2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende zaten gobis var 5 aylık gibiyim.bugün eşimin dayısı ni n torunu oldu ikiz gittim hastaneye pek bakamadım ikizler ama kuveze girmemişler Yaman ve yamaç 1900 ve 2200 dogmus lar çok güzeldi odayı felan süslemisler bende fiyat sordum 3500 dedi medicalpark ama odana kuaför bile.geliyormuş paketin içinde varmış. Ama fazla değilmi ya.birde ben ikili teste gittim resim yükledim kimse yorum yapmamış nub teorisine göre dr tahminde bulundu ama net değil dedi.

Bende zaten gobis var 5 aylık gibiyim.bugün eşimin dayısı ni n torunu oldu ikiz gittim hastaneye pek bakamadım ikizler ama kuveze girmemişler Yaman ve yamaç 1900 ve 2200 dogmus lar çok güzeldi odayı felan süslemisler bende fiyat sordum 3500 dedi medicalpark ama odana kuaför bile.geliyormuş paketin içinde varmış. Ama fazla değilmi ya.birde ben ikili teste gittim resim yükledim kimse yorum yapmamış nub teorisine göre dr tahminde bulundu ama net değil dedi.
Tekrar yuklesene canım ben gormedım

20181002_135013.jpg

Canım yalnış hatırlamıyorsam tahminde bulunanlar olmuştu. Hatta ben önce kız sonra erkek gibi hissettim demiştim ama. Dikkatinden kaçmış olabşlir mi:)

Canım devlete mi gittin? Neden yemeğe yolladı ki uğraşması lazım bebeği döndürmek için ben öksürdüm sürekli yattım kalktım:110: sınır olan 45 mm e gelince bakıyorlar ctesi faln o boyuta ulaşırdı bence ama ense kalınlığı çok güzel çıkmış canım canını sıkma

Canim universite hast gitmistim hic bana oksur vs demedi. Bebegin pozisyonu uygun degil yemek yede gel dedi. Bende yemek yedim tekrar gittim bu sefer de baska doktor varmis o bakti. Bende cok erken diye dusundum ama apar topar ikili teste gideceksin dediler. Tek tesellim zaten ense kalinligi Allahim hayirli insanlarla karsilastirsin ve hayirlisini versin canim

X