2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sorma eşimle ev alışverişine çıktık ordan oraya mahvoldum evde yata yata tembelliğe alışmışım nefes nefese kaldım
Kız nolcak bu bizim nefes nefese hallerimiz evde vcye giderken nefes nefese kalıyorum
Gerçi bunda birazda bizim burdaki yol çalışmasınında etkisi var her taraf toz içinde çünkü eşimde nefes nefese :)

Kız nolcak bu bizim nefes nefese hallerimiz evde vcye giderken nefes nefese kalıyorum
Gerçi bunda birazda bizim burdaki yol çalışmasınında etkisi var her taraf toz içinde çünkü eşimde nefes nefese :)
Yürüyüşe de çıkıyorum ama eski tempo olmayınca demekki vücut yoruluyor şimdi en ufak bir şeyde :) arabayı da olabildiğince yakına park ediyoruz ulaşım kolay olsun diye güvenemiyorum kendime

Yürüyüşe de çıkıyorum ama eski tempo olmayınca demekki vücut yoruluyor şimdi en ufak bir şeyde :) arabayı da olabildiğince yakına park ediyoruz ulaşım kolay olsun diye güvenemiyorum kendime
Tabi yorulursun gebesin sen gebe
İlk aydan beri yürüyon mu kız :)
Yanlız arabayı yakına koyma iyi fikirmiş
Hemen gidiyorum merak ettim
Geri çabuk gel oralarda kapmasınlar seni

Kızz sen 48 kiloyla mı hamile kaldın
En son 48 kiloyu evlendiğim sene ve ertesi sene görmüştüm
Yok kız ne 48i lisedeydi oo ama o zamanda vardı göbüş.
Ben iştahsızdım çok yemek seçerdim. Eşimle tanıştığımda dedi ki bu halinden eser kalmayacak
Sonuç 3-4 senede 160 boya 60 kilo Hamile kalmadan önce tam karar vermiştim zayıflıyım bari diye hayaller suya düştü

Tabi yorulursun gebesin sen gebe
İlk aydan beri yürüyon mu kız :)
Yanlız arabayı yakına koyma iyi fikirmiş

Geri çabuk gel oralarda kapmasınlar seni
Yürüyorum kuzum hatta ilk günler daha çok yürüyordum geçen hafta soğudu havalar mola verdim biraz :)
Geldim hemen bakıp
çok güzeller demi bende görünce banada banada dedim
Hem de nasıl güzeller ya maşallah kocaman olmuş bebişleri

Biz eşimle spora başladık hamile hamile spor ve diyet yapmışım ben farkında olmadan belki bebiş vardır diye sporda çok zorlamıyordum da kendimi diyet yaptığıma pişmanım

Hee bende 48le hamile kaldın sandım
Hayaller doğumdan sonraya kaldı

Biz eşimle spora başladık hamile hamile spor ve diyet yapmışım ben farkında olmadan belki bebiş vardır diye sporda çok zorlamıyordum da kendimi diyet yaptığıma pişmanım
Bende spora başlamıştım ayıptır demesi 61 olmuştum dedim bunun sonu yok heralde 70 falan olcam
59la hamile kaldım

Yürüyorum kuzum hatta ilk günler daha çok yürüyordum geçen hafta soğudu havalar mola verdim biraz :)
Geldim hemen bakıp

Hem de nasıl güzeller ya maşallah kocaman olmuş bebişleri
Maşallah kız sana
İlk 3 ay yürümedim,doktor izin verdi 3-4 gün anca yürüdüm
Sonra tekrar istirahat geldi

12.haftadan sonra rahim karın boşluğuna ilerliyo bizimde minikler biz burdayız der yakında
Bulantılarım ablama çekmiş göbüşte çekerse teeee 6.ayda çıkar benim göbüş

Bende spora başlamıştım ayıptır demesi 61 olmuştum dedim bunun sonu yok heralde 70 falan olcam
59la hamile kaldım
Benim fazla kilom da yoktu aslında ama eksiye geçersem hamilelikte kolay olur diye düşündüm
Bana günde 20 dakika yürüyebilirsin dedi iyice tembelleşmemek için çıkıyordum
Ben de anneme çekersem 6. Ayda anca çıkar :) ama bulantı konusunda çok benzemiyoruz o çok çekmiş bulantıdan

Yürüyebildiğin kadar yürü kuzum hepsi kar olarak kalır yanına
Sen o zaman annene çekmemişin seninki erken çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…