2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar devlet hastanesine kontrole gittim.Bir saate yakin sira bekledim.Sonra 3 er beser iceri aldi. Doktorla diyalogumuz:
Gec yat.11 hafta.kalk.haftaya gel. Bu kadarcık.
Off bende yaşadım canım onun bir benzerini bana 3 kere aynı soruyu sordu kafası artık neredeyse ama 3er 5 er almak nedir ya? Ben devlette 4 doktor gezdım sırayla hepsinden randevu aldım en sonunda iyi bi doktora denk geldim 1 saat konuştu benimle sağolsun İyi bi doktor bak canım maalesef devlette o şekilde muamele oluyor ya da bütün doktorları gezip kendine uygun doktoru bulacaksın canını sıkma canım değmez

İstanbulda hayat şartları gerçekten ateş pahası adım attığın yer dünya para
İlk tüp denememi istanbulda yaptırmıştım
İnşallah çok masrafsız bi şekilde kesene uygun bi doktor bulursun canım
Sizlere bakarak benim doktorum resmen devlet hastenesindeki ücretsiz doktor gibi
İstanbul tüp bebek bölümünde çalışmış bi doktor buldum kuzum kendime muayene ücretide 50tl ikilinin test parasına eşim 70 tl ödemiş

çok pahalı değil mi hangi hastane de devam ediyorsunuz ben kendi doktorumun ücreti çok sanıyordum sizin gittiğiniz yerlerde çokmuş açıkcası

Ya valla ne diyim ne söyleyeyim şaşırdım.Adam yüzüne bakıp muhattap bile olmuyor.Ben dogrulamadan arkadaki hastayı çoktan çagırmiştı.Ben bu tarz insanlarla tartismaya girebilecek yapıda bir insan degilim ki.Kırıcı birsey söylese cevap bile veremem donar kalirım. Anlayacagin hepimizi payladı kadinlar birer ikiser boynu bükük çktı kapıdan.Bu cuma günü randevum var cok sükür.sevdigim bir hoca vardı haftalar öncesinden ona almıştim.Cuma tekrar gidecegim.Bu da bana güzel ders oldu.

Ne kadar şanslısın canım burada maalesef öyle ve resmen doğum sektörü oluşmuş gece gelmiyolsr gelseler ekstra para alıyorlar yok bebek parası bilmem ne? 6 binler 7 binler havada uçuşuyor

Devlet hastenelerinde bir çok iyi doktor olduğu kadar bir çokda malesef böyle doktorlar var
Tek hasta içeri almamaktan tut hasta mahremiyeti ihlali muayene ediş tarzı gerçekten tebrik edilmelik
Evet cnm.Hem cok uzuldum hem heyecanim hevesim kursagimda kaldı.Cuma gunü sevdigim bir doktor var.Ona randevu aldm.Insallah boyle bir muameleyle karsilasmam

çok pahalı değil mi hangi hastane de devam ediyorsunuz ben kendi doktorumun ücreti çok sanıyordum sizin gittiğiniz yerlerde çokmuş açıkcası
İstanbul başkent üniversitesiydi 210 tl olan, gideceğim yer ise koşuyolu medipol o da 160 tl muayene ücreti doğumu da aynı yerdr yapmayı istediğim için bu şekilde. Yoksa daha butik hastanelerde 70 tl muayene ücreti olduğu oluyor ama güvenemiyorum oralara.

Ne kadar şanslısın canım burada maalesef öyle ve resmen doğum sektörü oluşmuş gece gelmiyolsr gelseler ekstra para alıyorlar yok bebek parası bilmem ne? 6 binler 7 binler havada uçuşuyor
Tecrübe ettim canım İstanbulu inan hak veriyorum orada yaşayanlara,herşeyden para alıyolar malesef fiyatlarda hep uçuk
Herşeyi anladımda bebek parası nedir yahu

Anlıyorum bende heöen parlayan biri değilim. Eşim sayesinde hakkımı aramayı öğrendim. Neyse ki cuma günü başka bir randevunuz varmış. Bir doktor seçip sadece ona gitmek en mantıklısı

Tecrübe ettim canım İstanbulu inan hak veriyorum orada yaşayanlara,herşeyden para alıyolar malesef fiyatlarda hep uçuk
Herşeyi anladımda bebek parası nedir yahu
Anlarsın canım beni Ve ucu açık zam gelebilirmiş ne kadar olacağı belli değil allahtan bir aksilik olmazsa bebeğime özel sağlık sigortası yaptırmayı düşünüyoruz en ufak tahliller bile ateş pahası bi de bebek sürekli rahatsızlanır altından kalkamayız valla.

