2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yada sana soyle diyim testin yaninda risk grafigi var orda cutt off degerini uzerinde yazarsa risk var demek

Kabızlık var mı bellacım bağırsak doluysada oluyor öyle

Canim kan testin negatifse korkmana gerek yok bence mevsimsel olabilir eger cok kafaya takiyorsan kadin doguma gorun istersen. Ama hamile olsan kanda mutlaka cikardi

Gittim canim gec dollenme olabilirmi doktor test istedi anlamadi 1 ay sonra yine gel dedi
Cok ilginc. Gec dollenme bile olsa cikmaz mi yaa sen bence gene evde yap pazartesi tekrar s.ocagindan tahlil ver olmazsa.Kanda dierk belli olur aile hekimin de anlar. Ama icimden hamile olmadigin geciyor. Allah hayirlisini versin

Aminnn canım valla çeken bilir bide disarinin etkisi iyice bunaltiyor.kac defa ağladığımi bilirim.valla Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim bende vurdum yeter dedim artık sinir krizi geçirtti bana.ama sonuç yine aynı yemek yedirmesem.zayifliyor yedirsem ağlıyor iştah açıcı octamar filan aldım o baya iyi gelmişti sonra bıraktım onu çok olur diye ama tekrar basliycam aklında bulunsun seninde bide arı polenide açıyor iştahını mide bulantisindan biraz bosladim oğlumu ama bı kendime geliyim basliycam inşallah.

Son kez evde yapacagim zaten olmazsa tekrar kadin doguma gidecegim hic boyle olmazdi gecen ayda 8 gun gecikmisti simdi nerdeysr ikinci afetim gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…