2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ara ara 2018 kasım bebeklerinin cicilerini inceliyodum,hastane çantalarına gelmiş sıra ayy ne güzel heyecanlar Rabbim bizlerede hayırlısıyla sağ salim zamanında yaşatsın inşallah bu tatlı telaşları

Ins canim evet acayip hemde gecenlerde 3 4 tl daha hesaplı buldum nette 6 paket aldim. Nere gitse aliniyor. Imdirim gorunce stok yapanlardanim bende

Kaç cm oldu acaba ne kadar büyüdü diye düşünüp duruyorum Kendim incelemez olur muyum pür dikkat bakıcam heryerine heyecandan fenalaşmazsam
LoveAndMarriage sende heyecan yok mu kız
Olmaz mı yaa 1 ay olacak ben bebişimi görmeyeli senin gibiyim ben de endişeleniyor da insan bu kadar uzun zaman girince araya inşallah iyidir bebeklerimiz

Olmaz mı yaa 1 ay olacak ben bebişimi görmeyeli senin gibiyim ben de endişeleniyor da insan bu kadar uzun zaman girince araya inşallah iyidir bebeklerimiz
İnşallah kuzum senin daha çok olmuş ben dayanamazdım galiba
2 hafta tamamda 3 hafta olunca bi merak geliyor neler neler geliyor sonra aklıma Allah korusun

Canım bebiş nasıl? Dün aklımdan geçiriyordum sizi? Girip yazamadım bir türlü.

Allah razı olsun canım. Kolunu kafasının önüne almış uyuyordu kuzum çok şükür iyiymiş herşey

Ama ben fazla evhamlı oldum bu ikinci hamilelik oysaki ama olmuyor elimde değil Bir türlü rahatlayamiyorum hayırlara gelsin inşallah

İnşallah kuzum senin daha çok olmuş ben dayanamazdım galiba
2 hafta tamamda 3 hafta olunca bi merak geliyor neler neler geliyor sonra aklıma Allah korusun
Ben tam hastaneye giderken bayılacak gibi oluyorum artık heyecan ve stresten normalde çok konuşurum yol boyu susuyorum sorulara falan kafamı sallayarak cevap veriyorum

Ben tam hastaneye giderken bayılacak gibi oluyorum artık heyecan ve stresten normalde çok konuşurum yol boyu susuyorum sorulara falan kafamı sallayarak cevap veriyorum
Aynıyız desene ya elim ayağıma dolanıyor bebişimle randevum var diye :) Bu zamanları da özleriz ilerde

Canım.kizin kaç yaşında benim oğlumdada yemek yeme problemi var artık ağlıyorum ya üzerine dusmeyim açılınca gelir diyorum bu seferde açılınca benden gizli şeker yemeye kalkıyor yemek yemiyimde gerisi önemli değil diyor.biktim vallahi akşam daraldim artık ağladım kendimi skmaktan kaç defa midem bulandı bilmiyorum.beni öyle görünce korktu sonra yedi yemeğini pilavla tavuk yapmıştım yanında ayran ellerine sağlık anne. Çok güzel olmuş diyor.dalga geçiyor benimle

Vallahi ben senin şu dediklerinin hepsini yaptım yemek ayırt etmez ama yiyene kadar burnumdan getiriyor.eve abur cubur hiç almam nazende kızıyorum kendime millet yemekte bile veriyor o sağlıksız şeyleri çocuk bı ondan ısırıyor bı yemeğinden yiyor bizimkide kibarliktan kırılacak.cocugun yapısıyla alakalı biz ne yaparsak yapalım huy edinmiş birakmiyor

Aynıyız desene ya elim ayağıma dolanıyor bebişimle randevum var diye :) Bu zamanları da özleriz ilerde
Şimdi herkes hamileliğin tadını çıkar diyor ya inan o moda giremedim daha İnşallah şu kontrolleri de atlatırız hazırlığa başlarız o zaman tadını çıkardığımız döneme gireriz herhalde

Bebişimi çok merak ediyorum ya zaman geçmiyor, ya birşey olduysa diye kafa patlatıyorum resmen. Bu zamana kadar kendimi hep rahatlatmıştım hep olumlu düşünmüştüm ama yok birkaç gündür beceremiyorum.
Bır ara banada oldu.bışey olmuş gıbı duşundum hep.merak etme geçiyo sonra bu düşünce.düşükleri okuyunca etkılenıyoruz

4 Yaşında Canım. Benim kız çok yemek seçer. Hatta ağzında saatlerce bekletirdi eskiden. Hiç vurmadım bu güne kadar ama bir defasında o kadar bunaldım ki Eline vurdum abur cubur ben almam ama eşim alır maalesef bazen takmıyrum ama bazen ister istemez kafama takıyorum. Kreşe başladı orda da çok yemiyor. Yemeyen yemiyor dicem ama yiğenim de bişey yemezdi, 3 yaşından sonra öyle bir yemeye başladı ki şimdi önünden yemek alıyoruz :))
Ne diyim Allah kolaylık versin tüm çocuğu yemeyen annelere.

Bır ara banada oldu.bışey olmuş gıbı duşundum hep.merak etme geçiyo sonra bu düşünce.düşükleri okuyunca etkılenıyoruz
Aynen canım. Benim belirtiler devam ediyor ama bir konu okudum ondan sonra biraz daha taktım gibi oldu. Sabır diyelim..

Canım bende onu sordum ama ikizlerde müdahale olmazmış küçük olduğu için vücut ya onu yok edermiş yada doğuma kadar dururmuş ne bana nede bebeğe bı zararı olmazmış bu konu çok tedirgin etti ama doktor bişey olmaz deyince biraz içim ferahladi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…