Kızlar devlet hastanesine kontrole gittim.Bir saate yakin sira bekledim.Sonra 3 er beser iceri aldi. Doktorla diyalogumuz:
Gec yat.11 hafta.kalk.haftaya gel. Bu kadarcık.
Öncelikle çok geçmiş olsun. Allah iyi ve anlayışlı insanlarla karşılaştırsin. Neden haftaya çağırdığında ilişkin bi açıklama yaptı mı peki? Ben de devlet hastanesine gidiyrm. Dediginiz gibi gebeliginiz normalse açıklama yapmıyorlar. Ben de genelde doktor masasına geçince ordan dondurdugu ekrandan kendim hızlıca bakiyrm. Bazen görebiliyorum.

12. haftada ikili için gel demek istedi anladığim kadarıyla.Canim bende sana soracaktım ayni hastaneye gidiyoruz çünkü.Sen özelede gidiyordun değilmi?Cinsiyet icin özel gideyim diyorum.Sen nereye gidiyorsun muayene ucretleri nasıl?

Evet canım ben hem özel hem devlet karışık gidiyrm. Özelde de belli bir doktorum yok. Etlik tarafında oturduğum için bir kez lokman hekim hastanesine gittim. Orada muayene ücreti 90 lira. Sordugun her soruya cevap veriolar. Bir kez de eskişehir yolunda medicana var oraya gittik 300 liraydı muayene ucreti diye hatirliyrm. Doktor prof imis o yuzden pahalı demislerdi diğer doktorlar daha ucuzmus ama. Genelde etlikte deva tıp merkezi var kadın çok iyi bi doktor filiz hanım adı da. Oraya gidiyrm genelde. 50 liraydı muayene ücreti. Devlette yaptırdığım tüm tahlilleri ona gösteriyorum. Bana coraspirin i de o vermişti. Şimdi bu hafta ikili taramami göstermek için yine gidicem ona. Yattığında ultrason cihazının yansıması senin karşına da geliyor sen de ordan bakiosun ama hu doktorun cihazı pek iyi diil gibi gelio bana. Net diil yani. Ama o herşeyi goruo gösterio sana.

Canm valla iyi oldu söylediğin bende lokman hekim diyecektim.fiyatlari fena degilmis bir kac sefer veririz ne olacak.Yeterki güleryüz goreyim.artik kötü muameleden cok skldim . En azndan cinsiyetini ogrenirken esimle birlikte heyecanımi yasayarak ögrenmek istiyorum. Çok teşekkür ederim gercekten .Bende gideyim inşlah.ogrendigim cok iyi oldu

Evet cnm lokman hekim diğer hastanelere göre çok ucuz. 16. Hafta da mi gidiceksinz cinsiyet için. Orda da meltem veya elif hanimi övüyorlar ben ikisine de gitmedim ama. Sonradan duydum adlarini. benimki tesadüf şüheda isimli biri doktordu. Pek güleryüzlü diildi ama bi çok soru sordum hepsini cevapladı. Bebeğin kolları bacakları hepsini gösterdi. Cinsiyetle ilgili yorum yapmadi. Ben de sormadim 10 hafta 6 günlüktü o zaman. Şimdi çok merak ediyrm aslında. Doktorlara göre 2 gün sonra 14 haftalik olcam. Aslında belirmiştir bende gitmek istyrm.

16. haftaya kadar sabredemem :) 11. haftadayim bir hafta daha sabredip gitmek istiyorum . Bence senin ki artik nettir.

16. haftaya kadar sabredemem :) 11. haftadayim bir hafta daha sabredip gitmek istiyorum . Bence senin ki artik nettir.
Hımmm.ben de heyecan yaptim simdi. yarina aldim simdi deva tip merkezinden. Ogle 12 de. Bakalim solicek mi? Once ikili taramami gösteririm sonra muayene eder ben de hemen sorarim arada. Ya ben cinsiyet sormaya utaniyrm niye bilmiyrm hiç soramadım daha onlar da solemiyolar valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…