2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar ben simdi geldim eve. Allah kimseyi zorda kalmadikca hastanelere dusurmesin :KK43: Doktor toplantidaymis iki saat onun gelmesini bekledim o geldi tam sira bana geldi bu sefer de bebek uygun pozisyonu almadi. Yemek yiyip gel dedi. Tek basima gittim bir yere yemek yedim ustune de cikolata yedim sonra tekrar bakti. Allaha sukur ense kalinligi 1.2 cikti ama boyu biraz kisa cikti. 42.0 mm cikti. Normal sinir 45 mis. Kan aldilar idrar verdim sonuc haftaya cikacak dediler. Kizlar bu ense kalinligi her hafta artiyor mu yoksa sabit mi kaliyor ? Birde boyunun kucuk cikmasi cok sorun yaratiyor mu ? Sanirim testte boyunu da hesap ediyorlarmis
Canım devlete mi gittin? Neden yemeğe yolladı ki uğraşması lazım bebeği döndürmek için ben öksürdüm sürekli yattım kalktım:110: sınır olan 45 mm e gelince bakıyorlar ctesi faln o boyuta ulaşırdı bence ama ense kalınlığı çok güzel çıkmış canım canını sıkma

Canım inşallah bebiş de uygun pozisyonda olur yoksa biz melike222 melike222 neler çektik çocuğu uyandıracaz diye:KK45: ama olmazsa da teoriden tahmin ederler zaten :anneadayı:
Seninki yine uyandı kuzum benimki hiiiiçç istifini bile bozmadı :KK71:
Bi eli başının altında bi eliylede gözünü kapatmış mışıl mışıl uyudu tüm muayene boyunca :uykucu:
Aynııı anasının oğlu dedi eşim ve kvdem:rolleyes:

Seninki yine uyandı kuzum benimki hiiiiçç istifini bile bozmadı :KK71:
Bi eli başının altında bi eliylede gözünü kapatmış mışıl mışıl uyudu tüm muayene boyunca :uykucu:
Aynııı anasının oğlu dedi eşim ve kvdem:rolleyes:
Sen bir daha ne zaman gitceksin kuzu

Olsun cnm olabilir.
Ya doktorlar çok zorluyorlar bizi yok o, yok şu, yok bu eskiden böyle bişey yoktu.
Ben bunaldım artık.

Evet cnm çok haklısın, inan hala tansiyon problemim yok doktor hayretler içinde yüzüme bakıyor.
Normalde yüksek tansiyon olmam gerekli.
Tamam bazı kısım hastalarda düşük oluyor ama benim bı değerlerle hipertansiyon olmam gerek. Dün ölçtürdüm 11/6 :)
D vitaminini hem damarlarım hemde kan basıncı için kullandiriyorlar.
Aslında doktorlar bana erken teşhiş uygulamadı ben tüp bebek deniyordum sorun yok acaba neden tutmuyor die doktorlara kan pıhtı+ gen testi yapmalarını istiyordum.
Yapmadı hiç biri en sonunda bir tane doktor yaptı.
O ara hamile kalınca gittik sonucu aldık bu şekilde öğrendik yani kendi çabalarımla ortaya çıktı diyebilirim.
Dualarım bebeğin beslendiği damarlarda çentik olmaması ve tıkanıklık olmaması.
Diğer hamileler ense kalınlığı burun kemiği oluşmuşmu onlara odaklanıyor. Ben doktor damarlarla ilgili bişey deyince heyecanlanıyorum.
Rabbim bu yolda mücadelemizi, kollarımıza hayırlı evlatlar nasip eyleyerek sevindirir inşallah.
Bunalma kuzucum. rabbim sonunu hayır eder inşallah. Herkesin stresi farklı. Dualarımdasın hep. İnşallah her şey çok güzel olacak.:KK200:
Dayan muti :deli:
Dün mağazadan çıktım dedim eşime nerdeyse alıyordum diye ee bi pembe bi mavi alsaydın olmayanı hediye verirdik diyor :KK53: az daha sabredeceuum
Dayanıcaz inşaşlah canım :anneadayı:
Adam haklıymış yalnız :halay:
Aynen cinsiyeti belli olsun sonra başlarız :KK200:
ayy inşallah bakalım..
Bir belli olaydı :KK76:

Tekrar ultrasonla bakıyor mu ki sonuç almaya gittiğinde. Çarşamba git üçlü kombo yapalım:spor:
Büyük ihtimal bakar canım özel hastane ya bakmasa bile baktırırım :confused:
Çarşamba düşünüyorum kuzum birazda eşimin iş yoğunluğuna bağlı her kontrole beraber gidiyoruz çünkü :KK36:
Ikiliyi devlette mi yaptırdıniz özelde mi
Özelde yaptırdım

X