2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Var öyle kayınvalide tipleri canım illa dediğim dediklik yapıyolar
İnsan hiç evladı için yemek istemez mi ayrı alemler yahu
Bu arada benim kuzenimde hamile aramızda 2 hafta var tesedüfe bak

Var öyle kayınvalide tipleri canım illa dediğim dediklik yapıyolar
İnsan hiç evladı için yemek istemez mi ayrı alemler yahu
Bu arada benim kuzenimde hamile aramızda 2 hafta var tesedüfe bak
Kız benim komşumla sat bile aynı.. İstesek denk getiremezdik

Bebişimi çok merak ediyorum ya zaman geçmiyor, ya birşey olduysa diye kafa patlatıyorum resmen. Bu zamana kadar kendimi hep rahatlatmıştım hep olumlu düşünmüştüm ama yok birkaç gündür beceremiyorum.
Allahın izniyle iyidir kuzum merak etme.
Kontrol günün yaklaştıkça oluyo bu evhamlar
Çok güzel sonuçlarla gelceksin annesi içini ferah tut

Allahın izniyle iyidir kuzum merak etme.
Kontrol günün yaklaştıkça oluyo bu evhamlar
Çok güzel sonuçlarla gelceksin annesi içini ferah tut
Ay dimi bencede gitcem ya heyecan yapıyorum galiba..
İnşallah iyiyizdir.
Geçen sefer gittiğimde bile ekran tam bana dönük değildi korkudan doktorun yüz ifadesine baktım önce. Baktım gülüyordu sonra ekrana bakabildim.

Canım sakın bebek hareket etmezse korkma doktorların ilk baktıkları şey kalp atışı ben korktum da o yüzden söylüyorum :) onun dışında hiç aklına kötü şeyler getirme kötüyü çekme biz hep iyi düşünelim.

Kendimden biliyorum kuzum çünkü her kontrelden 2-3gün önce başlıyo acabalar ...
Bu sefer çoook güzel haberlerle cinsiyet tahminiyle bile gelceksin
En son 9 haftalıkken gittin,bu gidişinde 2li yapılıcak demi :)

Haberleşerek mi yaptınız kız
İstesek denk gelemezdi bence Duyunca şaşırdık ikimizde baya :)

İyi hatırlattın canım yoksa kalbime iner :) Tedbirli olucam bu gidişte inşallah

Bu yoruma tecrübeyle bende katılıyorum

Kendimden biliyorum kuzum çünkü her kontrelden 2-3gün önce başlıyo acabalar ...
Bu sefer çoook güzel haberlerle cinsiyet tahminiyle bile gelceksin
En son 9 haftalıkken gittin,bu gidişinde 2li yapılıcak demi :)
Aynen kuzum 10+0dı tam geçen gittiğimde.
Bu gidişte ikiliyide yaptırıp görücez inşallah.
Kafaya taktığımdan olsa gerek dün rüyamda doktor nuba göre bakıyor. Bende görüyorum nub aşağıda ayy diyorum kız olacak Bakalım doktor hakkında hiçbir fikrim yok söyler mi söylemez mi uygun pozisyonda olursa çıtlatır belki ucundan

Aşşa yukarı 3 hafta olmuş olucak kuzum ne kadar büyüdüğünü görünce tekrar tekrar aşık olucaksın miniğine
Ahh o rüyalar düşünüp duruyoz türlü türlü şeyler görüyoz
Çıtlatmazsa bile pür dikkat kendin incele

Kaç cm oldu acaba ne kadar büyüdü diye düşünüp duruyorum Kendim incelemez olur muyum pür dikkat bakıcam heryerine heyecandan fenalaşmazsam
LoveAndMarriage sende heyecan yok mu kız

Kaç cm oldu acaba ne kadar büyüdü diye düşünüp duruyorum Kendim incelemez olur muyum pür dikkat bakıcam heryerine heyecandan fenalaşmazsam
LoveAndMarriage sende heyecan yok mu kız
Kuzu belli bir haftaya kadar günde 1mm büyüyo bebişler daha sonra günde 2mme çıkıyolar öyle öyle artarak ilerliyo
Senide aşşa yukarı 5-6 cm olmuş olur kontrole gittiğinde
Sesi çıkmıyo baksana heyecandan bayıldı heralde

Kizlar 2 gundur giremiyorum umarim herkes iyidir. Tum bebisler de. Goz attim sadece tek tek sayfalari okuyamadim. Bebek bezlerinden bahsedilmis. Ben kizim 3 ya da 4 aylikken sleepy ye gectim. Halen de devam ediyorum. Cok memnjnum. Hatta primayi denemek icin almis ve memnun kalmamistim. Molfix kullandim ilk 3 ay o da guzel. Eger alerji yapmazsa kullanin hem hesapli hem de kaliteli. Bir kez koku sikayetim oldu hemen 1 deneme paketi gonderip benden numune aldilar. Tekrar da yasamadim. Musteri hizmetleri de cok ilgili yani. Bu arada islak mendilini de kullaniyorum severek. 6 aylik olana kadar yednidogan kullandim. Sonra sensetive ye ve pepelisine gectim. Gaziantepte uretiliyor bu arada. Yalniz asiri pahalandi. Mesela 4 lu yenidogan paketi gecen sene 12 tl ye alirken gecen 29 tl olmus sok oldum.

Maşallah kuzucuklara Yukarı çıkmayada başlamışlar kasık bölgesinden. Artık göbüş sevmeye başlayabilirsiniz diyordu banu çiftçi
Eheheh ben bayılmadıysam onda da yoktur bişi

Herşey çok pahalandı gerçekten canım. Bez meselesi çocuğa özel oluyor ama herşeyi 1-2 maaşla halletmek zor olur diye ben almak istiyorum bakalım nasip kısmet. Sorunsuz bebişlerimiz olur inşallah her yönden.

Aynen kuzum gün gün büyüyolar maşallah miniklerimize
Göbeğinin altında sertlik hissetmiyo musun kuzum kasıklarında falan
Ses vermedi ya baksana kız bayıldı heyecandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…