina zeytinyağı koymuştum bikaç damla beğenmedi bende bir çay kaşığı falan veriyorum direk düzeni böyle gibi böyle devam edecek sanırsam teşekkür ederim tekrardan

[/QUOTE]
Aptamil gercekten güzel bir mama icinde prebiyotik olmasi cok güzel olmuş malum buyukler bile her antibiyotik kullanimi sonrasi prebiyotik almali bir de aptamil güzel kilo yapıyor biz hem anne sutu hem mama alıyoruz bizimki Bebelac Lf ozel mama oldugu icin aptamile gecirmiyor dr yanlız bizde de son gunlerde mamayi sevmeme başladı

tuhya bi türlü karar veremedik medela iyi ama çok pahalı ise başlayacağım iznim bitti ben daha süt depolayamadim kızlar uygun fiyatlı ama çekimi iyi makine tavsiye istiyorum sütüm çok değil
lansinon iyi diye biliyorum canım cekimi valla benim mamajoyu iceri attim kullanamiyorum bile

Kızlar oruç tutacakmısınız ben tutmak istiyorum sütüm azalıcak ama mama veririm bişey olmaz değilmi
Borcunu sonra tutmak için zorlanırsın diye mi tutmuyorsun? Bende de orucun yeri çok ayrı heyecanlanıyorum Ramazan dendiğin de ama tutamıcam bu ay oruç Rabbim emziren kadına farz kılmadı orucu sütümün azalıp kızımın memeden kesilip mama almasını istemiyorum çünkü seneye inşallah tutmak nasip olur

Arkadaşlar biz 69 günlük olduk. Çoklu gıda alerjimiz sebebiyle 30 gunlukken aptamil pregomin as alerji mamasina başlamıştık.sütüm maalesefki çok az ve kati diyet yaptığımdan sütümü arttiramiyorum bir türlü.bebeğim 1 haftadır yediği mamayi içmeyi reddediyor.bu mamadan başka alternatifimiz alerjiden dolayi yok.mama içine doktor tavsiyesiyle vanilya şurubu koydum yine icmiyor ve ben bebegime birsey olacak diye çok korkuyorum.mama icmeye ne kadar direnebilir ki.sütüm olsa takmicam ama o da yok.nolur bana ve bebegime dua edin tekrardan mama içmeye başlasın.başka tavsiyesi olan varsa da yazsın lütfen.icmedigi mamayi enjektörle kaşıkla veriyorum çıkarıyor her türlü

Kızımın gıdısının altı pişik oluyor napıyım kızlar hangi krem iyi gelir
Canim sana tavsiyem ahsap boynuna gore fazla uzun olmayan her boncukdan sonra dugum atilmis bir kolye takman yazin cok faydasni gorrsn pisik sorunu yazn dahda artyo benim kziim alerjikdi egzama oluyodu boynu zeytin cekirdegnden kolye yapti babam ona o kadr rahat ettik ki uzun olmazsa boynuna dolanma derdi olmaz her boncukdan snrada dugum atildgnda kopsa bile boncklar dagilmiyo. Ki zaten sen ona gore bi ip alirsan kolay kolayda kopmaz.biz yasamadik bi sorun cok sukur

Alerjiyle hayat gerckten cok zor ama canm geccektr insallah sen diyetni ypa cocukda seni emdkten snra vucut bi sekilde sut uretr buna takilma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…