2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Medipol koşuyolu güzel ama fiyatı gene yüksek sanki ben medipol megadayım 100tl veriyorum. Hayırlısı olsun o bölgede olsam bende aynı yeri tercih ederdim
A canım kime gidiyorsun? Ben de megaya gitmeyi düşünüyorum ama hep bir aksilik çıkıyor başka yere gidiyorum orası kalıyor. Benim randevu aldığım kadın için 155 dediler sanki muayeneyi de:/

Canım allah kolaylık versin. İdrar enfeksiyonu çok doğal canım. Dikkat etmek lazım bol bol su iç. Benim kanda çıktı maalesef :/ bakalım yarın iğne mi verir antibiyotik mi verir görücez

Slm canlar,
Gripten ötürü bugün hem kadın doğuma gittim hem dahiliyeye..
bebişin iyiymiş eller kollar oynuyordu sıpanın. Doktorun bir tahmini var ama henüz çok küçük dedi. Erken konuşmayayım dedi ve bizim sıpa yine o güzel totosunj döndü.
Dahiliye doktoru da kan tahlili istedi. Yarın sonucu göstericem hem rapor verecek hem ilaç tedavisine başlayacak. İnternetten baktım enfeksiyon çıkmış kanda. Allahtan tahlil istemiş. Kanda ki enfeksiyon tehlikeli çünkü
Ama neyse ki kuzum iyiymiş. Size de totolu foto atiyim teyzeleri :)

Eklentiler

• 9B39342D-0066-4DEF-86D6-7DFD37EE3A63.jpeg
    28 KB · Görüntüleme: 60
Ayyy çok tatlı ya görünce bi güldüm )

Hahaha ısır onun totosunu doğunca maşallah en azından önlem alabileceksin canım geçmiş olsun :)

Canım allah kolaylık versin. İdrar enfeksiyonu çok doğal canım. Dikkat etmek lazım bol bol su iç. Benim kanda çıktı maalesef :/ bakalım yarın iğne mi verir antibiyotik mi verir görücez
Amin canım sağol.. Kanda enfeksiyon nasıl oluyormuş ki bilmiyorum hiç.. doktor en iyisini bilip ona göre ilaç verir canım
Bu arada bebişe maşallahhh Kocaman olmuş kii

Ayyy çok tatlı ya görünce bi güldüm )
Ya sen asıl o dönüş anını görsen ölürsün gülmekten. Sadece ellerine ayaklarına baktırıyor. Sonra çat dönüyor. Geçen sefer de aynısını yaptı :)
Hahaha ısır onun totosunu doğunca maşallah en azından önlem alabileceksin canım geçmiş olsun :)
ısırıcamm valla :)) babası söylenip duruyor :) annesi kılıklı. Şimdiden naz yapıyor görüyor musun sıpayı diye
Aymen canım valla önce söyleniyordum hemen tahlil istediler diye de, iyi ki istemişler

Amin canım sağol.. Kanda enfeksiyon nasıl oluyormuş ki bilmiyorum hiç.. doktor en iyisini bilip ona göre ilaç verir canım
Bu arada bebişe maşallahhh Kocaman olmuş kii
Crp ye baktılar kuzum. Baya yüksek çıkmış bakalım :/
Aynen teyzoşu büyüyorlar. Bizim ki göstermeddi inş çarşamba siz görürsünüz

Crp ye baktılar kuzum. Baya yüksek çıkmış bakalım :/
Aynen teyzoşu büyüyorlar. Bizim ki göstermeddi inş çarşamba siz görürsünüz
İnşallah heyecan dorukta. Bunun hissiyatı bambaşkaymış Kocaman oluyor keretalar :) Önden resim yok mu kuzu belki tahmin yapardık :))

İnşallah heyecan dorukta. Bunun hissiyatı bambaşkaymış Kocaman oluyor keretalar :) Önden resim yok mu kuzu belki tahmin yapardık :))
Canim inan nasil biliyor musun iki seferdir. Doktor ellerine bakiyor kafaya bakiyor bacaklara bakiyor cat donuyor. Sonra hareket ediyor ama geri donmuyor :) o yuzden onden yok maalesef. Gecen sefer ki de toto pozu bu da oyle :)

Bu arada kuzular bugün kuzenimin saçı için başka bir aktara gittik.
Çatlaklar için yağ gördüm ve sprey şişedeydi kullanımı daha rahat olur diye aldım. İçeriği sadece yağlardan oluşuyor. Kendime kızdım neden araştırmadan aldın pratiği varmış diye :)

Canim inan nasil biliyor musun iki seferdir. Doktor ellerine bakiyor kafaya bakiyor bacaklara bakiyor cat donuyor. Sonra hareket ediyor ama geri donmuyor :) o yuzden onden yok maalesef. Gecen sefer ki de toto pozu bu da oyle :)
Nazlı mı inatçı mı çözemedim şimdiden başladı sıpalar

Canım nasıl bir şey ? Paylaşır mısın görelim ben daha almadım

Fotosunu atar misin canim. Ben de alicam yag da bulabilirsem alayim ondan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…