2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bu arada muayene ücretleri zamlanmis. Ekim itibari ile.
Hadi ya şansımiza:) Ne kadar olmuş? Cinsiyeti söylemeyen doktorlara ayrı bi sinir oluyorym.Acaba anlamıyorlar da bize mi çaktırmıyorlar :) 12 haftada bile gören doktor görüyor

Sağol canım dün akşam nerdeyse ağlayacaktım yatarken bile ağrı yapıyordu bugünde yavaştan ev taşımaya başladık şuan normal gibi ama akşam olunca yine çıkacak sanırım ağrısı :KK43: Bebişler küçük ya ondan değil heralde gözüyle bakıyorum ama bilemedim şimdiden böyleyse bebiş büyüdüğünde kim bilir neler çekcez allah yardımcımız olsun :KK43:

İnşallh canım. Sanada geçmiş olsun.. Bacağa vurması çok kötü güçten düşüyorum boşluğa basıyor gibi oluyorum. Küçük bir yavruyla ilgilenmekte Zor. Sana Ayrıyetten sabır ve güç diliyorum yoksa çok zor çoook
Kolay gelsin canım hiç üzülüp stres yapma geçen hafta bende dediğin gibi ağrı çektim bide kasık ağrım vardı 3-4 gün sürdü geçti çok şükür.
Seninde öyle olur inşallah bu arada yorma kuzum kendini olduğu kadar olsun :KK49:

Kolay gelsin canım hiç üzülüp stres yapma geçen hafta bende dediğin gibi ağrı çektim bide kasık ağrım vardı 3-4 gün sürdü geçti çok şükür.
Seninde öyle olur inşallah bu arada yorma kuzum kendini olduğu kadar olsun :KK49:
Tşk ederim kuzum. İnşallah dediğin gibi olur :)

Henüz dokunarak hissetmedim ama içimdeki kımıldamaları hissediyorum. Bazen bariz oluyor ama çoğu zaman kendini iyice dinlemen gerekiyor.

Aayy ne güzel ben 8. Haftamda girmiştim ultrasona bide 14. Haftada gireceğim sırf cinsiyetini öğrenmek için. Gideceğim doktor 13. Haftadan sonra %99.99 doğruluk oranla cinsiyetini söylüyor bebeğin bakalım hayırlısı olsun tek sağlıklı olsunda kız erkek farketmez. Benim de ilk gebeliğim sayılır sağlıkla gelsin tosuncuklar inşallah
Allah gönlüne göre versin canım :KK36:
İnşallah pozisyonu izin verirde gösterir minik kuzucuk :KK49:

Kızlar banada öyle dedi doktor plesenta aşağıda dedi 28.haftaya kadar yukarı çıkmazsa norml doğum yapamazsın dedi
Muayene esnasında bugün hemşiresine plesanta arkada mı dedi aşşağıda mı dedi tam olarak anlamadım bende

Hadi ya şansımiza:) Ne kadar olmuş? Cinsiyeti söylemeyen doktorlara ayrı bi sinir oluyorym.Acaba anlamıyorlar da bize mi çaktırmıyorlar :) 12 haftada bile gören doktor görüyor
Canım eşim ödedi de hiç sormadim o da zamlanmis diye. Bence bacak arasında bisi görmüyorlar ama belki ben göremedim diyorlar o yüzden bekliyorlar gibi gelio 16. Haftayi:KK66: yoksa pipi olup ta görülmemesi imkanı var mi:KK66: illa ben burdayim der:KK66: bu kendini gostermio dedikleri bence hep kız ya da bir kaç sefer gidip de söylemiyorsa gece kalıyorsa kız oluyor. Erkek bebekler çok erken belli oluyor. Bence benimki de kız. Şort üstü yatıyordu bende sadece bacağını gördüm ortasını görmedim ama mutlaka doktorun görmesi gerekirdi yani bisi olsa idi. Arkası dönük diildi yani bebisin. Keyfî yerinde yayılmış yatıyor doktorda gostermio dio:KK66: burda bi arkdsin da bugün sırt üstü yatiomus onun erkek mis varsa görülür Yanı, bizimki cimcime ben hiasediyorum:KK66:)

Teyzoşları biz bugün kontrelden geldik :KK200:
2li testimizin kan sonuçları düşük risk çıkmış çok şükür :nazar:
Darısı bütün arkadaşların başına olsun inşallah :dua:
Minik kuzum bugün yüzünü göstermemekte diretti full popo gösterdi :KK49:
Cinsiyetini 3 letemedik yani :rapci:
Son 2 kontrolde 1 gün geriden geliyodu,bugün gününden 1 gün ileri çıktı :nazar::KK200:
16.haftada 4lü testi yaptırıp yaptırmamayı bize bıraktı :KK39:

Hadi bakalim.En azindan detayli gördün fındığı. Darısı benim başıma.Elini ayağını seklini cok merak ediyorum.Haftalardir gormedim.@mybab

Son 2 kontrolde 1 gün geriden geliyodu,bugün gününden 1 gün ileri çıktı :nazar::KK200:
Ay ısırmalık totolar:) O haftalarda hep bi dönme merakları var demek ki :KK45:
Maşallah:nazar:

Gözün aydın kuzum darısı hepimize inşallah :nazar: 2 oldu görüyorsunuz bugün de ben göstermiyorum demiş demekki :p

Ay ısırmalık totolar:) O haftalarda hep bi dönme merakları var demek ki :KK45:
Maşallah:nazar:
Hemde nasıl tam ısırmalık :KK49:
İtalyan çikolatası yiyom bak kıpır kıpır ol annem diye tembih ettim bide bugün,resmen beni dinlemedi toto dönük hareket etti :-)
Galiba kuzum sende yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah :dua::nazar:

Gözün aydın kuzum darısı hepimize inşallah :nazar: 2 oldu görüyorsunuz bugün de ben göstermiyorum demiş demekki :p
Sağolasın canım Allah razı olsun darısı bütün arkadaşların başına olsun inşallah :dua:
Hee valla tamda öyle oldu bugün :KK48:
İnşallah sende yarın çook güzel haberlerle gelirsin :dua::nazar:

X