2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allah im ergenliğime geri döndüm. Suratım vücudum kesekli tarlaya döndü. Aslinda aklima gelse de dr a sorsam. Acaip yogun cunku sivilceler

İyi akşamlar kızlar,acaba görünür mü diye e nabızdan ikili testin kan sonuçlarına baktım çıkmış.
Tabi ben hiçbişey anlamadım :)
Netten araştırdım yine algılayamadım
İkili test yorumlayabilen var mı aranızda

Atsaydın sen yinede belki anlayan çıkar.

Kızlar iyi akşamlar nabersiniz?
Ya 8 gün oldu ikili testin kan sonucu çıkmadı henüz sizin sonuçlar kaç günde çıkmıştı ?
İyiyiz şükür canım sen nasılsın ?
Canım sonuca nerden baktın hastanenin sitesinden baktım görünmüyo,e nabızdan baktım çıkmış ama ben anlamadım tabi :)
Bu arada 27 eylülde yaptırmıştım ama daha önce bakmadım kaç günde çıktı bi fikrim yok

İyi canım sen?
Diğer soruna cevap veremedim henüz yaptırmadığım için Doktor kaç gün demişti?
C.tesi muayene olduk p.be mesaj at bakalım sonıcuna dedi p.be sordum çıkmamış çıkınca haber vericem dedi ben de hastanenin sitesinden bakıyorum ama çıkmamış henüz de korkuyorum da süreç uzadıkça

Ne meraksızsın heee ben günde kaç defa kontrol ediyorum hastanenin sitesinden yok anam yok çıkmamış

Korkma canım ya, güvenilirliği ne değil zaten bu testlerin.. Allahın izniyle birşey yoktur, stres yapma kendine
Enabızdan da kontrol et istersen. Yoksa beklemek kalıyor geriye

Kizlar nasilsiniz ? Benim bugun kendi doktorumla randevum vardi. Bebegim 49 mm olmus. 11+3 um. Pazartesi o da ikili test istedi benden. Gazide prof old icin direk gaziye yonlendirdi ama oncesinde kendi de ense kalinligina bakti. 1.1 mm cikti. Cok sevindim. Bebegim da buyumus Allahim insallah devamini da saglikla gosterir. Kanama alanim hala varmis rapor yazdi yeniden pztesi gunu tekrar ikili test ve rapor icin ugrasacagim Allahim yardimcimiz olsun

FBC; 129.5
PAPPA; 1015.70
YAŞ RİSKİ(1-...); 1340
BİYOKİMYASAL TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); -
KOMBİNE TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); 40800
TRİZOMY 18+NT RİSKİ(1-...); 99000

Anlayanlar bana yardımcı olabilir mi

Maşallah canım bebişe
Özel hastanenin sonucu gözükür mü ki e- nabızda
Zor sordun sen bak yinede kuzum

Ne meraksızsın heee ben günde kaç defa kontrol ediyorum hastanenin sitesinden yok anam yok çıkmamış
Meraksızlık değil canım üstüne düşmek istemiyorum sakınıla göze çöp batarmış misali bi rahatlık var üzerimde.
Benimde hastanenin sitesinde görünmüyo e nabızda görünüyo.
E nabızdan baktın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…