2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ya canım bende iki gündür zorluyorum ama bu seferde ellerini çıkarmak için zorluyo ona uyanıyo napıcam nasıl tutturcam bu kundak işini:KK43:
ben bastan beri kollarini icine alan sekilde yapiyorum kundagi,kendi battaniyesiyle. adam artik geceleri kollarini cikarmis oluyor hatta battaniyesini bile uzerinden atmis oluyor sok oluyorum :) artk daha gucluler ya daha zor olur bi de seninki aliskin da degil :)

sunnet isini bebekken yaptirsak kiyamiyorum kucucuk,buyuse yaptirsak kiyamiyorum ayy daha buyugu duruyo bi de kucugu var :) kucukken en azindan bilmiyor orasi dogru ama allah bana da bi guc kuvvet versin sunnet lafini duyunca tansiyonum cikiyo:KK43: hepinize allah kolaylik versin
Benimde icime dert oluyodu yaptrdik kurtldk cok sukur narkoz falan almadan bebekkn yaptrmk daha iyi sanki

Bo
Kızlar ya sizinkilerinde düzenleri dışarı çıktıklarında bozuluyor mu? Ya normalde uyuyordu son kundak olaylarından sonra bugün dışarı çıktık huysuz şu an ağlıyor neme istiyor uyumuyor.
Bize de hic kalablk yaramiyo disari cik gel cocuk cok huzursz artik nazara mi geliyrz cocugu mu usutyrz disarda mi duzeni bozuluyo rutini mi degisiyo bilmiyom eve gelnce huzursz

Bo

Bize de hic kalablk yaramiyo disari cik gel cocuk cok huzursz artik nazara mi geliyrz cocugu mu usutyrz disarda mi duzeni bozuluyo rutini mi degisiyo bilmiyom eve gelnce huzursz
Valla bizde de aynı durumlar ama dışarı çıkmadan da olmaz ki ya.. uyumak istiyor uyuyamıyor huzursuzlanıyor sürekli ağlıyor başa dönüyoruz yine meme istiyor sadece. Biraz önce 1.30 saat memede kaldı. Doymuyor mu diyorum. Mama vermeyi denedim ne yapacak diye. Saldırdı biberona oha ya!!! Evde küçük bir piranam var 😂

Ya canım bende iki gündür zorluyorum ama bu seferde ellerini çıkarmak için zorluyo ona uyanıyo napıcam nasıl tutturcam bu kundak işini:KK43:

Özellikle gece uykusunda emmeye uyandığında eller kollar her şey açık oluyor. Açıyor artık kundağını. Ama uyurken sıçramasını engellediği için iyi oluyor. İçine müslin bez ile üstüne de ince bir battaniye ile iki kat yapıyorum ben kundağı, iki kere sarıyorum yani, yoksa uyuyana kadar kıpırdarken açıyor. Dün gece ilk defa tek kat yaptım sadece müslin bez ile, daha emerken açılıyor tek kat kundak, çok eziyetli oldu bana.

Kızlar yaz geliyo malum nane çok severim çoban salatada güzel olur sutu azaltır diyorlar yiyemicek mıyız???3.aydan sonra anne istediğini yer yazıyordu bir arkadaş paylaşmıştı

Aşırı tüketimi sütü azaltır diyor her yerde. Ama ben cacıkta, çorbada falan tüketiyorum. Abartmadığın zaman sıkıntı olmaz bence.
3. Aydan sonra istediğini tüketirden kasıt, bebeğe gaz yapmaz çünkü bebeğin bağırsak sistemi olgunlaşmış oluyor.

Valla bizde de aynı durumlar ama dışarı çıkmadan da olmaz ki ya.. uyumak istiyor uyuyamıyor huzursuzlanıyor sürekli ağlıyor başa dönüyoruz yine meme istiyor sadece. Biraz önce 1.30 saat memede kaldı. Doymuyor mu diyorum. Mama vermeyi denedim ne yapacak diye. Saldırdı biberona oha ya!!! Evde küçük bir piranam var 😂

Maşallah, 1.5 saat memeden sonra mama istiyorsa ver gitsin, doymuyor demektir. Sütün vardır ama bebenin iştahlıdır.
Bende aç karnına mama almayan bir bebe olunca böyle hem meme hem mama alanlara özeniyorum. :işsiz:

Özellikle gece uykusunda emmeye uyandığında eller kollar her şey açık oluyor. Açıyor artık kundağını. Ama uyurken sıçramasını engellediği için iyi oluyor. İçine müslin bez ile üstüne de ince bir battaniye ile iki kat yapıyorum ben kundağı, iki kere sarıyorum yani, yoksa uyuyana kadar kıpırdarken açıyor. Dün gece ilk defa tek kat yaptım sadece müslin bez ile, daha emerken açılıyor tek kat kundak, çok eziyetli oldu bana.

Aşırı tüketimi sütü azaltır diyor her yerde. Ama ben cacıkta, çorbada falan tüketiyorum. Abartmadığın zaman sıkıntı olmaz bence.
3. Aydan sonra istediğini tüketirden kasıt, bebeğe gaz yapmaz çünkü bebeğin bağırsak sistemi olgunlaşmış oluyor.

Maşallah, 1.5 saat memeden sonra mama istiyorsa ver gitsin, doymuyor demektir. Sütün vardır ama bebenin iştahlıdır.
Bende aç karnına mama almayan bir bebe olunca böyle hem meme hem mama alanlara özeniyorum. :işsiz:
Verdim yine uyumadı ne oluyoruz yaaa

Kızlar oruç tutacakmısınız ben tutmak istiyorum sütüm azalıcak ama mama veririm bişey olmaz değilmi
Ben tutmayı düşünmüyorum cnm zaten emziren bayanlar tutmayabilir diyen bir dinimiz varken bence bebeğinin rızkını azaltma derim tabi sen bilirsin genede. Seneye tutarim insallah 1 yaşını geciyor ama şimdi anne sütü tek besin kaynağı.

Verdim yine uyumadı ne oluyoruz yaaa

Hay Allah. Sizin uyku ablası gitti mi?

Kızlar oruç tutacakmısınız ben tutmak istiyorum sütüm azalıcak ama mama veririm bişey olmaz değilmi

Ben tutmayacağım.

Kızlar ya benim çocuk kan kustu şimdi evet göğüslerim yara ama bakıyorum kanamıyor başı birşey olabilir mi?

Canım sütün içinde mi kan var yoksa direk sadece kan mı? Doktorunu ara istersen.

Hay Allah. Sizin uyku ablası gitti mi?

Ben tutmayacağım.

Canım sütün içinde mi kan var yoksa direk sadece kan mı? Doktorunu ara istersen.
Sürün içinde değil direkt kan var aradım sordum göğsünden gelmiştir dedi. Bakıyorum göğsümden gelebilecek durumda bir şey yok

Eklentiler

• 12A12FBB-AF9B-45B5-AE3B-D2AB2F7282F2.jpeg
    12A12FBB-AF9B-45B5-AE3B-D2AB2F7282F2.jpeg
    131,6 KB · Görüntüleme: 57
X