2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Henüz doktora gitmedim . Bugün ikinci kanı verdim. Pazartesi günü gideceğim o zman görmeyi umuyorum . Aslında şimdi gitsem belki gözükür ama çalışyorum ayarlamam gerekiyor:)
Hangi hastaneye gitceksiniz doktorunuz iyi mi bende arayış içindeyim ve Ankara da yaşıyorum bende ondan sordum :)

Hangi hastaneye gitceksiniz doktorunuz iyi mi bende arayış içindeyim ve Ankara da yaşıyorum bende ondan sordum :)
ilk dogumumu ortadoğuda yaptım ikinci muhtemelen gazi hastanesi olacak:) Henüz karar vermedim . Şimdilik koruya gideceğim netleşene kadar doktor bulmak zor iş ama benim ikinci olduğu için ne ile karşılacagımı aşagı yukarı biliyorum kontrollere devlete gitmeyi düşünüyorum

Aynı durumu ben de yaşıyorum. Benim de kızım kardeş istiyor, 5 yaşında. Geçen yıl düşük yaptım ve bir yıldır tekrar hamile kalamadım. Adetlerim çok düzenli olmasına rağmen her ay ovülasyon testi yaptım. Hep çift çizgiyi gördüm ama meğer yumurtam gelişmiyormuş. Yumurta olmadan da ovülasyon pozitif görünebilirmiş. Onca ay hep yumurtladım sanmışım. Yumurtamın gelişmeme sebebi de fazla stres yapmammış. Bu ay da hamile değilim çünkü yumurtam yine gelişmemiş. Klomene başlayacağım. İnşallah bebeklerimiz daha fazla bekletmez bizi.

Kizlar bende cok sukur ki subat annelerindenim. Dun ogrendik mucizemi. Ama ilk defa bi hamilelgimde hix goguslerim agrmiyor. Bi tek kasik batmasi var hafif hafif. Sizde nasil ilk belirtileriniz,
Bende de aynı ilk gebeligimde felaket göğüs agrım vardı karın bel agrisida vardı şimdi sadece kasik agrım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…