2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ben anlamıyorum gerçekten. Bir sorun olmalı.doktorda bunu söyledi. Evet karakteri olabilir bu ama şimdi değil dedi. Büyümeleri için kesinlikle uyumaları lazımZ

Canım u
canım ben kundak yapmadım uyku konusunda da sıkıntı yaşamıyoruz şükür:) bizimki kollar yukarıda uyuyor ya çni iki yana açık kollar yukarıda olarak mis gibi bazen 6 saate kadar uyuyor

Az kaldı ben bu adamı parçalayacam Yahu eşim telefonu almış bi güzel sayfa geçmişini temizlemiş, haliyle kayıtlı şifreler vs de gitti. Ben zaten bu hesabımı kullanıyordum bunun şifresini unutunca eski hesabıma girmiştim hatta zamanında onun şifresini de unutmuştum neyse şimdi diğerine gireyim derken buna girmişim nasıl oldu bilmiyorum ama sonuç olarak forumun başından beri tüm hamileliğim boyunca bu hesabı kullanıyordum. Şimdi gel gelelim diğer hesabı nasıl kapatıcam onu aradan çıkarmam lazım

Canım kazene yaz, yoksa 2 hesap kullanımından iptal olursun. İkisini birleştirsin.

Saat 13.00ten beri uyumuyor oğlum yaa. Gaz sancısu var sanırım. Sürekli memede emiyor. Memeden indirirsem ağlıyor. Çıldırmak üzereyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…