2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gözünüz aydın bı daha böyle bı stres yaşamayın insallah. Sizin nifty yaptirma sebebiniz ense kalınlığı ile ilgilimiydi yoksa ikili test sonucu ile ilgilimiydi hangisi riskli çıktı acaba
Ense kalınlığı 2.1 çıktı. Dr direk nifty yaptıralım rahat edelim dedi. Sağolun.

16. haftaya kadar sabredemem :) 11. haftadayim bir hafta daha sabredip gitmek istiyorum . Bence senin ki artik nettir.
Canım 11. Haftada tarama yapılıyor diye biliyrm. Devlet hstnesi neden haftaya gel dedi acaba? 11 hafta kaç gunluksun tam olarak. Gerçi en iyi sonuç 12. Haftada veriyor diye duymuştum ama 11 haftada da yaptıran çok var diye biliyrm

Canım 11. Haftada tarama yapılıyor diye biliyrm. Devlet hstnesi neden haftaya gel dedi acaba? 11 hafta kaç gunluksun tam olarak. Gerçi en iyi sonuç 12. Haftada veriyor diye duymuştum ama 11 haftada da yaptıran çok var diye biliyrm
Walla canim benim hesabim 11+2 ama o suratsız herif 11 hafta kalk dedi bence küsürati soyleme geregi de duymamistir. Cuma tekrar gitcem ikili test yaptirmaya geldim hocam diyecegim.Sezin hoca cok sevimliydi umarim yine öyle bulurum. istese bugun de yapabilirdi ama diyorum ya attı basndan.

Hayırlı olsun canım gebeliğin benim de bata bir bir gün kaldı bugün test yaptım ama testen birşey anlamadım çok istiyorum bebeğim olsun sence gebelik var Mıdır

Eklentiler

• AB48FD83-6C41-4928-90DD-98D92A738F3A.jpeg
    AB48FD83-6C41-4928-90DD-98D92A738F3A.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 40
Hımmm.ben de heyecan yaptim simdi. yarina aldim simdi deva tip merkezinden. Ogle 12 de. Bakalim solicek mi? Once ikili taramami gösteririm sonra muayene eder ben de hemen sorarim arada. Ya ben cinsiyet sormaya utaniyrm niye bilmiyrm hiç soramadım daha onlar da solemiyolar valla:KK66:
sen sormadan söylemezler :) .Hadi bakalım haberlerini bekliyorum.Bence netleşmistir artik tabi bebegin gösterirse:) Gitmeden tatlı şeyler yemeyi unutma.

Walla canim benim hesabim 11+2 ama o suratsız herif 11 hafta kalk dedi bence küsürati soyleme geregi de duymamistir. Cuma tekrar gitcem ikili test yaptirmaya geldim hocam diyecegim.Sezin hoca cok sevimliydi umarim yine öyle bulurum. istese bugun de yapabilirdi ama diyorum ya attı basndan.
Evet cnm kusurati söylemiyorlar. Bana da 13 haftalik sin demisti doktor. Ben de bende ge C döllenme var pcoluyum 12 yım ben farkeder mi dedim. Ben bilmem orasını ultrason 13 diyor dedi. Ben de bil diye soyluyorum zaten dedim. ( ama icimden tabi:KK66:))))

Evet cnm kusurati söylemiyorlar. Bana da 13 haftalik sin demisti doktor. Ben de bende ge C döllenme var pcoluyum 12 yım ben farkeder mi dedim. Ben bilmem orasını ultrason 13 diyor dedi. Ben de bil diye soyluyorum zaten dedim. ( ama icimden tabi:KK66:))))
icinden ne geçiyor cinsiyet olarak?Neyin olmasini isterdin?

İstanbul başkent üniversitesiydi 210 tl olan, gideceğim yer ise koşuyolu medipol o da 160 tl muayene ücreti doğumu da aynı yerdr yapmayı istediğim için bu şekilde. Yoksa daha butik hastanelerde 70 tl muayene ücreti olduğu oluyor ama güvenemiyorum oralara.
Medipol koşuyolu güzel ama fiyatı gene yüksek sanki ben medipol megadayım 100tl veriyorum. Hayırlısı olsun o bölgede olsam bende aynı yeri tercih ederdim

icinden ne geçiyor cinsiyet olarak?Neyin olmasini isterdin?
Ilk bebek olduğu için benim için farketmiyor. Ben kız olduğunu hissediyrm. Ama eşim önce sağlıklı olmasını ve sonrada erkek bebek olmasını istiyor. Bi kızımız bi oğlumuz olsun diyor. Tamam diyrm ilki kız da olabilir yani. Yok ilki abi olsun büyük olsun diyor. 2. Kız olsun diyor:KK66:

Ilk bebek olduğu için benim için farketmiyor. Ben kız olduğunu hissediyrm. Ama eşim önce sağlıklı olmasını ve sonrada erkek bebek olmasını istiyor. Bi kızımız bi oğlumuz olsun diyor. Tamam diyrm ilki kız da olabilir yani. Yok ilki abi olsun büyük olsun diyor. 2. Kız olsun diyor:KK66:
Bende esin gibi düşünüyorum.Bi oglum olsada ikinciye abi olsa diye geciyorum gönlumden.Benimde ilk.Saglikli sihhatli olsunda ne olursa sevinecegiz zaten.Ama erkek istegimiz biraz daha baskin.:KK15:

Cinsiyete bakiyorum.Kizlar atakta.Neredesiniz erkek anneleri?Girin şu cinsiyetleri.
Ay cok tatli ya erkek olanlar hep erken ogrendi acik ara öndeydi simdi kizlar geliyor peşi sıra.Galiba bu yıl kiz yılı olacak bakalm.Ay birde hamile var kızlar inanamazsıniz.Bugun hastanedeki kadin diyordu hamilelikte patlama var diye :)

Kızlar aklıma bir şey takıldı : Benim kan grubum 0+ , eşimin AB+ bizim aramızda kan uyuşmazlığı olur mu ve bebeği etkiler mi acaba?

Kızlar aklıma bir şey takıldı : Benim kan grubum 0+ , eşimin AB+ bizim aramızda kan uyuşmazlığı olur mu ve bebeği etkiler mi acaba?
Canım bizdede ben negatif eşim pozitif doktor tahlil istedi indirekt coombs diye bir test yaptık.sorun yokmuş negatif çıkması gerekiyormuş test benimde negatif çıktı ama sizin ikiniznde pozitifmiş uyuşmazlık oluyormu ki

Kızlar bugün çok yoruldum. Malesef avm tuvaletine giremedim kokudan dolayı. Başka yer bulana kadar sanırım nurtopu gibi tekrarlayan enfeksiyonum oldu :)
Ev taşıma işi kesinleşti 2 hafta içinde yavaş yavaş herşeyi taşıyacaz yavaştan almak işime geliyor yine de Allah yardımcımız olsun ev taşıyacak olanların:)

Canım bizdede ben negatif eşim pozitif doktor tahlil istedi indirekt coombs diye bir test yaptık.sorun yokmuş negatif çıkması gerekiyormuş test benimde negatif çıktı ama sizin ikiniznde pozitifmiş uyuşmazlık oluyormu ki

Olmaz canım anne negatif baba pozitif olursa problem oluyor bir tek

Ben de öyle biliyordum ama sağlık ocağındaki stajyer midir nedir kızın biri kafamı karıştırdı. İkisi de pozitif olsa bile 0'la AB uyumsuz olur tarzında bir şey söyledi. Neyse pek dikkate almayayım onu.

X