2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ay birde diş vardi dimi ya benim.ilk oglum gec çıkarmıştı bu da genetik oluyor sanirim ben de bakmıştım beyazlık vardi ama daha çıkmaz gibime geliyor ağzı çok sulanmadi benimkinin daha.

Ay birde diş vardi dimi ya benim.ilk oglum gec çıkarmıştı bu da genetik oluyor sanirim ben de bakmıştım beyazlık vardi ama daha çıkmaz gibime geliyor ağzı çok sulanmadi benimkinin daha.
Kızım erken çıkarmıştı sanki buda erken çıkaracak 4 aylık resimlerinde elınde elma pırasa var kemirsn die vermişim demekki şimdi de elini kemırıyor salya akması yok ama bilemedim

Selam kızlar önceki çocuklarında kehribar kolye kullanan var mı gerçekten söylendiği gibi işe yarıyor mu acaba

Günaydın kızlar benim.bebegin saçları şuayip gibi oldu kel yanlarda biraz var valla çok komik ne zaman çıkacak yeni saçlar bilgisi olan var mi
Simlanın da alnı açıldı ya, yattığı yerde minik minik saçlar var. Üst duruyo ama geride kaldı uzun saçları. Garip oldu böyle de :)

Uyku eğitiminden önce misafir eğitimi vermek lazım, 8 den önce gelmiyorlar maalesef gitmeleri de en erken 11-12. Çocuğa en ara eğitim vericen. Bi gün aksadımı iptal oluyor insan.
Ya haklısın gerçekten. Birde evimde bebek olduğunu bilip zile basanlar var ki!!!! çıldırasım geliyor

Kızlar merhaba ben pek giremiyorum foruma benim bebek çok uykusuz ve iştahlı meme emiyor ama süt az mamada veriyorum ama ne kadar vereceğimi bilemiyorum 2,5 aylık oldu kaç saatte ne kadar mama vermeliyim sizce uykuya dalmamızda çok zor ve uyuduktan sonra 1 saat bile uyumuyor her sese uyanıyor tek olumlu tarafı gece uykusuna geçince 4-5 saat deliksiz uyuyor ama gece uykuya geçene kadar çok zorluyor bir ara sabah dördü bulduğumuz olmuştu şimdilerde en geç 2 de uyuyor çok zor bir bebek

Okuyorum okuyorum benimki gibi bir tane daha yok ya. Günde 24 saatin sadece 7 saat falan uyuyor. Neden ki? Anlamıyorum. Sizde olan var mı böyle her gün ama
Sen eşittir ben uyumamak icin hicbir sebebi yok gazi yok başka sıkıntısı olmadığınıda eminim fakat dalamıyor uykuya günde en fazla 8 saat uyuyordur geri kalan kısımda surekli kucağımda akşam babası geliyor ona veriyorum onda da hiç durmuyor benim gözlerim kapanırken çocuğumun hiç uyulmaması çok can sıkıcı

Burnu tıkalı olunca kaçıyor genelde benimkinin ben yatarak emziriyorum doktorda öyle dedi yer çekim etkisi azaltıldığı için yan yatınca meme ve ağız aynı hizada olursa boğazına kaçma olmuyor
ilk oglumu gece hep yatarak emzirirdim ona ragmen bi kez bile basima boyle bise gelmedi. bunda yatarak yapsam nolur acaba dusunemiyorum. aceki de degilim pozisyonu iyi ayarliyorum bence ama benim pasada su an sorun. insallah alisirlar

Günaydın kızlar benim.bebegin saçları şuayip gibi oldu kel yanlarda biraz var valla çok komik ne zaman çıkacak yeni saçlar bilgisi olan var mi
haha suayip de iyiymis. bizimkinin de tepeler ilk dokuldu,yanlarda ve arkada duruyodu(su an baya cikti :)) neyse ablam ogluma ne diyo begenirsin: "tüpçü fikret" :)

haha suayip de iyiymis. bizimkinin de tepeler ilk dokuldu,yanlarda ve arkada duruyodu(su an baya cikti :)) neyse ablam ogluma ne diyo begenirsin: "tüpçü fikret" :)
Evet ona da benziyorlar benzetme yerinde olmus:)) benim sırt üstü yattığı için tepesi tamamen gel çıkan bir saçta göremedim bakalim ne olacak konaklar aldi basını gitti zaten en temizliyom zeytinyağı ile onlar cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…