2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Anlamam mı canım şu devirde herşey ateş pahası el yakıyo
Bide istanbul gibi şehir çok daha zor
Allah cümlemizin maddi manevi yardımcısı olsun

1,5-2 litre arası kesin içiyorum da fazlası belli olmuyor canım. Eskiden günde 2 bardak zor içerdim baya ilerleme var aslında :) belki de yetmiyor bilmiyorum ki
Kışın su ihtiyacı azalıyor ya 2 lt ideal aslında normalde içmeyen birine göre.
Bununla ilgili makale okumuştum. Tabi yine de bol bol içmek önemli.
Bende sabahtan beri dışardaydım 2 bardak anca içtim şimdi onu tamamlamaya çalışıyorum

Gündüz dışarı çıkınca akşam yükleniyorum ben de gece su içiyor musun ya ben birkaç yudum içiyorum uyanınca da vicdan azabı çekiyorum sonra da susuz mu bırakıyorum acaba diye

Gündüz dışarı çıkınca akşam yükleniyorum ben de gece su içiyor musun ya ben birkaç yudum içiyorum uyanınca da vicdan azabı çekiyorum sonra da susuz mu bırakıyorum acaba diye
Canım valla yalan olmasın gece yatmadan önce 1 bardak içmeye çalışıyorum ama unuttuğum günlerde oluyor.

İnşallah Rabbim şifasını verir canım, ailesi ne durumdadır kimbilir.. Çok zor, en kısa zamanda düzelir inşallah.
Amin inşallah canım. Annesi 22 yaşında kadın 1 ayda 10 yaş yaşlandı gozumuzun önünde. Babanne hala hepsi aynı aslında yengenin biri hariç
Canim Allah buyuk merak etmeyin. Insallah iyi olur.. trakeostami solunumunu kendi yapmaya baslayinca kapatilabilen bir sey. Benim yegenim 5,5 ay kaldi yogun bakimda. Allahtan umit kesilmez.
Kesikler kapanır kuzum keşke felç ya da zihinsel bir sıkıntı kalmasa gerisi hiç önemli değil zamanda iyileşir yara ameliyat
Allah yar ve yardımcısı olsun minik kalbinin yüzüne baksın Rabbim şifa versin.
İnşallah en kısa zamanda toparlar
Amin inşallah canım dua ediyoruz hep
Cok sukur kizlarr bebegim cok iyiymis gec dollenme olmus 9+6 aftalik. mayisa denk gelio ama sezryn olacagi icin 26 nisan civari olur dedi. 3 hafta sonra tekrar cagrdi 2 li icin. Tecrubeli kaliteli dr bi baska

Hadi gözün aydın canım için ferahlamış. Benim doktorum da 10 gün ileri attı duzletme amaçlı kesinlikle tecrübeli doktor bambaşka. Her gittiğimde teşekkür ederim doktoruma bu yüzden psikoloji de çok önemli

Anladım kuzum, neyse içebildiğimiz kadar içelim de biz :)
Bi hayat tarzı haline getirebilsem şu suyu keşke Üniversitede bir arkadaşım vardı sadece okuldaki 3 saatte bile 2 lt su içiyordu. Kantinden kolisi ile satın alıp kenara ayırtıyordu bittikçe istiyordu

Bakın kızlar böyle verdi idrar kabını. Evde yapıcam 2 saat sonra yapmam lazım sonra aşağa inip vericem. İlacımda bu
Geçmişi okuya okuya gelmeye çalışıyorum ama bitmiyor bir türlü. Çok geçmiş olsun canım
Selam hamişler ikili test sonucum çıkmış doktor düşük risk dedi ama raporu ben göremedim henüz neyse şükür olsun

Gözün aydın canım

Bi hayat tarzı haline getirebilsem şu suyu keşke Üniversitede bir arkadaşım vardı sadece okuldaki 3 saatte bile 2 lt su içiyordu. Kantinden kolisi ile satın alıp kenara ayırtıyordu bittikçe istiyordu
Maşallah dışarıda içmeye hiç cesaret edemem tuvalet bulamam diye ben hamileliği öğrendiğim gün içmeye başladım 3 litre içiyordum 2-3 hafta kadar öyle gitti, sonra bulantılar başladı su almadı içim. Bir ara 1 litreyi zor içiyordum şimdi toparlamaya çalışıyorum

O dert bende de var dışardayken içemiyorum tuvalet derdinden dolayı

Kızlar şimdi konuştum doktorla şükürler olsun risk oranım düşükmüş başka bir teste gerek yok dedi umarım hepiniz güzel haberlerle gelirsiniz tüm sonuçlarımız güzel çıkar
Gözün aydın canım

Ben de yaptırmadım Oğlum da da yatırmamıştım strese sokmak istemedim kendimi
Bana da kıza benzetti doktorum 2 hafta sonra net söylerim dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…