2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar saçlarımı boyatmam lazım nasıl yapabilirim. Hamilelikte gerçekten yasak mı ya en son 2 ay önce boyattım oda hamile olduğumu bilmeden. Ama boya akmaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum

Kızlar saçlarımı boyatmam lazım nasıl yapabilirim. Hamilelikte gerçekten yasak mı ya en son 2 ay önce boyattım oda hamile olduğumu bilmeden. Ama boya akmaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum
Hamileler için bitkisel boyalar var diye biliyorum boyatan arkadaşlarım oldu , ama ben tercih etmiyorum , yine de siz bilirsiniz kendinizi kötü hissediyorsanız bu boyaları araştırın derim

Kızlar iskelet yapısına göre cinsiyetini öğrenen var mı , bana kız dedi iyice odaklandık sevindik fakat birkaç arkadaşım kafamı karıştırdı , iskelete göre tahminlerin doğru çıkmadığıyla ilgili.

Arkadaşım hamilelik boyunca boyatmadı canım baya da beyazları çıktı hatta ona rağmen bekledi doğuma kadar, hiç bilgim yok boya konusunda

Canım 3. Aydan sonra boyatılabiliyor ama doktoruna danış istersen. Bitkisel boya ile diplere çok gelmeyecek şekilde halledebilirsen neden olmasın.
Doktor boş tahmin yapmaz bence canım tahmin yaptığı birşey var ki söylemiş :)
Yine de %100 emin olduğu zamanı bekleyebilirsen bekle derim.

Beyaz mi var neden boyatmak zorundasınız?

Internette doktorlar kendileri söylüyor kemik yapısına göre cinsiyet tahmini yapılamaz. Cinsiyet ancak ultrasnda imi bacak arasına bakılarak belirlenir diyorlar. Çok şaşırdım doktorunuz bu şekilde yorum yapmasına. Biz de neye inanacagimizi şaşırdık vallahi

Beyazlar fazla diilse kesin ben öyle yapıyorum

Canım 3 aydan sonra bitkisel boyalarla boyayanlar oluyor araştır istersen.

Pasa geliyor annesi hayırlı olsun
Allah onları da onlar gibi davranan insanlara mecbur kılsın inşallah ben özellikle şikayet ediyorum hasta haklarına ki başkalarına da yapamasınlar

Hadi ya benim doktor valla benden meraklı hemen bakıyor cinsiyetine hatta baya bi inceledik bana da soruyor sen de bak diye hatta sağ olsun çok güleryüzlü bir doktorum var çok yoğun ama kapıya kadar geçirir 16 aylık oğlumla gittik en son hemşiresi kucağından indirmedi oğlumu kendi de öyle valla şükrediyorum doktoruma sizi duydukça. Hatta tedirginim dedim diye işten ayrıldığımi da biliyor 15 gün sonra ücretsiz çağırdı bir daha bakalım için rahat etsin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…