2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar nasilsiniz ? Benim bugun kendi doktorumla randevum vardi. Bebegim 49 mm olmus. 11+3 um. Pazartesi o da ikili test istedi benden. Gazide prof old icin direk gaziye yonlendirdi ama oncesinde kendi de ense kalinligina bakti. 1.1 mm cikti. Cok sevindim. Bebegim da buyumus Allahim insallah devamini da saglikla gosterir. Kanama alanim hala varmis rapor yazdi yeniden pztesi gunu tekrar ikili test ve rapor icin ugrasacagim Allahim yardimcimiz olsun
Ah canım ya seni tüpbebek topicinden hatırlıyorum cok sevindim sağlıkla devam etmesine, kanama alanına ragmen maşallah. Umarım bu kanama alanı da gecer coraspin kullanabiliyomusun?

İyi akşamlar kızlar,acaba görünür mü diye e nabızdan ikili testin kan sonuçlarına baktım çıkmış.
Tabi ben hiçbişey anlamadım :)
Netten araştırdım yine algılayamadım :KK12:
İkili test yorumlayabilen var mı aranızda o_O
Canım bende bakıyorım kaç gündür çıkmadı halen beni arayacaklarmış geçen gün aradımıştım :bicak: sen şimdi kafanı hiç bulandırma canımboşver içini ferah tut o karışık bir test yorumlaması zor.

Merhaba arkadaslar bi yardim edin lutfen 12 eylulde adet olmam gerekiyordu olmadim 3 gun gecince kahverengi akintim basladi 5 gun surdu kesildi saglik ocaginda kan testi yaptim negatif yine adet olmadim simdi 24 gun oldu hala adet olmadim 4 lu hormon testi yapti degerlerim su sekilde prolaktin degerim 20,94
Fsh 2,84 sizce neden oldu bu 9 aylik bebegim var emziriyorum cevap verin lutfen

Canım bende bakıyorım kaç gündür çıkmadı halen beni arayacaklarmış geçen gün aradımıştım :bicak: sen şimdi kafanı hiç bulandırma canımboşver içini ferah tut o karışık bir test yorumlaması zor.
Aklıma düştü hadi bi bugün bakayım dedim e nabıza düşmüş tabi ben anlayamadım o ayrı :eek:
Artık kontrole kaldı yorumu inşallah temizdir sonuç :dua:
Seninle aynı gündü bizim ikili demi,seninde düşmüştür e nabıza belki

Ben e nabıza giremiyorum canım nasıl giriyorsun ? Şifre falan mı aldın?
Canım e devlet ilede giriş oluyo.
Daha önce ordan girmiştim önce e devlete gir ordan seni yönlendirir.
E nabız şifremi alalı uzun süre oldu tam nasıl aldığımı hatırlamıyorum

Merhaba arkadaslar bi yardim edin lutfen 12 eylulde adet olmam gerekiyordu olmadim 3 gun gecince kahverengi akintim basladi 5 gun surdu kesildi saglik ocaginda kan testi yaptim negatif yine adet olmadim 11gun gecincede evde idrar testi yaptim c cizgisin yaninda kalin ikinci cizgi vardi ama t nin yaninda degildi simdi 24 gun oldu hala adet olmadim 4 lu hormon testi yapti degerlerim su sekilde prolaktin degerim 20,94
Fsh 2,84 sizce neden oldu bu 9 aylik bebegim var emziriyorum cevap verin lutfen

Kızlar hiç giremedim bugüm neredeyse. 5 dk da bir tuvaletim geliyor. İdrar torbam hep doluymuş gibi hissediyorum tuvalette gitsem bile rahatlamıyorum. Ama batma yanma kaşınma yok anlamadım neden öyle. Bebek mi baskı yapıyor acaba

Resmi atabiliyosan yada degerleri yaz ben bi bakiyim cnm ben anliyorum banada yaptilar kizimda risk vardi ama allaha sukur hic bir sikinti yok kizimda
Çok sevindim kızınız için :)

FBC; 129.5
PAPPA; 1015.70
YAŞ RİSKİ(1-...); 1340
BİYOKİMYASAL TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); -
KOMBİNE TRİZOMY 21 RİSKİ(1-...); 40800
TRİZOMY 18+NT RİSKİ(1-...); 99000

Kızlar hiç giremedim bugüm neredeyse. 5 dk da bir tuvaletim geliyor. İdrar torbam hep doluymuş gibi hissediyorum tuvalette gitsem bile rahatlamıyorum. Ama batma yanma kaşınma yok anlamadım neden öyle. Bebek mi baskı yapıyor acaba
Canım bebekte baskı yapıyo olabilir,belirti olmasa bile iltihapta olabilir yada ayaklarını üşütmüşte olabilirsin

X