2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Biraz babalarında da güvende hissetsinler kendilerini. ya ben de odasında uyutmak istiyorum ama salona takılı kaldık. Herşeyi salonda yapıyoruz
Bizde aynı canım farklı bişey yok benm eşim yol ben tek bakıyorm zaten .
Bir süre idare edeceksn yapacak birşey yok
Babasında bı ağladı mı canım bu seni istiyor olur zaten fazla bişey bekleme'

Kumaş özelliklerne bak canm önü mi viskon mu penye direk vücuda yapışir hatları çok belli olur viskon nşrw daha canlı oldugu için daha güzel durur

Ya bende de aynı sorun meme reddi var gece emiyor ama gündüz uykusu biraz geçsin emmek istemiyor ağlıyor kendini geri geri atıyor
Benimkide 2-3 dk zor emiyordu geri kalan zamanda memeyle oynuyor veya ağzında tutuyordu. Aşınin etkisiyle bugün hic almak istemiyor ateşimizde yükseldi

İkinci ay aşisini olan değişiyor arkadaş düzelir yavaş yavaş ınsallah
İşallah değişir göğüslerim tas gibi oldu uyuduğunda veriyorum uyanıp bırakıyor beyfendi kasikla biberonla da yemiyor bakalım şu aşınin etkisi geçsin belki düzelir

İade edersn canim begenmezsen aldgimiz her urunun iadesi var en fazla iade ederken kargo sana ait olur. Onuda cok nadir oluyo genelde iade kargoyuda karsiliyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…