2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aynen ben de bugün öyle bir kıyas yapar gibi oldum. Ben niye kese için gitmedim falan diye.. ama her gebelik kendine has. Kıyas doğru değil. Sabır, dua ve umut ile

Çok sağolun kızlar haklısınız aslında çok okumak da doğru değil sabretmek lazım
öyle biraz kuzum bende değerim düşük diye şüphelenmiştim ya. Doktor bugün normal hatta güzel dedi dahada kurcalamadım.. Sende yarına kadar sabret güzelllce artmıştır inşallah gereksiz telaşa gerek yok yaşayarak öğrenicez Tabi benim ilk olacak, seninde öyle sanırım dimi?

Evet canım ve çok zor buldum bebişi:) neler yapmadım ki geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı bu ay kendiliğinden oldu

Evet canım ve çok zor buldum bebişi:) neler yapmadım ki geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı bu ay kendiliğinden oldu
Oh ne güzel vaktini bilmiş daha fazla yormadan gelmiş :) Benimde 13. Ayımda teşvik etti minik. yoksa bende bir sonraki aşamalara niyetlenmiştim.

Yaaa kiyamam
Bizim de biraz farkli bir hikayemiz var. Esim ameliyat falan oldu benimde.. kurler takvimler faln derken.. bu ay olumlama yontemi denedik kendimizce. Oyle sık ve düzenli bir ilişki de olmadı aslına bakarsanız. Ama tam yumurtlama günüme denk gelmiş bi tanesi.. sanırım o da olmuş çok şükür.. şimdi bizden vazgeçmesin diye dua ediyoruz. İnşallah sınavımız zor olmaz.. kolaycacık atlatırız sınavımızı.. sabrediyoruz. Rabbim mükafatını verir inşallah..

Ay kuzum valla bizimde bu ay düzenli ilişkimiz olmadı hatta sayılı yani. Yumurtlamadan önceki günde olmuş o tuttu büyük ihtimalle Benim:)) Battan önce zaten 1 hafta herifin yüzünü göremedim vardiyaya geçti diye ama nasip işte

Amin canım amin. aynen stres yapma sebebim biraz da ondan. Cok olumsuzluklar yaşadım çok sey denedim olunca da insan temkinli davranıyor işte.

Başka bir doktora gidin, nasip tabiki kendi düşse de müdahale olabilir ama gerek kalmaz inşaallah
Geçmiş olsun

Canım kese büyüklüğü kaç mm

Ya benimde aynı gitti diyorum ya 29
59 sınra 4 gün geçti 300 oldu sakin ol rahat ol

Kızlar lekelenmeler kırmızı kana dönmeye başladı doktoru aradım gel hemen dedi yoldayım çok üzülüyorum dua edin bana Allah’ın izniyle bebeğim tutunur inşAllah. 6+1 olduk bugün
Insaallah simsiki tutunur bebisin seni birakmaz canim. Dualarimiz seninle

Şunun için sordum senin gibi kanamalı olan gebelikte ilk kese ölçümü 11 mm idi. On gün sınra bebeği görmeye gittim aynı dr aynı usg kese 11.2 çıktı bebek hala yok on gün geçmesine rağmen senin gibi yarın gel alalım dedi ama kanamam olduğu için nasılsa düşer daha yeni gebelik diyip kürtaj olmadım bu olay kurban arife gününden bir gün önceydi ve ben kurban bayramı dördüncü günü acil e gittim soğuk algınlığı ile kanana hala var ve bebek oluşmuş kalbi atıyordu şimdi sekiz yaşında dediğim çocuğum o yüzden biraz daha beklemeni biraz dr değiştirmemi tavsiye ederim on gün boyunca hiç büyümeyen bir keseden bir bebek sahibi oldum ben belki dr lar çok acele ediyor kürtaj için. Bu yazdıklarımı sekiz yıldır o kadar çok yerde yazdım ki bu forumda. Benim bu yaşadığım bir mucize değil aslında bunun aksini yaşamak ama bir tedbirsizlik diye düşünüyorum. Kimbilir kaç bebek tam canlanacağı gün alındı. Tamam belki gerçekten de düşecek ama birkaç gün bekleseniz ne olur ki sanki beş aylık bebek mı alınacak olan bebek zehirleme ihtimali bile yok oluşmamış şeyin sınra illa kürtaj diyorlar ama bazen kürtaj in da rahime zarar verme si söz konusu oluyor bunların hepsini düşünen herşeyden önemlisi tecrübeli bir dr a gitmenizi tavsiye ederim

Son düzenleme:
Merhaba,benim de sat 18 temmuz.ptesi günü 27 çıktı benimde.yarın tekrar baktıracağım.bence endişe etmeyin

Şimdi adını hatırlayamadağım yarı jetset bi kadın vardı beş çocuklu. "Onun saçı, bunun tırnağı, banyosu, yemeği derken dünya dertleriyle ilgilenecek zamanım olmuyor, bu çok büyük bi lüks," diyordu. Özenmiştim darılma sakın bi yandan da delice bi seçim. Ama ben maalesef 35 yaşındayım ve en iyi ihtimalle ikinci çocuğu yapabilirim. O da Allah izin verirse.. Ama kocaman bi aile ile sofraya oturup hunharca yemek mesela, tatmak isterdim.

İnşallah seninde torunların gelinlerin damatların doldursun sofralarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…